Forum je nacisto prso

Poruka
17.135
Dakle ne znam sta da radim?!
Kad postavim poruku ne vidi mi se da sam postavio, kad neko postavi ne vidim da je postavio kad dobijem pp dobijem obavestenje da sam primio poruku ali kad otvorim prazno, kad postavite novu temu isto. Evo vec pola sata gledam ovo rapidshare temu na vrhu kod mene i cudim se zar niko ne postavi nista, kad se izlogujem i opet ulogujem sve se opet normalno vidi ali opet kao zastoj neki...

Ceo sam prso, pomagajte!:eek:
 
nerjetko kada kliknem na posaljite odgovor
uletim u neki skroz lijevi sajt
zvrko.gif
izgleda da ima nekih nevidljivih linkova do reklama svuda po forumu
a i kursor ima obicaj uvece da titra kao lud tako da cesto ne mogu ni da provalim gdje je a ne tek slektujem tekst normalno :lol:

i to samo na krsti, ostatak neta normalan
 
Nisam ja ti da mi je forum ceo svet:roll:

Ne znam sta te je navelo da lupis da je ceo Iwan-ov svet ovaj forum . A evo sta je nas navelo da pomislimo da je ovaj forum ceo tvoj svet -

1 -
Ceo sam prso, pomagajte!:eek:

:D

2 - Uclanjen si pre manje od 3 meseca ( skoro 90 dana) a imas 1.774 poruka na forumu. U proseku to je oko 20 poruka dnevno:D .E moj ti ...Ceo si prso :D
 
Ne znam sta te je navelo da lupis da je ceo Iwan-ov svet ovaj forum . A evo sta je nas navelo da pomislimo da je ovaj forum ceo tvoj svet -

1 -


:D

2 - Uclanjen si pre manje od 3 meseca ( skoro 90 dana) a imas 1.774 poruka na forumu. U proseku to je oko 20 poruka dnevno:D .E moj ti ...Ceo si prso :D

:eek:

20 poruka dnevno je mnogo:eek:
Ok racunacu da ti je matematika slabija strana i da umes do 50 i nazad, pa onda jeste mnogo:mrgreen:
Nisi video gde veci procenat tih poruka ide, a sigurno ne ide na blebletanje i lupanje gluposti na tudjim temama:manikir:
Ajde sad pali da naucis do 100 pa se vrati da te ja prekontrolisem:zper:
Da se razumemo ne vredjam tvoju inteligenciju:roll:

A sad nek se javi neko ko zna kako da resim problem jer me uzasno nervira:neutral:
 

Back
Top