Quantcast

for chicks

Anjica89bgd

Obećava
Poruka
91
Ne znam da li vec postoji tema, ali>>>

Shta da se radi ako vam, u prilichno ozbiljnoj vezi, dechko ponudi da se u sex ubaci i njegov najortak ili vasha najortakinja???? misslim, chudan je trip

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
249.017
Vise od ovakvih tema.aaaaa.:roll:. kakav trip..to je najobicnija ponuda za trojku..tvoje je da prihvatis ili ne..tj..preispitaj sebe da li ti to prija i da li to zelis ako je odgovor Da..prihvati i iskusi jedno novo zadovoljstvo ako Ne..reci decku da neces i to je to..previse mudrovanja tu nema...btw..moram da primetim da si napisala Prilicno..ozbiljna veza ..e pa u skaldu sa prilicno..decko ti je i ponudio trojcicu...

Anjica89bgd

Obećava
Poruka
91
jbg, ortakinja mi se sroljala skroz.. istraumirana cura, ne zna sta da kaze tipu.. a ne mili joj se da ga deli ni sa kim.. niti da on nju deli sa nekim.. voli ga totalno, i u panici je

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
249.017
duga veza, ljubav..... nije se meni desilo, ortakinji. interesuje me da li neko ima iskustva, da li veza i ljubav opstanu i nakon odbijanja trojke

Nije tebi nego ortakinji..pa dobro..:roll:..Opstanu takve veze ako vam se osladi trojcica..dok tvoj decko ne pozeli nesto drugo da "proba"..

jacques

Buduća legenda
Poruka
29.864
muahhhahhhahhhaaaa
c008.gif
c008.gif
c008.gif
...joj svasta
c008.gif

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.