Quantcast

Fobija od pitanja na forumu

Bezopasan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
364
Zasto kada neko postavi neko pitanje (nije bitno kakvo) na forumu , to licno svi shvate kao da je njima upuceno i samo njima (onome ko cita :mrgreen: )

Cak su u stanju da se potuku ili vredjaju zbog neceg tako nebitnog kao sto je to necija tema :eek: :confused:

Zasto se ljudi previse unose u neku temu ko da ce dobiti medalju ako nesto napisu ? :mrgreen: :manikir:

Nez

Elita
Poruka
18.163
Trebala bi psihologija da se pozabavi time. Ima likova koji se toliko vežu za neku temu da prosto pate što neko drugi uopšte piše na toj temi. Svojatanje javnog sadržaja je opasnija fobija. Primetio sam i da poneko diskutuje sa samom temom a ne sagovornicima. Zaista, zaista svega pod kapom nebeskom (forumskom).:lol:

Bezopasan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
364
Trebala bi psihologija da se pozabavi time. Ima likova koji se toliko vežu za neku temu da prosto pate što neko drugi uopšte piše na toj temi. Svojatanje javnog sadržaja je opasnija fobija. Primetio sam i da poneko diskutuje sa samom temom a ne sagovornicima. Zaista, zaista svega pod kapom nebeskom (forumskom).:lol:
E o tome pricam :lol:

Toliko se uzive sa temom da misle da su glavna uloga u forumskom filmu :mrgreen:

I kad stigne Katanec :per: onda izvrse harikiri jer teme vise nema :rotf:

Pa se pave glavni na temi kao da imaju moc da je zatvore ili banuju postavljaca :malav:

Opasan sindrom :manikir:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
123.980
trebalo bi mozda da odgovore kako jeste, nesto iz licnog zivota, ali se kao stitis da ne pises o sebi, ono skakljivo ... onda je kao neka psihoterapija, ali te psiho grupe su zatvorene
pa onda posto ne mozes tako licno onda nekako to prevazidjes, da li ces da se shalish ili da budes agresivan
ili vec nesto trece da smirujes masu?

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
123.980
ma meni je dobro i ovako kad sam mirna i dosadnjikava, sto mora zivot da bude ludilo, ne moram da budem ludilo, mogu da budem najobicnija moguca i jos obicnija, stalno mislim da sam neshto i mashtam :roll: a oni sto su nesto oni to vec jesu
jos gore nisi nesto i onda ko onaj reziser ed vud beshe : ))
ne znam koju ulogu da zauzmem

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
123.980
pa uzeli su te na zub, tako su i mene izbacili nekada jer sam se jogunila po zdravlju : ))
sta ces nismo face pa da te zastitimo mi ostali
to sto pises je mozda i ok i mozda i napredno ali sta vredi
mozda moraju tako rekao im neko

boze previse sam savrsena :( zato kasnim

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
123.980
Ima, doduše velka manjina, isfrustrirannih likova
koji samo vode nekave polemike.
Najbolje je zaobići ih. Ovo je ipak virtualna stvarnost.
a sta treba da rade
virtuelna stvarnost, ko da ono van ekrana si ziv, a ovde nisi pa ti je sve dozvoljeno i moguce, ali ovaj i ovde si zhiv, samo imas malo vise mogucnosti za uloge koje igras (i u zivotu igramo uloge a ovde malo vise jer mozes da muljas sa telom)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.