Forumaske igre, programi...

e ljudi, jeste da nema veze sa temom, ali moram da pitam, niko ne zna da mi objasni... Kako da udjem u msn?? Ja imam instalirano ali kada udjem pita me dali hocu novu verziju, ja kazem da hocu i on prebacuje a kada dodje do kraja keze da ne moze da mi teba neki windows update a ako kliknem da necu ne mogu da udjem... Pomozite mi gde da nadjem to!
 
e ovako da vas pitam ja igram ovu igru bite fight i ocu da napravim opis pa jel ima mozda neki program koji od slike napravi ta je u formatu slova i brojeva ali da i onda on sam ubaci one kodove za boju!! ako razumete sta ocu da kazem! ja imam vec neke programe sto samo pretvore sliku u slova i brojeve ali neubaci one kodove za boju pa ako neko moze da mi pomogne da to uradim bio bih zahvalan!!
 
e ovako da vas pitam ja igram ovu igru bite fight i ocu da napravim opis pa jel ima mozda neki program koji od slike napravi ta je u formatu slova i brojeva ali da i onda on sam ubaci one kodove za boju!! ako razumete sta ocu da kazem! ja imam vec neke programe sto samo pretvore sliku u slova i brojeve ali neubaci one kodove za boju pa ako neko moze da mi pomogne da to uradim bio bih zahvalan!!

da ti kazem nesto...bite fight je sr4nje!:mrgreen:
 
Програм за чување корисних линкова.
Са АЕС пасворд протектором.

pretraga.jpg


Упутство за руковање: Овде.
Преузимање: Овде.
 
тема јесте о нашим програмима и игрицама, не о току развоја неке од њих нити о томе колико је коме за шта потребно времена. Хоћу да кажем терате офтопик.

to brate, i ja koji nemam veze mogu napisati: "evo za koji mesec zavrsavam novi O.S. Pickux koji je extra"
dajte konkretno
 
Game maker 7 pro je najbolji pocetak..Imas na net-u free ver game maker 7, pa potrazi.Napravio sam igricu game maker 5, i evo sad treba da pocnem u 7. Planiram da se bavim tim zanatom, sto rece prof nesha, pa eto ako je neko zainteresovan za saradnju, tu sam.

Rec je o sitnoj maloj igrici koja je potpuno razlicita od ostalih, u kojoj gradika nije jaca strana ali zato prica je genijalna. Planiram da izbacim na trziste pa ako kojim slucajem neka velika firma bilo domaca ili ne, se zainteresuje da pravi 3d verziju tj veliki naslov. Onda dolazi opcija prodaja ili saradja..
 
Poslednja izmena:

Back
Top