Flert kao varanje

Govorila sam o tome da se jedna osoba koristi dok se ne nađe druga. To je baš sebično i okrutno. Ne bih to mogla. Ne razumem zašto ljudi ne mogu sami? Biti sam je lepo. Dok ne nađeš nekog ko ti odgovara budeš sam.
I ja mislim da posle veze treba malo solirati, doci sebi, preispitati sebe. Taj let iz veze u vezu mi totalno bezveze.

Poznato je da kada zena raskine to nikada nije preko noci, vec se to spremalo duzi vremenski period dok nije presekla.

Medjutim, pitanje ovde je da li je flertovanje sa drugim muskarvima tokom veze varanje? Recimo, u vezi je sa vama, vec je prestala da vas voli, trazi drugu priliku dok je s vama zbog seksa ili cega vec.

Onda joj se javi potreba da raskine pre nego sto ozvanici sa muskarcem s kojim je vec flertovala uveliko. Time ona ostaje "postena", nije vas prevarila po opste prihvacenim kriterijumima sta prevara jeste.

Da li je flert u vezi varanje?

Mislim da se danas trazi moral cvrstine titanijuma da bi covek bio u vezi.

Te se na braku radi, te se drugi ne gledaju, te si slab ako ti se i glumac svidi, te si neiskren...dragi boze, da slusam ovaj forum tacno bih smatrala da sam prirodno nemoralna da budem deo nekog para.

Prvo, flertujes sa svima i zato sto si flertusa ili imas jednu simpatiju? To mu dodje bitna razlika.
Ne mozes bas da se nakon udaje ne zagledas nikada, da iskopas sebi oci, zacepis usi voskom i takav bez cula da radis na svojoj vezi. Takav brak mora da pukne jer je to zatvor a ne brak.
Da ne preterujemo.

Flert nije prevara, ukoliko oboje precutno postuju cinjenicu da su pozenjeni i poudavani.
Da li moze da preraste u ljubav, da li moze da razori i dobar brak, da li su ljudi gubili glavu? Jesu i moze. Srecom, obicno ostane na nivou simpatije, kao neka skrivena tajna na dnu plakara.

WMa, to je jedno, nego ovde pišu da neko prekine u sebi vezu, zna da to nije to, a onda tu drugu osobu bukvalno truje time što ostaje u njoj fizički a ne i mentalno... Jer kao čeka neku novu. To je ono baš iskorišćavanje
Mislim da se danas trazi moral cvrstine titanijuma da bi covek bio u vezi.

Te se na braku radi, te se drugi ne gledaju, te si slab ako ti se i glumac svidi, te si neiskren...dragi boze, da slusam ovaj forum tacno bih smatrala da sam prirodno nemoralna da budem deo nekog para.

Prvo, flertujes sa svima i zato sto si flertusa ili imas jednu simpatiju? To mu dodje bitna razlika.
Ne mozes bas da se nakon udaje ne zagledas nikada, da iskopas sebi oci, zacepis usi voskom i takav bez cula da radis na svojoj vezi. Takav brak mora da pukne jer je to zatvor a ne brak.
Da ne preterujemo.

Flert nije prevara, ukoliko oboje precutno postuju cinjenicu da su pozenjeni i poudavani.
Da li moze da preraste u ljubav, da li moze da razori i dobar brak, da li su ljudi gubili glavu? Jesu i moze. Srecom, obicno ostane na nivou simpatije, kao neka skrivena tajna na dnu plakara.
Ako i preraste u ljubav i razori brak onda nije samo do flerta, nesto u tom braku ne stima, zar ne?

Da stavim na stranu moralni razlog zašto mi je flert za prezir, tu je još jedan bitan faktor a to je da ne mogu da flertujem sa svakim. U stvari, retko s kim - muškarac mora da me baš privuče, što bi povuklo pitanje - zašto sam onda i dalje u vezi.

Ja pomalo zavidim osobama kojima se mnogi dopadaju. Da, meni se niko ne dopada po pravilu. 🙄

Tako da sam flertovala tipa onoliko puta koliko sam ostvarila neke veze. Jer kad flertujem to ide do kraja, ne umem to polovično da radim

Ako i preraste u ljubav i razori brak onda nije samo do flerta, nesto u tom braku ne stima, zar ne?

Moze biti ali i ne mora da znaci.

Covek se nekad venca jer, da kazem, ne zna za bolje. Veza je tekla fino, bili su srecni, bili su par.
Prodje neko vreme i pojavi se osoba sa kojom postoji privlacnost, osecaj u stomaku i poklapanje kakvo nismo osetili. Zaljube se ljudi...sta se tu moze, pozivati se na moral ili prihvatiti sudbinu.
Ja nekako mislim da je ovo drugo moralno ispravnije.

Ne kazem da bih volela da me takav covek zadesi, sto zbog mene sto zbog osobe sa kojom sam, ali ne iskljucujem mogucnost i znam da se ne bih pozivala na moral ako bih sama bila ostavljena strana.
Ne bi mi bilo pravo ali ne bih smatrala me varao jer je neku osecao blisko a nisu imali fizicki kontakt.
Ako je mislio na drugu, verujem da se u nju pomalo zaljubio.

A taj s kiim flertujes te muva i kad sazna da ga lozis sta onda,jel se isplati neprijatnost?
E pa to je čar flerta da se ne pređe ta linija.
Flert je igra. Postoje "pravila".

I dok imaš odnos sa svojim partnerom zamišljaš tu osobu sa kojom si flertovala ili ti je ona u mislima. Da li bi volela da neki tvoj dečko/muž tebi tako radi, da ti prizna da ga više ne uzbuđuješ i da zamišlja neku drugu osobu dok vodi ljubav sa tobom?
A dok masturbiramo zamišljamo li druge????

Back