Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Folk/Pagan/Viking metal

Razredjivach

Primećen član
Poruka
703
Moje omiljene pesme od Pagan/Viking/Folk metal bendova:

Eluveitie-Your Gaulish War,Inis Mona i Gray Sublime Archon

Finntroll-Jaktens Tid i Midnattens Widunder

Korpiklaani-Journey Man i Beer Beer

Moonsorrow-Pakanajuhla i Kivenkantaja

Ensiferum-Ahti i Windrider

+SpookyGirl+

Veoma poznat
Poruka
11.350
obožavam Ensiferum, sve što su objavili... najdraži album mi je definitivno Iron, znam ga napamet.
onda Korpiklaani (ima tema o njima) - Wooden pints, God of wind, Happy little boozer, Beer beer, Native land
Wintersun je naravno mnogo gotivan i sličan s Ensiferumom, a u šta spada ne može se baš tačno odrediti
Battlelore, Falkenbach, Drudkh, Månegarm, Kivimetsän Druidi, Primordial, Borknagar, Finntroll pomalo...
ima dobrih stvari i od Vintersorga, Einherjera, Equillibriuma, Eluveitie, onda Metsatöll i njihova čuvena Lahinguväljal Näeme, Raisk!....

Razredjivach

Primećen član
Poruka
703
obožavam Ensiferum, sve što su objavili... najdraži album mi je definitivno Iron, znam ga napamet.
onda Korpiklaani (ima tema o njima) - Wooden pints, God of wind, Happy little boozer, Beer beer, Native land
Wintersun je naravno mnogo gotivan i sličan s Ensiferumom, a u šta spada ne može se baš tačno odrediti
Battlelore, Falkenbach, Drudkh, Månegarm, Kivimetsän Druidi, Primordial, Borknagar, Finntroll pomalo...
ima dobrih stvari i od Vintersorga, Einherjera, Equillibriuma, Eluveitie, onda Metsatöll i njihova čuvena Lahinguväljal Näeme, Raisk!....

E da od njih mi se svidja pesma Beyond the Dark Sun. :mrgreen:

@nw-Mozhe. :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.