- Poruka
- 139.099
jos prezivamТабе, па шта си мудро смислио ?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
jos prezivamТабе, па шта си мудро смислио ?
jos prezivam![]()
Uuuuuuu to daj meni Tabeeeevec sam ti rekao da je tehnicki neizvodljivo da svako moderise svoju temu
a i bilo bi gloopo jer bi brisao sve postove koji mu se ne dopadaju.


Aj mlati se i ti s namaJoš se zamlaćujete?
Blago vama....![]()
Aj posle.Aj mlati se i ti s nama
AjAj posle.
Gotova pauza za doručak.
Očekuje da ga postaviš za supermodela ovaj Supermoderatora.jos prezivam![]()
Nemoj zawbavatiUz @Ravnogorac65 svaka je najmlađa.![]()
Pa zar nije?Nemoj zawbavati


nece.. bice apsolutno zabranjena svadja...Svaka čast na ideji, ista ekipa sa Teorija zavera i Politike će pobati sa svojim rusobotovanjem i na tom Svetom mjestu![]()
Umorna sam od pisanja, od ovih vremena, od eto "botovanja" i trosenja energije na nebitne stvari i prepucavanja, dosta sam i pisala na ovom pdf-u, i ozbiljno i neozbiljno, tako da ne bih tamo pisala. Sve sto se ima, receno je, ono najvaznije. Sada dolaze neka druga vremena gde nema mesta filozofiranju, cak ni poukama.Koliko je interesovanje za tim forumom i koliko bi vas realno pisalo tamo?
To smo vec imali i zbog slabe zainteresovanosti je potforum ugasen.
Da li se klima promenila i ljudima je dosta botovanja svih strana i zele da razviju ozbiljne politicke diskusije?