Quantcast

flert putem rodj poruka :D

crossing over

Primećen član
Poruka
702
Ako je ženska osoba, suptilno joj kaži da joj ostaješ dužan buket cveća, pa da se nadaš nekoj prilici da joj daš poklon ubrzo. Lagan način da ispadneš nenametljiv, a opet da je oduševiš! :)

I da, povedi računa i o pravopisu, velikim slovima, preglednosti poruka. Devojke padaju na pedantnost (pa čak i u pisanju), tako da bi to bio jedan plus.

Gost377586

Veoma poznat
Poruka
11.164
cao cao :D

dajte neke fine predloge kako pooceti flert nakon sto nekome cestitate rodjendan putem poruke, i taj neko se naravno zahvali, sta onda reci da bi se nastavila konverzacija i poceo dobar flert ? :D :D
PA zavisi koliko si blizak,mozes posle cestitke da pocnes sa

sta bi htela za rodjendan?
Ona: blabla nesto nalupa
Ti: bas si skomna(iskreno ili ironicno u zavisnosti od njenog bla bla iskreno je pohvala ironicno je zasmejavas sve je znaci dobro..),al mogla bi jos nesto da dobijes,npr mene..
Ona: ti si pokvaren
Ti: pa taman da me popravis pa da ti radim po kuci sta hoces:zper:
Ona: pa sta bi radio?
Ti: usisavao,prao prozore,briso prasinu..
Ona:znaci meni ne bi nista,a?:sad2:
Ti: pa sad ako bas moram:lol::zper:

itd itd...
U sv sl vrsta komunikacije zavisi od bliskosti,al cim ovo pitas i niste bliski...
Cek sad sam procitala ovo boldovano lepo:dash: koji sam bilde...:lol:
U sv sl zavisi od sledecih stavki,dal ides kod nje na rodju(dal cete se videti),dal je riba neka opustena il se vredja lako,da li te je primecivla ranije ili ne,itd itd....:lol:

Poslednja izmena:

Gost377586

Veoma poznat
Poruka
11.164
Ako je ženska osoba, suptilno joj kaži da joj ostaješ dužan buket cveća, pa da se nadaš nekoj prilici da joj daš poklon ubrzo. Lagan način da ispadneš nenametljiv, a opet da je oduševiš! :)

I da, povedi računa i o pravopisu, velikim slovima, preglednosti poruka. Devojke padaju na pedantnost (pa čak i u pisanju), tako da bi to bio jedan plus.
Moze i ovo ovo je bolje od onog mog:lol:

Konj_na_belom_princu

Veoma poznat
Poruka
14.659
cao cao :D

dajte neke fine predloge kako pooceti flert nakon sto nekome cestitate rodjendan putem poruke, i taj neko se naravno zahvali, sta onda reci da bi se nastavila konverzacija i poceo dobar flert ? :D :D
Bilo sta. Bitno je da vidis dal ce da odgovara na poruke.. Ako krene da uzvraca to je to.. posla par poruka zovi je na pice.. a posle postavi topik.. Sta da kazem na sastanku?