Flutter

Bez uvrede, ali... Ako te Flutter čeka na praksi/poslu, kako očekuješ da ćeš biti kompetentna bez bilo kakvog predznanja o tome? Praksa nije isto što i pohadjanje kursa, bez predznanja ćeš imati poteškoća i na intervjuu, ako ga ima, a da ne pričam o praksi ako prodješ. Jel to neka pozicija baš za Android dev?

Mislim da se Flutter koristi za pisanje aplikacija koje će se izvršavati na više platformi, a ne samo na Androidu, znači razvijaju nešto multiplatformski. Ako je fokus i preduslov samo Android, a to znanje poseduješ, ne znam zašto smaraju sa Flutterom.

Najbolje da za početak istraziš malo, možda tranzicija izmedju Android developmenta i Fluttera nije velika, možda i očekuju da malo istražuješ, bez predznanja, zavisi koliko su ti vremena dali za zadatak
 
Radi on i bez EPT-a, ali mnogo lošije, ali EPT postoji već deset generacija procesora, tako da ne verujem da je to nekome danas problem, osim ako nema 15 godina star komp.
Mislim da ako ima AMD procesor nece raditi. Koliko citam Google je dodao podrsku za AMD, ali samo na Linuxu....
E sad ima i ARM emulator, sto ce raditi i na Windows-u...
 

Back
Top