ФК ПАРТИЗАН сезона 2011/12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A odakle tebi ta informacija?

Inace Lazevski je NAPADACKI orijentisan, seti se samo prosle sezone, preko 60% asisentija je pravio bas Lazevski, inace slazem se da Aksentijevica jos ne treba gurati u ovako veliku vatru, za Markovica sam 50-50, ipak je Diarra iskusniji, i naravno - UBICA CIGANA :D

IDEMO !!!
 
A odakle tebi ta informacija?

Inace Lazevski je NAPADACKI orijentisan, seti se samo prosle sezone, preko 60% asisentija je pravio bas Lazevski, inace slazem se da Aksentijevica jos ne treba gurati u ovako veliku vatru, za Markovica sam 50-50, ipak je Diarra iskusniji, i naravno - UBICA CIGANA :D

IDEMO !!!

Evo ti link, procitaj zadnji pasus http://www.zurnal.rs/2011/11/25/markovic-nemam-problem-da-me-biju/index.html

Inace ko je sta rekao protiv Dijare ? Pa neka igra Dijara ali neka igra i Markovic sa njim ! Zasto bi protiv Zvezde igrali sa jednim napadacem ZASTO ???
 
Najnovija informacija - Lazevski igra umesto Volkova !

I to pod izgovorom da Volkov nema iskustva u derbiju !

Blago nama sa Stanojevicem, 2 zadnja vezna + 2 beka defanzivno orijentisana + izostavljanje naseg najboljeg strelca

"Mi postizemo najvise golova, mi smo kao Barselona" MORE MRS U P*CKU MATERINU SISO PLASLJIVA !!!!!!!!!!!!!!!
Volkov stvarno ne igra???
 
Pa dobro sta je tu cudno? Nije razlika izmedju Lazevskog i Volkova ne znam ni ja kakva, cak i da postoji neka manja razlika mozda bi bila cak i na strani Lazevskog, nije ti to kao da na golu ne bude Stojkovica vec Radisa pa da primimo 3 gola u prvom poluvremenu... Bilo bi dobro da Volkov udje negde izmedju 50-60 minuta...
Jedino mi se ne svidja situacija oko dva zadnja vezna..
 
Pa dobro sta je tu cudno? Nije razlika izmedju Lazevskog i Volkova ne znam ni ja kakva, cak i da postoji neka manja razlika mozda bi bila cak i na strani Lazevskog, nije ti to kao da na golu ne bude Stojkovica vec Radisa pa da primimo 3 gola u prvom poluvremenu... Bilo bi dobro da Volkov udje negde izmedju 50-60 minuta...
Jedino mi se ne svidja situacija oko dva zadnja vezna..

Ne znas razliku izmedju Lazevskog i Volkova !? Evo ja cu ti reci - svaki centarsut Lazevskog zavrsi nebu pod oblake a svaki centarsut Volkova pogadja u trepavicu. Pa Dijara je sad protiv OFK dao gol posle centarsuta Volkova
 

Zamolio bih te da pogledas ovo pa onda da pricas nesto o kvalitetu Lazevskog, da nije njega bilo prosle sezone tesko da bismo stigli do LS

Dao covek jedan gol i sad je Ronaldinjo, to ne menja cinjenicu da ne zna da centrira i da je prvenstveno defnazivno orijentisan, a Volkov ofanzivno i da to dobro radi

Po najavama bukvalno cemo igrati klasicnu bunkericu i uzdati se u razne baba Vange i tradicije. Da li je moguce da ce Dijara igrati samo zato sto ima dobru tradiciju protiv Zvezde, pa jel smo mi FK Partizan ili FK Vidovita Zorka ?
 
Najnovija informacija - Lazevski igra umesto Volkova !

I to pod izgovorom da Volkov nema iskustva u derbiju !

Blago nama sa Stanojevicem, 2 zadnja vezna + 2 beka defanzivno orijentisana + izostavljanje naseg najboljeg strelca

"Mi postizemo najvise golova, mi smo kao Barselona" MORE MRS U P*CKU MATERINU SISO PLASLJIVA !!!!!!!!!!!!!!!

Evo ti link, procitaj zadnji pasus http://www.zurnal.rs/2011/11/25/markovic-nemam-problem-da-me-biju/index.html

Inace ko je sta rekao protiv Dijare ? Pa neka igra Dijara ali neka igra i Markovic sa njim ! Zasto bi protiv Zvezde igrali sa jednim napadacem ZASTO ???

Na novinarske lazi ne padam. Da je strucni stab odlucio ko ce igrati sutra on bi objavio sastav a ovako reci samo za Volkova je glupost. Sacekajmo sutra.
 
Ne ocekujem nista od derbija. Bice dosadna utakmica ,prvo poluvreme bunkerica. Videcete. Ja bih voleo da bude odlicna utakmica ali realnost je nesto drugo.
Станојевић се ложи како ће да иде на победу, али ће да се затвори. Знам га бре ко злу пару.

У сваком случају Х2.

Јесте чули што је Просинећки изјавио да се спремају као за финале 91. :hahaha:

Они бре стварно пате од нас... :hahaha:
 
Станојевић се ложи како ће да иде на победу, али ће да се затвори. Знам га бре ко злу пару.

У сваком случају Х2.

Јесте чули што је Просинећки изјавио да се спремају као за финале 91. :hahaha:

Они бре стварно пате од нас... :hahaha:

И на картама штампали Бари 1991,робови.
 
Ja mislim da ce sutra posle meca da bude:

228325_105091892912173_100777806676915_49555_891775_n.jpg
 
Po natpisima iz medija moguce se 2 varijante

Stojkovic
Miljkovic Rnic Ivanov Lazevski
Medo Smiljanic
Tomic Vukic Ilic
???

Stojkovic
Miljkovic Rnic Ivanov Lazevski
Medo Smiljanic
Tomic Ilic
??? ???
To ti je muvanje u medijima pred derbi...Ja ti garantujem da i mi i vi izlazimo u punom sastavu,bez bilo kakvih taktickih promena..Jedino mozda Smiljanic kod vas i Mijailovic kod nas..Nije glup Stanoje da izostavi Volkova,on je kompletan igrac,a Lazevski je defanzivni igrac tipa-"kad ti dodje sutni je u pm"..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top