Flert

Meine Damen und Herren
Evo mogu─çih pitanja za diskusiju:

- Volite li flert?
- da li ste svesni kada flertujete?
- da li ga koristite iz neizbiljnih namera ili uvek kada flertujete imate ozbiljnu nameru da privu─Źete pa┼żnju da biste se povezali sa nekim?
- gde napraviti granicu izme─Ĺu igre i ozbiljnih namera?
- snalazite se dobro u flertu ili bivate ─Źesto upecani u pogre┼ína o─Źekivanja?
- flertovanje zarad sopstvenog ega?
- jeste bili u emotivnoj vezi sa osobom koja ─Źesto flertuje sa drugima? Iscrpljuju─çe ili ne smeta?
- da li je to legitiman na─Źin zabave i uzbu─Ĺenja za osobe koje su u braku?
- kako se flertuje online?
- vaš stil flertovanja?
....
images
Ja ne flertujem

- Volite li flert?
Da se upišem u spomenar. Volim
- da li ste svesni kada flertujete?
Ne uvek
- da li ga koristite iz neizbiljnih namera ili uvek kada flertujete imate ozbiljnu nameru da privu─Źete pa┼żnju da biste se povezali sa nekim?
Nikad nisam ozbiljna, igram se
- gde napraviti granicu izme─Ĺu igre i ozbiljnih namera?
Nema granica, neko se vise uplete, neko manje, sta god ti lupetarao
- snalazite se dobro u flertu ili bivate ─Źesto upecani u pogre┼ína o─Źekivanja?
Ne bivam cesto. Ali bivam. Neko se samo igrao, ali mi se dopao.
- flertovanje zarad sopstvenog ega?
Uvek.
- jeste bili u emotivnoj vezi sa osobom koja ─Źesto flertuje sa drugima? Iscrpljuju─çe ili ne smeta?
Pa nije preda mnom. Kad bi preterivao bila bih ljubomorštija.
- da li je to legitiman na─Źin zabave i uzbu─Ĺenja za osobe koje su u braku?
Nisam u braku. Ne flertuju ovi u braku, samo oni koji varaju.
- kako se flertuje online?
Pa isto valjda. Plus mimovi, memeovi, videoi, stikeri.
- vaš stil flertovanja?
Vulgaran. Detinjast.

Zdravo, molila Bih za savet.
Ovako, postoji jedan decko koji mi se jako dopada, ali on salje nekako zbunjuju─çe znake pa ne znma na cemu sam.
Naime, zajedno smo putovali, i gledali smo se svaki bozji dan(moze i ne mora da znaci nista), ukupno 4 dana hahaha
Za to vreme, on bi uvek gledao gde sam, stao ispred, iza a onda bacio neke fore, pravio se pametan itd, promeni ponasanje, par puta me onako kao slucajno dodirnuo, uhvatim mu pogled on skrene, nekad da, nekad ne, e sad kad smo bili na jednoj zurci, plesao je sa jednom devojkom, na njegovu inicijativu i to je stao bas ispred mene, a onda se okrenuo i pogledao u mom pravcu(ovo me najvise zbunjuje), pa ne znam sta da mislim . Da napomenem da se nismo upoznali, ali ja sam saznala ko je, pa Bih mogla da ga dodam, ali ne Bih da ispadnem budala.
Hvala vam na svakom savetu, nadam se da nije glupo pitanje, jer i sama tema je flert.

Sli─Źne teme

Back