Quantcast

fore za muvanje...

goocha

Zainteresovan član
Poruka
410
Ko zna koliko postoji fora (najcesce glupih) za muvanje ...
Ajde bacite neke vashe omiljene ...
Evo ja cu par...

Da li je tvoj tata lopov ili nesto slicno?
Zato sto je neko ukrao zvezde sa neba i stavio ih u tvoje oci.
Da li te je bolelo kada si pala na zemlju iz raja?
Izgubio sam svoj broj telefona, da li mogu da dobijem tvoj broj?
Moram da zovem policiju. Nije po zakonu da izgledas taaakkko dobro.
Da li ti imas neke veze sa teroristima. Prava si b :-D mba....

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Auuu... vozyebano ti je ovo do kraja...
Ja sam gotov skroz... mislim smuvao si me... gde mozemo da se najdemo???

Ovo je nesto kao onaj vic Monty Python-a... ko ga procita gotov je. Trebalo je da stavis neko upozorenje.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.219
i nikodime...pa lepo je chovek rekao glupih...ovo je sprd...ako sam ja dobro razumljo...
meeeni se juche na poslu pojavila taaaakva devojka...da...uh jbte ne mogu da verujem kakva devojka...trazhi mi neshto ja nem pojma shta me pita...rekao sam joj da nema...mora da sm izgledao ko degen...ako i treba...stvarno neverovatna kreacija...kosa do pola ledja crna prava...plave ochi...suknja crna...ispod one chizme shto kao liche na one indijanske mokasine...omfg kakva devojka...i shta da chovek kazhe...recimo da je i neshto krenula da pricha...mogo sam samo da otvorim usta i da mi ispadne jezik...yebi me ako bi rech chuo...ma mora da je neka glupa koja se smuca s nekim levacima...al da je spolja savrshena-savrshena je...ladno ne mogu da se setim shta je trazhila...

chovek mi je pre neki dan trazhio SISACHE...i ja kao shta su sisache...i drzh ne daj...provalimo nas par da misli na cucle...

praviiilaaa su uvek tako staaaraaaa
zashto moram njima da se klaaanjaaaam
nije vazhno prichaj mi o sretjiiii
neshto lepo kao chokolada...

dobro jutro...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.