Forum "Ozbiljna politicka diskusija"


Нећеш ти та лупетања благовремено сварити и брисати, без фуснота и референци.

А то може да регулише и уређује само Аутор сопствене теме, јер зна који су адекватни линкови референци за сопствену тему ... :kafa:

Није лако !
 
kao sto ste videli otvoren je potforum na zahtev mnogih.

sad sam u guzvi ali tokom dana cu napisati uputstva za taj forum..
sustina je da tamo nema botovanja, zezanja, vredjanja i svega onog sta ste ovde nekad i uspevali da uradite..

kazne nece biti poeni ili banovi nego iskljucivanje sa tog foruma jer niste dorasli da ucestvujete u njemu ako ne ispunjavate te osnovne zahteve.

uskoro opsirnije :D
 
Koliko je interesovanje za tim forumom i koliko bi vas realno pisalo tamo?

To smo vec imali i zbog slabe zainteresovanosti je potforum ugasen.

Da li se klima promenila i ljudima je dosta botovanja svih strana i zele da razviju ozbiljne politicke diskusije?
Umorna sam od pisanja, od ovih vremena, od eto "botovanja" i trosenja energije na nebitne stvari i prepucavanja, dosta sam i pisala na ovom pdf-u, i ozbiljno i neozbiljno, tako da ne bih tamo pisala. Sve sto se ima, receno je, ono najvaznije. Sada dolaze neka druga vremena gde nema mesta filozofiranju, cak ni poukama.

A da izigravam nekog iskompleksiranog "mudrosera" tek sada, ne pada mi na pamet.
 

Back
Top