flert putem rodj poruka :D

Ako je ženska osoba, suptilno joj kaži da joj ostaješ dužan buket cveća, pa da se nadaš nekoj prilici da joj daš poklon ubrzo. Lagan način da ispadneš nenametljiv, a opet da je oduševiš! :)

I da, povedi računa i o pravopisu, velikim slovima, preglednosti poruka. Devojke padaju na pedantnost (pa čak i u pisanju), tako da bi to bio jedan plus.
 
cao cao :D

dajte neke fine predloge kako pooceti flert nakon sto nekome cestitate rodjendan putem poruke, i taj neko se naravno zahvali, sta onda reci da bi se nastavila konverzacija i poceo dobar flert ? :D :D
PA zavisi koliko si blizak,mozes posle cestitke da pocnes sa

sta bi htela za rodjendan?
Ona: blabla nesto nalupa
Ti: bas si skomna(iskreno ili ironicno u zavisnosti od njenog bla bla iskreno je pohvala ironicno je zasmejavas sve je znaci dobro..),al mogla bi jos nesto da dobijes,npr mene..
Ona: ti si pokvaren
Ti: pa taman da me popravis pa da ti radim po kuci sta hoces:zper:
Ona: pa sta bi radio?
Ti: usisavao,prao prozore,briso prasinu..
Ona:znaci meni ne bi nista,a?:sad2:
Ti: pa sad ako bas moram:lol::zper:

itd itd...
U sv sl vrsta komunikacije zavisi od bliskosti,al cim ovo pitas i niste bliski...
Cek sad sam procitala ovo boldovano lepo:dash: koji sam bilde...:lol:
U sv sl zavisi od sledecih stavki,dal ides kod nje na rodju(dal cete se videti),dal je riba neka opustena il se vredja lako,da li te je primecivla ranije ili ne,itd itd....:lol:
 
Poslednja izmena:
Ako je ženska osoba, suptilno joj kaži da joj ostaješ dužan buket cveća, pa da se nadaš nekoj prilici da joj daš poklon ubrzo. Lagan način da ispadneš nenametljiv, a opet da je oduševiš! :)

I da, povedi računa i o pravopisu, velikim slovima, preglednosti poruka. Devojke padaju na pedantnost (pa čak i u pisanju), tako da bi to bio jedan plus.
Moze i ovo ovo je bolje od onog mog:lol:
 
CatCookies-1.jpg
 
cao cao :D

dajte neke fine predloge kako pooceti flert nakon sto nekome cestitate rodjendan putem poruke, i taj neko se naravno zahvali, sta onda reci da bi se nastavila konverzacija i poceo dobar flert ? :D :D

Bilo sta. Bitno je da vidis dal ce da odgovara na poruke.. Ako krene da uzvraca to je to.. posla par poruka zovi je na pice.. a posle postavi topik.. Sta da kazem na sastanku?
 

Back
Top