Forumašice na forumu i u stvarnom životu

PKT

Ističe se
Poruka
2.066
Da li je forumašicama potrebna zaštita internet privatnosti pa da budu tako zabavne i duhovite osobe, ili su i u stvarnom životu takve. Ja živim u malom mjestu i ne znam ni jednu jedinu forumašicu lično ali bi volio da su ribe u stvarnom životu kao što su ove forumašice na forumu.
Btw, ne znam ni forumaše ali me oni ne interesuju.
Za sebe znam da sve svoje stavove iz stvarnog života prenosim ovdje, ni manje ni više. Znači stvarno ne volim pretjerivati.
 
Da li je forumašicama potrebna zaštita internet privatnosti pa da budu tako zabavne i duhovite osobe, ili su i u stvarnom životu takve. Ja živim u malom mjestu i ne znam ni jednu jedinu forumašicu lično ali bi volio da su ribe u stvarnom životu kao što su ove forumašice na forumu.
Btw, ne znam ni forumaše ali me oni ne interesuju.
Za sebe znam da sve svoje stavove iz stvarnog života prenosim ovdje, ni manje ni više. Znači stvarno ne volim pretjerivati.
nov si pa ne znaš...
ovde su inače svi zabavni i lepi i zanimljivi i duhoviti i sve naj naj...
...al dobro...sad si tu među nama i saznaćeš...:ok:

:lol:
 
Da li je forumašicama potrebna zaštita internet privatnosti pa da budu tako zabavne i duhovite osobe, ili su i u stvarnom životu takve. Ja živim u malom mjestu i ne znam ni jednu jedinu forumašicu lično ali bi volio da su ribe u stvarnom životu kao što su ove forumašice na forumu.
Btw, ne znam ni forumaše ali me oni ne interesuju.
Za sebe znam da sve svoje stavove iz stvarnog života prenosim ovdje, ni manje ni više. Znači stvarno ne volim pretjerivati.

Ovde dolazi do izrazaja necija licnost koja je takva kakva je.Mislim da to ne moze da se odglumi.Mozda u pocetku,ali kasnije svaka crta licnosti ipak izadje na povrsinu i da,verujem da je vecina takva kakvom se predstavlja.
 

Back
Top