Quantcast

ФК ПАРТИЗАН сезона 2018/19

Ko je najbolje resenje za klupu Partizana za narednu sezonu?

• Ostanak Djukica

• Vladimir Ivic

• Ilija Stolica

• Matjas Kek

• Darko Milanic

• Niko od navedenih

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Лекизан

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.136
Паде вућићева вештачка креатура, потпуно заслужено, могли смо да их напунимо али и овако је добро.
Сулејман у стилу лети лети мој голубе бели.
Тек се сада види колико појма они немају и колико су крали, али нека победа је зато слађа.
563055

'Clint'

Domaćin
Poruka
4.950
Gurbeti nadigrani u rupi I uzet pehar..dovoljno da ublazi sezonu..Dzaba milioni I placenici kad s jedinom ekipom koja im se ne sklanja ne pokazuju nista. Klark Kentu bas ne lezi Partizan ali u tome je I car derbija sto ga ne dobija skuplja ekipa nit stanje na tabeli...A tolike su bile najave od pocetka sezone o petardama,ponizavanju I slicna SNS s.ranja.

Лекизан

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.136
Al koga boli ***** za kup..... Institucija ima 3 zvezdice na grbu a ti sirotinjo placi!
Ма да шта те брига некој да се секираш, могао је Милоје и овде да победи али није хтео.
563061
Увек зато имате вашу непревазиђену маскоту оличење клуба.
563060

'Clint'

Domaćin
Poruka
4.950
Lako je reci krali su, a kad treba priloziti neki dokaz onda tajac. I od kad je to kup vazniji od prvenstva? U stara (Tolova) vremena kolko se secam racunalo se prvenstvo. A kup ko sljivi... Mi smo ove sezone svoj kvalitet pokazali protiv Salcburga, Napolija, Liverpula.... Jedini srpski klub sa pobedom u Ligi Sampiona!
Ako ce ti biti lakse,tesi se..Protiv Napolija u BG bunkerica..Salcburg isto su bili kvalitetniji..za Liverpul svaka cast al ne kenjaj da tebi ni bratiji nista nije znacila ova utakmica I dzaba I da ste ostvarili sve pobede u LS kad ocigledno vise volite pobedu nad Partizanom (kao I mi nad Zvezdom) nego nad bilo kim. Nadigrani ste I to je to I to vidi I najzagrizeniji ciganin.

Sotir zvani djubre

Veoma poznat
Poruka
13.685
Ajd' mi reci, kako se mi to brukamo..
Palite se bez veze. Ne vidim razlog za ovoliko slavlje, ok pobedili Zvezdu, ali imate krs ekipu, treba vam jedno 10 novih igraca i to da pogodite svako pojacanje da bi nam kolko tolko bili egal sledece sezone, a o Evropi da ne pricam, tu verovatno ispadate u sezoni kupanja, jedino neko cudo ako se desi da vas Bog pogleda.... Dok mi imamo oformljenu okosnicu, trenera i glavne igrace koji sigurno ostaju vecina najmanje do zime, par njih najmanje do 31. avgusta i sta vam onda vredi da protiv i dalje tvrdim plasljivog Milojevica sledece godine dobijete sva 3 derbija ako popusite opet za titulu.... Sta cete opet da se tesite kupom haahahah

fanstebre

Domaćin
Poruka
4.652
Kad se gurao sa filipom stojkovicem u duelu pomislio sam "gde ces bre na ЧИЧУ pa on ako ima nesto dobro to je sirova snaga i glavudza" i tako je i bilo - stojkovic nestao a Ostoja ga zabode...a najbolji evropski golman ode u prazno
Palite se bez veze. Ne vidim razlog za ovoliko slavlje, ok pobedili Zvezdu, ali imate krs ekipu, treba vam jedno 10 novih igraca i to da pogodite svako pojacanje da bi nam kolko tolko bili egal sledece sezone, a o Evropi da ne pricam, tu verovatno ispadate u sezoni kupanja, jedino neko cudo ako se desi da vas Bog pogleda.... Dok mi imamo oformljenu okosnicu, trenera i glavne igrace koji sigurno ostaju vecina najmanje do zime, par njih najmanje do 31. avgusta i sta vam onda vredi da protiv i dalje tvrdim plasljivog Milojevica sledece godine dobijete sva 3 derbija ako popusite opet za titulu.... Sta cete opet da se tesite kupom haahahah
S obzirom na broj vasih navijaca na stadionu veceras (a i na onom derbiju pre) velikom procentu navijaca zvezde je jasno na koji nacin ste osvojili titulu a posle kupa im je jos jasnije tako da itekako imamo razloga da se radujemo. Sve u svemu vi ste i pored poraza u kupu uzeli duplu krunu tako da kad bude glasanje zaokruzi pravi broj opet i nece biti problema za tvoju zvezdu titula ce uvek da se nadje negde ovako ili onako :)

Keeper

Elita
Poruka
24.254
Ne moras toliko musiti, dovoljno je reci "nama ce kupiti tri tima a vama samo jedan, nama ce namestiti 35/37 utakmica a vama niti jednu, haahahah".

Sto se ove sezone tice, makar ih malo umusiti. Ipak je trebalo nesto otkinuti srbskom PSG-u u potpuno namestenom prvenstvu, od vrha do dna. Sledi jos jedan krug i naredne sezone.

Sotir zvani djubre

Veoma poznat
Poruka
13.685
Ne moras toliko musiti, dovoljno je reci "nama ce kupiti tri tima a vama samo jedan, nama ce namestiti 35/37 utakmica a vama niti jednu, haahahah".

Sto se ove sezone tice, makar ih malo umusiti. Ipak je trebalo nesto otkinuti srbskom PSG-u u potpuno namestenom prvenstvu, od vrha do dna. Sledi jos jedan krug i naredne sezone.
A ko to kupuje? Da znam gde da se javim da i meni kupe nesto. Crvena Zvezda je u poslednje 4 godine od prodaje igraca prihodovala cisto preko 100 miliona evra. Sve je transparentno, da nesto nije u redu odavno bi nas UEFA napucala, ionako nas samo cekaju. Od Lige Sampiona 25 miliona, pre toga od Lige Evrope, mi se sami izdrzavamo..

A to da je namesteno mogu i ja da kazem da su i vase titule namestene. Lako je tako pricati bez dokaza.

kapetanmark

Domaćin
Poruka
4.679
Ahahahahahshahaha

Ti si vicoteka!!!

Sa debilima poput stojkovica rodica savica mozes da obrises dupe...
Lako je reci krali su, a kad treba priloziti neki dokaz onda tajac. I od kad je to kup vazniji od prvenstva? U stara (Tolova) vremena kolko se secam racunalo se prvenstvo. A kup ko sljivi... Mi smo ove sezone svoj kvalitet pokazali protiv Salcburga, Napolija, Liverpula.... Jedini srpski klub sa pobedom u Ligi Sampiona!
Dokaz?
Ofk zvezda 2-0 2-6 , posld ulaska terze u svlacionic...tako je pocelo , i dalje...

Sherlock

Domaćin
Poruka
3.340
Mogu da pripišu i titule FK Jugoslavije, što da ne.

Ali koliko smo bolji bili, nisu nam šansu stvorili. Samo neznanje Ivanovića i naša smušenost u završnici generalno ih je spasila od kompletnog gaženja. Ostaje žal što ih nismo napunili do vrha, ali dobro, slatko je i ovako. Uriniranje po rupi, Sale se oprašta sa peharom, Cigani muk i suze... malo mi za srićuuu triiiba :mrgreen:

kapetanmark

Domaćin
Poruka
4.679
Mogu da pripišu i titule FK Jugoslavije, što da ne.

Ali koliko smo bolji bili, nisu nam šansu stvorili. Samo neznanje Ivanovića i naša smušenost u završnici generalno ih je spasila od kompletnog gaženja. Ostaje žal što ih nismo napunili do vrha, ali dobro, slatko je i ovako. Uriniranje po rupi, Sale se oprašta sa peharom, Cigani muk i suze... malo mi za srićuuu triiiba :mrgreen:
ovdje u ns navijaci vojvodine koji se ponose srpstvom, pljuju na ovo, jer je priznavanje titule zvezdi odricanje od sjevera srbije, vojvodine....

spartak je bio prvak vojvodjanske lige, te atuonomne pokrjaine i samim tim ovi lopovi priznaju da vojvodina niej deo srbije...

bruka za toboz najveci srpski klub... ovim potezom su priznali vojvodinu ko nek usamostalnu....

acamaher

Ističe se
Poruka
2.887
Zavrsi se i ova mucna sezona. U fudbalu, kao i u kosarci postajemo profesionalni dizaci bezvrednih limenih Kup pehara, dok ono glavno zna se gde ide. Ono sto je pozitivno je sto smo napokon videli ledja Ivici Ilievu, ciji otpad od igraca ce se jos neko vreme razvlaciti po klubu. Ono sto je negativno (verovatno i krucijalno) je sto nam ostaje u oba sporta FK i KK instalirana SNS uprava kao garant da necemo cigane sekirati previse oko titule. Potencijalno pozitivno je to sto je Sava krava, potencijalno na pravom putu da oporavi i osvezi ekipu, da svoja iskustva iz FSS prenese u klub i stvori bazu igraca od kojih se moze ocekivati fudbalski i ekonomski benefit. Ovih par imena sa kojima se otvorio prelazni rok to garantuju. Kao i svakog prelaznog roka bice zanimljivo ispratiti spisak igraca koji se sa nama dovode u vezu i broj istih koji ce zaista da zavrse u klubu. Za sada smo na:

- Ivan Saponjic, Dominik Dinga, Uros Vitas, Aleksandar Lutovac.

Procenjujem da cemo prodati igrace za koje moze da se uzme pristojan novac kako bi namakli novac za normalno funkcionisanje, Strahinja Pavlovic (6 miliona), Sveta Markovic (4 miliona), Rikardo Gomez (4 miliona), Cela Miletic (1,5 miliona). S obzirom na katastrofalnu sezonu iz koje izlazimo, ovo je ozbiljan finansijski resurs.

Sta nam ostaje? Za pocetak, gomila drvne gradje koje se treba resiti i ozbiljan manjak dubine i rotacije u igrackom kadru jer smo sezonu zavrsili bukvalno sa jedva 11 pristojnih igraca. Za ratosiljanje imamo igraca na pretek: u odbrani su to Filip Kljajic, deda Vulicevic, retard Miletic, bek Urosevic, prekobrojni i nepozeljni Valijente. To nas ostavlja na Sehovicu i 35-godisnjem Ostojicu, bez igraca za prvih 11 i bez rotacije. Tu nam dosta fali.

Na sredini imamo pristojan tandem z. veznih Scekic-Zdjelar, bez krstene izmene na klupi. Zdjelar je proigrao konacno i mogao bi da bude prodat, fali nam jos jedan igrac na ovoj poziciji, Kosovica smo utopili, sa Lolom se nadam se rastajemo, vraca nam se Vakulko sa pozajmice.

U ofanzivnom delu veznog reda imamo Pantica kome istice pozajmica, Bambija i Zakarica koji ne umeju da vezu dve kvalitetne utakmice u nizu i Djordja Ivanovica koji je totalni promasaj, decko mentalno nije sposoban da igra za Partizan. Imamo dva velika talenta, Filipa Stevanovica i Lazara Pavlovica od kojih se ocekuje da stasaju naredne godine, kao i propalog talenta Djerleka koji takodje nema mentalitet za Partizan. Vraca nam se Suma sa pozajmice, a tu je i jos jedna Ilievljeva corak bomba Musa Ndjaje.

U napadu, kada izvesno prodamo Rikarda, ostajemo na Nemanji Nikolicu, pozajmljenom Dejanu Georgijevicu i Ognjenu Ozegovicu. Sve moj do mojega.

Situacija je daleko od ruzicaste, blize katastrofalnoj, fali nam bukvalno sve. Od poteza u ovom prelaznom roku ce zavisiti nekoliko narednih sezona jer se radi potpuni restart, treba stvoriti kicmu ekipe, pronaci nosioce, kvalitetne strance, promovisati mlade igrace a i juriti rezultat. Razmisljanje Milosevica mi se svidja, videcemo dal ce i potezi ispratiti zelje.