Quantcast

ФК ПАРТИЗАН сезона 2011/12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.351
I katastrofalnog Mustafu Stojkovića koji je u utakmci bio zapažen po tome da je nokautirao Jovančića, izletio u prazno par puta i primio gol iz loba u 92. minitu...

I to jos iz blizine peterca, gde ces grdje. :mrgreen:

Tema:
Realno, dobri ste bili tokom celog meca. Ova, i igra protiv Skendije u revansu - nebo i zemlja. Po igri je bilo najpravednije nereseno, ali ipak su imali bolje sanse, jer imali ste nevidjenu srecu kad onaj promasi ceo gol pre njihovog crvenog kartona, i kad su u drugom poluvremenu pogodili stativu onim (centar)sutem. S druge strane, vi ste imali samo precku ilica.

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.351
Velika steta :(
Izgubili smo dobijenu utakmicu...
Prvo da iskoristim priliku da se najebem majke sudiji (pre svega za onaj penal), Babovicu za crveni, Rankovicu i Vukicu zato sto su ukrteli i mogu samo da greju klupu(pa cak je i to diskutabilno).
Generalno smo odigrali dobro.
Stanoje je majstorski spremio taktiku, stajali smo odlicno, ali ***, primili smo dva kiks gola (prvi greska Rankovica, mada sumnjam da je ono povlacenje Tomica bio penal, dok je drugi gol bio posledica lose ofsajd zamke, tj.lose komunikacije, posle cega je Volkov zaostao).
Ivanov i Rnic pozadi odlicno funkcionisali i moram reci da me je Rna the Animal pozitivno iznenadio.
Sale kapiten najbolji veceras :worth:

Ne razumem zasto, meni izgleda da je bio penal? :think:

Poruka
17.928
Ne razumem zasto, meni izgleda da je bio penal? :think:

Moje misljenje je da nije bio penal, da je ono bilo vise glumatanje, nego sto ga je Tomic povukao.
A koje su to bolje sanse oni imali, kad pomenu malopre?
Taj sut onog camuge, kada je igra trebalo da bude zaustavljena i kada je sudija napravio ordinarnu glupost?
Ili onaj user, kad je lopta pogodila precku?
Zaboravljas sa druge strane da smo mi imali onaj opasan udarac Mede Kamare posle kornera, pa sut Vukica tik pored gola, uz Ilicevu precku.
Genk je imao jos mozda onaj jedan sut De Brujnea nebu pod oblake i to je to.

Renegade-Ns

Iskusan
Poruka
6.246
Velika steta i nerealan rezultat , Partizan je pokazao da je bolji tim i trebao je sve da resi u prvom mecu ovako je sve neizvesno . Jeftin crveni karton Babovica ,sumnjiv penal i na kraju gol posle lose koordinacije poslednje linije . Rnic odigrao veoma dobro imajuci u vidu sve okolnosti , nazalost moze da se desi da posle drugog meca upravo ovi ''jeftini'' golovi odluce . Genk je bio zreo za ubedljiv poraz .

LAKI LUCIANO

Domaćin
Poruka
4.279
Ja lepo reko Partiyanova sredina brza ove godine nego prosle a vi pricajte sta i kako hocete... :D U revansu ako ovi istrce Partizan dobija sigurno tekmu...Odbrana ista kao veceras,a veza i napad:Medo,Ilic,Sasa Markovic,Vukic-Eduardo,Diara(Jovanca)...Realno Partizan veceras zasluzio X,ipak je Genk imao stativu(sad cete reci i Partizan precku),ali mislim da je nereseno bilo najpostenije,iako je Partizan bio bolji za niansu. :D Lepo sam govorio ovih dana to je Genk,nije Real a vi se ussrali... :D Mislim da je bio penal,bilo je kontakta,a sto je fora loptu je pokupio Rnic,ali glupi Tomic obori coveka bez potrebe...Drugi gol sto su dali,covek(Ogunjimi) je najbolji njihov spic a sedeo je na klupi,usao svez i logicno da je skoncetrisaniji nego odbrana koja je 89 min ginula,jedino je Stojkovic mogao malo bolje da intervenise,ali nije ni on nesto strasno pogresio...Sve u svemu,budite zadovoljni jer 1:0 u Bg i prosli ste ih...

Poruka
17.928
Ja lepo reko Partiyanova sredina brza ove godine nego prosle a vi pricajte sta i kako hocete... :D

Nismo brzi, ali smo iskusniji ;)
Upravo je i to nasa prednost u ovim mecevima.
Genk ima onog zeznutog spica Kenedija, koji je jak kao zemlja, uz Vosena, koji je tradicionalno opasan.
Uz nesto bolje sudjenje i konkretniju igru u napadu (a to podrazumeva Vukica na klupi), mislim da mozemo da ih prodjemo.
Ne smemo nikako da ih podcenimo posle ovog meca, a najveca opasnost po nas ce biti nasa losa desna strana (Rankovic-Tomic :dash:), kao i njihove dobre dijagonale ka bocnim igracima.

PartizanBeograd

Veoma poznat
Poruka
10.918
Partizan ne bi bio Partizan kad ne bi uprskao u poslednjem minutu utakmice

Inace ovaj rezultat 1:2 koliko je dobar toliko je i los

Dobar je zato sto ce morati da napadnu, jos uz podrsku navijaca letece po terenu

Los je zato sto ako postignemo gol za 1:0, nasi ce se povuci pa ce Belgijanci u 87. minutu da izjednace na 1:1 nekim fuserskim golom

Da smo Nemci rekao bi da cemo ih mlesti celu utakmicu, ali mi smo (ipak) Srbi. Odigracemo maestralno prvo poluvreme a u nastavku cemo pasti, standardno

svarozic

Buduća legenda
Poruka
35.144
Najbolji u timu Partizana je bio Ivanov, svi hvalite Medu, ali ja mislim da on može bolje odigrati... Vukić dobar, ne mogu mu uzeti loptu nikako, Eduardo je pravio probleme protivniku konstantno, nije mi jasno što fa Stanoje izvede u 60. i nekom minutu (trebao ga je zamjeniti u 80. i nekom minutu)... Partizan je solidno odigrao, mada se meni lično ne sviđa ova spora igra...

Loši su bili Babović, koji kao da je namjerno dobio drugi žuti i naravno Mustafa, koji je standardno griješio, ne bi on meni ni rezerva bio, da budem realan, penale dobro brani (i to mu je jedino što zna), ali ne zna izaći na loptu i uhvatiti je i nekako je neinteligentan (da ne kažem kakav drugi izraz)... :)

dulebass

Domaćin
Poruka
3.328
Meni je Vukic bio na nivou, kao uostalom i od pocetka sezone. Tesko mu se uzima lopta, ima dobar sut, dobar pas (setite se onog majstorskog dodavanja za Jovancu kada je bio ofsajd). Sto se tice sudije, penal je glup, ali je bio, jer je igrac bio u naletu, i dovoljno je da ga samo pipnes. Dalje, mislim da smo mi dali gol iz ofsajda, tj. da je Eduardo bio u ofsajdu.

Mene nervira zasto nismo dali 3 gola kad smo mogli. Zasto smo stali i dodavali se na sredini? Uopste ne krivim odbranu ni golmana za primljen gol. Prosto, lepa lopta u prazno, majstorski lob napadaca. Mi smo pre toga trebali da resimo utakmicu.

U revansu smo bez Jovancica, tako da nam ne gine Scepovic.

svarozic

Buduća legenda
Poruka
35.144
Meni je Vukic bio na nivou, kao uostalom i od pocetka sezone. Tesko mu se uzima lopta, ima dobar sut, dobar pas (setite se onog majstorskog dodavanja za Jovancu kada je bio ofsajd). Sto se tice sudije, penal je glup, ali je bio, jer je igrac bio u naletu, i dovoljno je da ga samo pipnes. Dalje, mislim da smo mi dali gol iz ofsajda, tj. da je Eduardo bio u ofsajdu.

Mene nervira zasto nismo dali 3 gola kad smo mogli. Zasto smo stali i dodavali se na sredini? Uopste ne krivim odbranu ni golmana za primljen gol. Prosto, lepa lopta u prazno, majstorski lob napadaca. Mi smo pre toga trebali da resimo utakmicu.

U revansu smo bez Jovancica, tako da nam ne gine Scepovic.

Genk je taktički totalno pogrešno odigrao...
Trebali su igrati presing na odbranu Partizana, a oni vas pustili da se dodajete i da kombinujete polako, a tu su Ilić i Vukić najjači...

Inače, slažem se da je Partizan po igri zaslužio bolji rezultat!

General Dus@n

Iskusan
Poruka
6.505
Ауууу људи моји , ви не можете да верујете колико сам пуко јуче због онаквог сценарија......
Мртви Грк је прогурао глумце до победе... Оно што је приказао ГЕНК је срамота од фудбала, падају као неке пиччкице и подижу руке за сваки контакт... Невиђено значи, још гори су од цигана.. Оно што ме радује је то да смо показали квалитет али са друге стране неки играчи су показали колико су плитки. Шта је требало оном мучном Бабовићу да се залеће на оног као волина, а зна да има жути картон...:dash: :dash: :dash:
Све сам донекле могао да поднесем али онај гол у предзадњем минуту ме је дотукао.... :dash: Јесте Стојковић добар голман али онакве ствари не смеју да му се дешавају, није само он крив наравно, и одбрана је доста лоше реаговала.
Пријатно ме је изненадио Вукић и Ранковић... што се тиче Рнића, знао сам да ће одиграти солидно..
Ја искрено нисам веровао да ћемо онако одиграти утакмицу,очигледно је да су наши играчи мотивисани само против "јачих" тимова (генк више и не сматрам јаким тимом после синоћне утакмице) .. :mrgreen:
Што се тиче ГРОБАРА..... :worth: :worth: :worth:
800 наших угасило 12.000 Белгијанаца.... :D Како ли ће тек бити на ЈНА .. :mrgreen:
СВИ У ХРАМ!!!!! 1:0 нас води даље!

Teška represija

Domaćin
Poruka
3.356
Iskreno se pribojavam revanša, zato što mislim da smo svoju šansu propustili sinoć. To kako smo mi sinoć izgubili utakmicu je za udžbenike, poglavlje "Kako izgubiti dobijenu utakmicu".

Stojković-ne bih ga krivio mnogo...nije ni imao nekog posla, onaj drugi gol...tu je crnac sjajno reagovao, Stojke je krenuo 1 na 1, ali je ovaj iz drugog kontakta s loptom majstorski uputio lob šut.

Ranković- odigrao na iskustvo veći deo utakmice, ali vidi se da mu ni pozicija desnog beka nije prirodna...pa je ispao bezveze kod prvog gola.

Volkov-vrlo dobar veći deo utakmice, a onda zapsao kod drugog gola i zaboravio da istrči.

Rnić, Ivanov- sasvim solidno delovali veći deo utakmice, mada se Rna malo gubio kod visokih lopti.

Medo-on radi svoj posao korektno, ali je i više nego primetno da je sputan odgovornošću pozicije na kojoj igra. To se pre svega misli na ofanzivu...gde praktično svaki kiks, izgubljena lopta ili pogrešno dodavanje znači opasnost po naš gol.Verovatno mu Stanoje savetuje da rizik svede na minimum, pa Medo igra samo kratke pasove ili vraća loptu unazad...dakle praktično bez ikakve kreacije, a on je naš najeksplozivniji igrač koji ume povući loptu u prodoru i probiti protivničku veznu liniju. Verujem da bi od njega imali mnogo koristi u ofanzivi samo kad bi imao neko da igra iza njega ono što on trenutno igra.

Ilić-po meni najbolji naš igrač sinoć, njegova najbolja partija od povratka u Partizan.Odličan u svim segmentima, mnogo se trudio u defanzivi, kreirao napade, fantastična asistencija Eduardu kod gola, još da je ušla ona lopta...eh..

Vukić-tja, mislim da je suvišan pored Ilića u ekipi. Niko me neće ubediti da ono što on odigra na kao neko iskustvo da neko mladji ne bi odigrao isto tako, plus još žustrije i brže. Trebalo bi bar u prvenstvu forsirati Ninkovića.

Babović-napolje iz ekipe...na duže vreme.Molim boga da nas njegova glupost ne košta sezone u Evropi, ali taj momak definitivno može da igra samo protiv BSK-a i Metalca...a i to je pitanje. Za Evropu je on smešan igrač...To što on odigra u defanzivi, odigraće svaki iole spreman igrač, a u ofanzivi će i moja baba biti konkretnija. I ona je pročitala već njegov dribling u levo...a i mislim da su po snazi tu negde. Nijedan dobar pas, nijedan prodor, nijedan uspešan dribling...i plus je pokazao da je strašno glup. Njegovo neigranje u revanšu će biti naše najveće pojačanje.

Eduardo-odradio svoje. Šteta što nema snage za više od 60 minuta.

Šćepović-blasfemija! Igrač za drugu vojvodjansku ligu. Apsolutno ništa!!! Igrač manje za nas. Ne znam kako su ga novinari uopšte ocenili kad je za 70 minuta bio primetan kao Saša Marković na sinoćnoj utakmici.

Jovančić-za 20 minuta sinoć pokazao više nego Šćepović za 70 minuta plus utakmica sa Škendijom. 3 ili 4 puta visoku dubinsku loptu primio na grudi i iskontrolisao je sa igračem na ledjima. Šteta što nije imao partnera u napadu, verujem da bi mnogo više uradio.To je napadač kakav nam treba pored Eduarda.Takodje,šteta zbog glupog žutog kartona zbog kojeg neće igrati u revanšu...i mislim da će nam to predstavljati najveći hendikaep u revanšu jer nemam pojma kako se osloniti na "stelt" Šćepovića, nespremnog Eduarda i Mambu koji je u autu sa formom.

Tomić-to što je pogodio prazan gol sa devet metara...ne menja činjenicu da je izrastao u bezveznog igrača. Jel se meni čini ili on kuburi sa viškom kilograma? Nekako i deluje u poslednje vreme robusno i tromo.

Sve u svemu...iako na prvi pogled imamo solidan rezultat pred revanš, ja se bojim da nam se sve ne izjalovi. Ako ne računamo mečeve protiv Rila, Bakua i slično...ja se ne sećam kad smo poslednji put prošli nekog jačeg, a da smo revanš igrali u Beogradu.

stara-kajla

Zainteresovan član
Poruka
133
Partizan ne bi bio Partizan kad ne bi uprskao u poslednjem minutu utakmice

Inace ovaj rezultat 1:2 koliko je dobar toliko je i los

Dobar je zato sto ce morati da napadnu, jos uz podrsku navijaca letece po terenu

Los je zato sto ako postignemo gol za 1:0, nasi ce se povuci pa ce Belgijanci u 87. minutu da izjednace na 1:1 nekim fuserskim golom

Da smo Nemci rekao bi da cemo ih mlesti celu utakmicu, ali mi smo (ipak) Srbi. Odigracemo maestralno prvo poluvreme a u nastavku cemo pasti, standardno

***** mu mater kako igraci da veruju u prolaz dalje kad mi kao navijaci moramo da seremo da ce mo da primio gol u 87. min...
Takvi kao ti mi najvise idu na *****, pre utakmice si govorio da neces da gledas jer se plasis da nas ne napune, a sad opet seres nesto!
Samo hrabro u revansu, pa sta bude... Verujem da mozemo do pobede pogotovo sto ce ovi da se useru, vidi se da nemaju muda... a i ako ispadnemo nece nam biti ni prvi ni poslednji put, idemo dalje...

Teška represija

Domaćin
Poruka
3.356
Najviše me boli što smo sve sinoć mogli da rešimo i da već razmišljamo o 4. kolu.
A tamo bismo vrlo lako mogli biti nosioci, s obzirom da je Rangers izgubio od Malmea na svom terenu i nalazi se pred ispadanjem. Ostaje još samo Rozenborg ispred nas, a oni igraju sa vrlo jakim češkim Plzenom. Mislim da bi to Česi lako mogli proći.
U tom slučaju,mogući protivnici za Ligu Šampiona bili bi Šturm,Visla,Plzen, Apoel i Malme.

PartizanBeograd

Veoma poznat
Poruka
10.918
Kako cemo da damo gol ako Jovancic ne igra, da nece mozda Scepovic da zatrese mrezu ? I ako prodjemo Genk moramo da se pojacamo, mora Kezman da potpise bas zbog ovih situacija (ako ne mogu Eduardo ili Jovancic da igraju)

Moramo malo da osvezimo vezni red, dal ce to biti Vukcevic ili neko drugi ne znam ali nam pojacanje definitivno treba

Pa sad ce prodati Racu za 3 miliona, sta rade oni sa tolikim parama ?

dulebass

Domaćin
Poruka
3.328
Ja se potajno nadam da ce u ovih 7 dana doci napadac. Jovancic ne igra, Scepovic bez komentara, Dijare nema ni na klupi sto znaci da se na njega ne racuna u ovakvim utakmicama, Eduardo ima snage za samo 60 minuta...S ozbirom da jurimo rezultat, nama trebaju najmanje 3 napadaca, a mozda i 4 (ne mislim u prvoj postavi, vec u rotaciji). Jednog zamenis zbog lose igre ili povrede, a cetvrtog da ubacis pred kraj ako gubimo.

Ja jucerasnji mec i dalje ne mou da prezalim. Nije mi krivo zbog primljenog gola pred kraj, vec zbog jajarske igre. Zasto smo zadovljni sa 1:1? Zato sto igramo u gostima? Zar nije logicno dati 3 komada ako mozes. Ko garantuje da ce ovakav odnos snaga biti u BG-u. Mozda ih trener pripremi, pa nas iznenade. Drugo, mi igramo pod pritiskom, a oni rastereceni. Imaju brze igrace, sto je dobro za gostovanja. Dalje, ko kaze da nece da nam daju gol ovde? Onda nam treba 3 komada...

Pre meca sam verovao, sada sve manje.

Opet sam malo kivan na Stanoja. Nema dobrog i loseg rezultata unapred. Da su nam dali 3 gola za poluvreme, ja bih bio srecan sa 3:1 recimo. Prema prikazanom, morali smo da jurimo pobedu. Daj Boze da gresim.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.