Folk/Pagan/Viking metal

ma brate ne bih se ja bunio

ajde mi da napravimo ovakvu... i ova devojka je slatka ali je nasa Spuki bolja :mrgreen:
Ajde da te iskoristim kad si vec ovde... ko je ta devojka? VIdeo sam je na slikama i uvek zaboravim da potrazim...

Inace, planiram vec duze vreme da se raspitam kod kovaca da li mogu da mi naprave koliko-toliko autenticnu vikinsku sekiru... stit cu vec lako nabaviti. Mada moram da kazem da su vikinske sekire za jednu ruku poprilicno ruzne... one dvorucne, narocito anglo-saksonske su vec bolje... tako da ako mogu da biram, hteo bih jednorucnu koja izgleda kao dvorucna XD
 
Aaaaaaaaaaa cim se opremim i nabavim konja, krecem na sever da je nadjem :mrgreen:

l_e492d285827a21bc15910d21c6be881d.jpg
 
pa bre znam ali moracemo da se uvezbamo :mrgreen:

Spuki juri pevaca sto verovatno nije toliko tesko,ti i ja cemo se dogovoriti kojem ide Emmi (morace starijem :lol:) a onaj koji ostane kratkih rukava jurice neku drugu Vikingicu :mrgreen:

i samo da vidimo jel idemo u nekim odrpanim kozama,sa ratnickim bojama i pod punom ratnom opremom.. da ne budim kovaca za dzabe :hahaha:
 
Paaaa sta znam, imas moj datum rodjenja u profilu... al ko zna sta cemo sve da nadjemo in the place in the north, far, far away, sigurno moze da se probere i nesto bolje od Emmi 8) I ja bih radije otisao tamo na nekom dobro othranjenom pastuvu nego na odrpanoj kozi :lol: Hladni vetrovi duvaju na severu, bice nam potrebna medvedja krzna. Plovicemo dugackim brodom sa zmajskom glavom, naravno. I cim se zarije u pesak na obali, iskacemo... dalji plan cemo razvijati u hodu, u zavisnosti od toga kako bude tekla situacija (drugim recima - koliko vremena bude proslo pre nego sto nas strpaju u ludnicu XD)
 
Eeeeee svidja mi se takav nacin razmisljanja B) Jos samo da ispletem kikice od brade i slicne zavrsne pripreme, pa ce da bude "Odin! Guide our ships, our axes, spears and swords! Guide us through storms that whip and in brutal war!"

A ajde ti uzmi Emmi, ja cu si trazim neku mrsaviju XD
 
Poslednja izmena:

Back
Top