ФК ПАРТИЗАН сезона 2011/12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvini te, nov sam ovde, bio sam pre ali sam banovan, pa sam se vratio malo da vidim sta ima, ali stvari su se poprilicno promenile, no ne tupimo :)
Bio sam klinja i ostrasceni "navijac" partizana, sada sam se malo povukao iz svega toga i stavio prst na celo, pa zelim samo da vas pitam sta imate preotic djurica? on odkako je dosao u klubu je sve krenulo na bolje, ako zelite moze da razvijemo lepu komunikaciju na tu temu, da svako iznese svoju stranu misljenja, a ako ne zelite napusicete me odmah cim procitate ovaj post, glumeci da ste u prici :) cast izuzetcima :)
 
Izvini te, nov sam ovde, bio sam pre ali sam banovan, pa sam se vratio malo da vidim sta ima, ali stvari su se poprilicno promenile, no ne tupimo :)
Bio sam klinja i ostrasceni "navijac" partizana, sada sam se malo povukao iz svega toga i stavio prst na celo, pa zelim samo da vas pitam sta imate preotic djurica? on odkako je dosao u klubu je sve krenulo na bolje, ako zelite moze da razvijemo lepu komunikaciju na tu temu, da svako iznese svoju stranu misljenja, a ako ne zelite napusicete me odmah cim procitate ovaj post, glumeci da ste u prici :) cast izuzetcima :)

Dobrodosao :)
Niko te ovde nece napljuvati, jer nismo mi bas toliko zagrizeni da svakog neistomisljenika docekujemo na noz i naravno da mzoes da izneses svoje misljenje, jer je to i smisao foruma...
Ja Djuricu najvise zameram nesposobosnost...
Rezultati koje si nabrojao su zasluge pre svega sportskog sektora...
Djuricu zameram na tome sto ekipi nije nasao sponzora, iako smo igrali u LS, zatim ocajan marketing (zato nas i ima par hiljada na JNA, i to kad je lepo vreme), zatim finansiranje svoje firme parama Partizana, pre svega prevremenom prodajom talentovanih igraca, direktno miniranje tima i sportskog sektora prodajom igraca, a onda prebacivanje odgovornosti za neuspeh iskljucivo na njihova ledja...
Eto, to su neki moji argumenti, zbog kojih bih voleo da Djuric napusti klub...
 
Sve si u pravu brate, ali ko ce da kritikuje sportski sektor ako nece vrh kluba? Ono sa Samrokom ne sme da se desi, to je bruka koja nije vidjena u skorije vreme na nasim prostorima :) Nije Djuric doveo povredjenog Andersona, koji nije odigra ni jednu jedinu utakmicu. Stefan Savic jeste prodan mozda malo ranije, ali brate moj Siti ne zove svakog dana i ne nudi pare tolike svakog dana, kao drugo klub od necega mora da zaradjuje, znas li samo koliko ljudi radi u partizanu, i koliko kosta samo zemunelo :) Stanojevic mi je bio kao bog, dok se nije ne vidjeno izglupirao svojim smesnim amaterskim potezom, u pocetku dok nisam ni zeleod a citam argumente Djurica bio sam ubedjen da se Stanojevic u pravu, no medjutim cim sam malo usao u problem video sam da su on i Krle samo obicne marionete Bjekovica, koji je pokusao da se opet domogne vrha, ali pokazali su da je partizan veliki klub i da nema zajebancije sa upravom i da nece neki trener koji mia platu 15000 evra eeej brate znas sta je 15000 evra? a krstajic 12000 evra i opet im nesto smeta, treba da cute i smrde zbog samroka, svaka njima cast za -10, ali samrok ne sme da se dogoti klubu sa gidisnjim budzetom od 20 miliona evra :) svaka dalja prica je suvisna.
Inace hvala na dobrodoslici, i ne znam da li pratis oficajlni partizanov sajt, ali pogledaj malo tekstove oko te bure kada se to sve desavalo, veruj mi razuverices se :)
 
Dobrodosao :)
Niko te ovde nece napljuvati, jer nismo mi bas toliko zagrizeni da svakog neistomisljenika docekujemo na noz i naravno da mzoes da izneses svoje misljenje, jer je to i smisao foruma...
Ja Djuricu najvise zameram nesposobosnost...
Rezultati koje si nabrojao su zasluge pre svega sportskog sektora...
Djuricu zameram na tome sto ekipi nije nasao sponzora, iako smo igrali u LS, zatim ocajan marketing (zato nas i ima par hiljada na JNA, i to kad je lepo vreme), zatim finansiranje svoje firme parama Partizana, pre svega prevremenom prodajom talentovanih igraca, direktno miniranje tima i sportskog sektora prodajom igraca, a onda prebacivanje odgovornosti za neuspeh iskljucivo na njihova ledja...
Eto, to su neki moji argumenti, zbog kojih bih voleo da Djuric napusti klub...
I da dodam na sve ovo i totalnu netransparentnost uprave,tako da danas ne znamo ni koliko novca ima klub na raspolaganju,ni koliko trosi,takodje podrzavaju podelu navijaca finansirajuci i ispunjavajuci zelje jednoj strani.
 
Sve si u pravu brate, ali ko ce da kritikuje sportski sektor ako nece vrh kluba? Ono sa Samrokom ne sme da se desi, to je bruka koja nije vidjena u skorije vreme na nasim prostorima :) Nije Djuric doveo povredjenog Andersona, koji nije odigra ni jednu jedinu utakmicu. Stefan Savic jeste prodan mozda malo ranije, ali brate moj Siti ne zove svakog dana i ne nudi pare tolike svakog dana, kao drugo klub od necega mora da zaradjuje, znas li samo koliko ljudi radi u partizanu, i koliko kosta samo zemunelo :) Stanojevic mi je bio kao bog, dok se nije ne vidjeno izglupirao svojim smesnim amaterskim potezom, u pocetku dok nisam ni zeleod a citam argumente Djurica bio sam ubedjen da se Stanojevic u pravu, no medjutim cim sam malo usao u problem video sam da su on i Krle samo obicne marionete Bjekovica, koji je pokusao da se opet domogne vrha, ali pokazali su da je partizan veliki klub i da nema zajebancije sa upravom i da nece neki trener koji mia platu 15000 evra eeej brate znas sta je 15000 evra? a krstajic 12000 evra i opet im nesto smeta, treba da cute i smrde zbog samroka, svaka njima cast za -10, ali samrok ne sme da se dogoti klubu sa gidisnjim budzetom od 20 miliona evra :) svaka dalja prica je suvisna.
Inace hvala na dobrodoslici, i ne znam da li pratis oficajlni partizanov sajt, ali pogledaj malo tekstove oko te bure kada se to sve desavalo, veruj mi razuverices se :)

Naravno da treba kritikovati i sportski sektor, ali kolika je odgovornost sportskog sektora, tolika je odgovornost i uprave.
Djura nije prestajao da se hvali kad je osvojena dupla kruna, kad smo usli u LS...
Znaci, kada sve ide po loju, uprava stoji iza rezultata, a kada krenu stvari lose, onda je uprava nevina, a krivi su Krstajic i Stanoje...
Sto se Andersona tice, ko je trebao da pregleda tog Andersona?
Krstajic?
Jesu li klupski lekari dali zeleno svetlo Andersonu posle toboznjih pregleda?
I kao drugo, da Djura nije prodao Savica, taj Anderson ne bi ni dosao...
Sto se Savica tice, nisam ja imao nista protiv da decko ode i uzme kintu, ali je problem kad se to desi par dana pred pocetak sezone, iako ti uprava govori da on ostaje, da ne ide nigde, a onda pogazi rec i proda ga...
Sto se Stanojevica tice, jeste se izglupirao, a za tu pricu oko novca, stvarno te ne razumem.
Mislim sta je trebao, da radi besplatno?
Da li je bolje za budzet kluba imati trenera koji ce primati oko 15 000 mesecno ili trenera koji ce na godisnjem nivou primiti 900 000 evra?
Taj Partizanov sajt prenosi informacije selektivno i ja ga ne bih uzimao merodavnim...
 
Cekaj jel Djura njega poceo da kritikuje, njega i Krstajica? ili je Krstajic na konferenciji bez ikakvog razloga skocio, povukao sa sobom i stanojevica :)
Da li si svestan koja je razlika u stanojevicu i Avramu :) Avram je najveci trener koji je radio na nsaim prostorima, i on je doveden zbog uspeha evrope :)
A na kraju krajeva nista se to ne bi desilo da se oni nisu izglupirali.
 
Cekaj jel Djura njega poceo da kritikuje, njega i Krstajica? ili je Krstajic na konferenciji bez ikakvog razloga skocio, povukao sa sobom i stanojevica :)
Da li si svestan koja je razlika u stanojevicu i Avramu :) Avram je najveci trener koji je radio na nsaim prostorima, i on je doveden zbog uspeha evrope :)
A na kraju krajeva nista se to ne bi desilo da se oni nisu izglupirali.

Djura je u svojim izjavama u medijima apostrofirao struku kao iskljucive krivce za poraz od Samroka...
Nije Krstajic nikog povukao, cak je i savetovao Stanojevicu i Rasovicu da ostanu u klubu...
Sto se Granta tice, mi nismo govorili o kvalitetima trenera, vec o tome koliko primanja trenera opterecuju budzet...
O Grantu ne mogu da sudim, jer je jos na pocetku svog rada u Partizanu, ali je cinjenica da je smena trenera izvrsena bespotrebno, jer smo mi vec imali uspesnog trenera....
A slazem se da su se izglupirali, kao i Batica, Petric, Jokan, Ivan Tomic i svi koji su se latili posla u Partizanu, u zelji da ovaj klub napreduje, da bi ih posle ovaj Mutavko sutnuo kao poslednje klosare, cim nisu hteli da igraju po njegovim notama...
 
Sukiiz, rizikujes da te ljudi opljuju :lol: hrabro, nema sta
koliko je to ozbiljan klub i uprava, govori to da je Stefan Savic, nas ubedljivo najbolji igrac, prodat 2 dana pred utakmicu sezone sa Belgijancima, a dan pred tu utakmicu doveden je Rnic, covek koji je promasio sport
i onda je Djuric kao ocekivao ulazak u Ligu Sampiona sa Lazarom kao glavnom vedetom :neutral: Djuric je jedan obican seronja
koji Avram Grant? sta je on osvojio? koliko ja znam nista i nakad? da li on vredi one dece sto su kao belo roblje data njegovom menadzeru da radi s njima sta hoce?
da li je normalno da nam sve igrace drzi Falji Ramadani?
nama je najvece pojacanje, ako se vrati neko koga vise niko nece, kao sto je Ilic il onaj Babovic sto pada preko lopte, gde to ima? u Bocvani?
sto se tice Stanojevica, po meni je napravio veliku gresku sto je ostao u Partizanu nakon Genka
trebao im je reci "yebite se svi, gonite se u tri lepe", al kako to nije tad uradio, desilo mu se ovo sto se desilo
e da, jel jos uvek nije moguce ostavljati komentare na sajtu FK Partizan?
 
E a pazite "Sportski zurnal", danas je opet izasao clanak u stilu "Grobari koliko ce vas doci na utakmicu" i to je 3-4 takav clanak u poslednjih nekoliko dana

To naravno rade da bi zvezdasi mogli da ostave 50-ak komentara u kojima nas, kao, zezaju za posetu

Pa vi Grobari kupujte zurnal...

A otkud ti znas za clanak, ako i ti nisi kupio "Ruznal"? :per:
 
Djura je u svojim izjavama u medijima apostrofirao struku kao iskljucive krivce za poraz od Samroka...
Nije Krstajic nikog povukao, cak je i savetovao Stanojevicu i Rasovicu da ostanu u klubu...
Sto se Granta tice, mi nismo govorili o kvalitetima trenera, vec o tome koliko primanja trenera opterecuju budzet...
O Grantu ne mogu da sudim, jer je jos na pocetku svog rada u Partizanu, ali je cinjenica da je smena trenera izvrsena bespotrebno, jer smo mi vec imali uspesnog trenera....
A slazem se da su se izglupirali, kao i Batica, Petric, Jokan, Ivan Tomic i svi koji su se latili posla u Partizanu, u zelji da ovaj klub napreduje, da bi ih posle ovaj Mutavko sutnuo kao poslednje klosare, cim nisu hteli da igraju po njegovim notama...

Pa nije povukao, jer je shvatio da su se zajebali i da nece pobedi i sadasnju upravu, a da bi bjeka i dalje moga da razvija svoju granu, i da ubacuje igrace u prvi tim, zato je krstajic rekao da stanoje ostane :)
 
Gde si bre crni brate :D ja sam aleksa005 nzm dal me se secas stvarno :D gledam bas sada i nema nigde nikoga od one stare ekipe ****** :D Kako koji Avram Gran brate? Za trunku je falilo da osvoji englesko prvenstvo i ligu sampiona, a verovanto znas i sam u kakvom stanju je preuzeo celsi :) a da ne pricamo o njegovoj strucnosti i o strucnosti stanojevica, iskreno stanoje mi je bio idol dok se sve ovo nije izdesavalo jer radi samo u "korist partizanu" u sta se kune svaki dan, a skoro sam ubedjen da nije tako :) o krlu da ne pricamo koga sam cenio najvise u partizanu :) Jedino sto me nervira kod Gjre je los marketing, mnoogo lose to odradjuje i to potvrdjuje iz dana u dan :)
 
Izvini te, nov sam ovde, bio sam pre ali sam banovan, pa sam se vratio malo da vidim sta ima, ali stvari su se poprilicno promenile, no ne tupimo :)
Bio sam klinja i ostrasceni "navijac" partizana, sada sam se malo povukao iz svega toga i stavio prst na celo, pa zelim samo da vas pitam sta imate preotic djurica? on odkako je dosao u klubu je sve krenulo na bolje, ako zelite moze da razvijemo lepu komunikaciju na tu temu, da svako iznese svoju stranu misljenja, a ako ne zelite napusicete me odmah cim procitate ovaj post, glumeci da ste u prici :) cast izuzetcima :)

Gde si bre crni brate :D ja sam aleksa005 nzm dal me se secas stvarno :D gledam bas sada i nema nigde nikoga od one stare ekipe ****** :D Kako koji Avram Gran brate? Za trunku je falilo da osvoji englesko prvenstvo i ligu sampiona, a verovanto znas i sam u kakvom stanju je preuzeo celsi :) a da ne pricamo o njegovoj strucnosti i o strucnosti stanojevica, iskreno stanoje mi je bio idol dok se sve ovo nije izdesavalo jer radi samo u "korist partizanu" u sta se kune svaki dan, a skoro sam ubedjen da nije tako :) o krlu da ne pricamo koga sam cenio najvise u partizanu :) Jedino sto me nervira kod Gjre je los marketing, mnoogo lose to odradjuje i to potvrdjuje iz dana u dan :)

Taj nalog ti nije banovan. ;)
http://forum.krstarica.com/member.php/133560-aleksa005
 
Gde si bre crni brate :D ja sam aleksa005 nzm dal me se secas stvarno :D gledam bas sada i nema nigde nikoga od one stare ekipe ****** :D Kako koji Avram Gran brate? Za trunku je falilo da osvoji englesko prvenstvo i ligu sampiona, a verovanto znas i sam u kakvom stanju je preuzeo celsi :) a da ne pricamo o njegovoj strucnosti i o strucnosti stanojevica, iskreno stanoje mi je bio idol dok se sve ovo nije izdesavalo jer radi samo u "korist partizanu" u sta se kune svaki dan, a skoro sam ubedjen da nije tako :) o krlu da ne pricamo koga sam cenio najvise u partizanu :) Jedino sto me nervira kod Gjre je los marketing, mnoogo lose to odradjuje i to potvrdjuje iz dana u dan :)

Kakav bre Avram Grant?
Gde se on dokazao?
Možeš misliti sa Čelzijem, u koji je uloženo brdo love igrao je finale Lige Šampiona i bio drugi u Premier Ligi.
Da je Abramovič bio zadovoljan time...ne bi ni menjao Granta.
A to što je ispao dva puta uzastopce iz Premier lige sa dva različita kluba...to ništa jel?

Imaš mnogo štiva o Avramu Grantu na internetu, pre svega engleskog i izraelskog...
Mnogo njih tvrdi da je on k.rac od trenera...i da je mnogo bolji političar nego trener, jer je sposoban iskoristiti svaku priliku da dodje na funkciju...i da unovči svoj zanat.
J.bga...Jevrej je, pa ima veze svuda.

Takav nama trener ne treba...pogotovo ne za platu od 900 000 evra.
Uopšte ne verujem da će on unaprediti našu igru.
Gledao sam protiv Novog Pazara...evo gledam i protiv Slobode.
Nema tu nekih bog te pita pomaka u igri.

To je sve mazanje očiju navijačima poput tebe.
Možeš misliti...Avram Grant...Jako ime u p.čku materinu.
A bog te pita kako će se platiti taj njegov angažman. Čujem da je Abramovič time već kaparisaoLazara Markovića.

Nama treba trener kod kojeg će ekipa biti jača 200% nego što je to realno.
Kao što to radi naš Jovanović u Apoelu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top