Quantcast

FON

OmlBrgd

Obećava
Poruka
65
Zanima me o FON-u kolko je tesko upisati , kakav je prijemni, kolko treba da se uci za prijemni i odakle, da li treba uzimati privatne casove pripreme , kod koga i koliko nedeljno, kog datuma je prijemni....itd i kolko je bodova za ulazak na budzet?

unapred hvala

Lost_BG

Početnik
Poruka
10
Evo ja sam na Fon-u...
Pocni da spremas prijemni sto pre... Prijemni nije mnogo tezak ali je jako velika konkurencija... Ja sam na primer polagao prijemni na matematickom i na Fon-u, iako je prijemni na matematickom bio mnogo tezi, ja sam na matematickom upao na budzet, a na Fon-u na samofinansiranje... tako da se potrudi da naucis sto vise. znam da se na Fon-u organizuju pripreme iz matematike, ja nisam isao na te pripreme ali sam cuo od ljudi da se isplati ici na te pripreme... Sve u svemu, pokusaj da koristis sto vise literature iz matematike, jer je na prijemnom bilo mnogo "koskica"... Nadam se da sam pomogao...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.