Quantcast

ФК ПАРТИЗАН сезона 2011/12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

crni lepotan

Elita
Poruka
21.391
Dosao iz Minhena http://www.transfermarkt.de/de/david-manga/leistungsdaten/spieler_59951.html
Vec sam okacio vest za njega.
I ja sam se iznenadio kad sam jutros cuo za njega.
Jeste, usao umesto Babovica.

mislim da je sve jasno :mrgreen:
sa Stankovicem na stoperu, pruza se prilika da Rankovic zaigra desno, a Aksentijevic napred, koliko sam pohvatao on je u mladjim kategorijama igrao krilo
ljudi treba nam brzina ako mislimo da nesto izmuljamo protiv Genka

crni lepotan

Elita
Poruka
21.391
A Rna the Animal? :rtfm:
Zaboravio si key playera :mrgreen:
Na Aksentijevica mozete zaboraviti...
Stanoje se sigurno u mecu sezone nece kockati sa tako mladim i neiskusnim igracima...
Igrace Babonja...

secas li se sta je Rna uradio na prvom medjunarodnom mecu u dresu partizana? stvarno je "d enimal" :neutral:
sa Rnicem nazad, a Babovicem, Ilicem i Vukicem napred mozemo da se naguzimo i molimo Boga da nas sto manje boli :(

PartizanBeograd

Veoma poznat
Poruka
10.918
Samo da dodam sto se tice Vukcevica - on sigurno nije jeftin. Sad kad je Stanojevic pohvalio Mangu, koji igra na istom mestu kao i Vukcevic, izmedju skupog i jeftinog igraca sta mislite za koga ce se uprava opredeliti ?

Bice ovakve price kao i uvek: "Razmisljamo o Vukcevicu", "Vukcevic je blizu Partizana", "Sve je dogovoreno jos samo potpis Vukcevica"

I onda ce Djura na kraju da kaze "Ipak je dobar i Manga, ne dovodimo Simona"

Klasika...

crni lepotan

Elita
Poruka
21.391
Samo da dodam sto se tice Vukcevica - on sigurno nije jeftin. Sad kad je Stanojevic pohvalio Mangu, koji igra na istom mestu kao i Vukcevic, izmedju skupog i jeftinog igraca sta mislite za koga ce se uprava opredeliti ?

Bice ovakve price kao i uvek: "Razmisljamo o Vukcevicu", "Vukcevic je blizu Partizana", "Sve je dogovoreno jos samo potpis Vukcevica"

Klasika...

hm, neka ne bih ja Vukcevica ponovo u Partizanu
sebican je brate, a i nije brzi od Babovica ili Tomica

Decky_Nis

Elita
Poruka
18.331

Klasika...

Da ali Manga je stranac a Vukcevic je proveo vise od dve godine u Partizanu i moze traziti drzavljanstvo ako ga vec nije uzeo.

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Grobari srecno veceras, izgleda da su svi osim vas samih veci optimisti pred vecerasnji duel. Genk nije nista posebno i ako njih ne mozete proci onda i ne zasluzujete LS realno. Evo cak i njihovi navijaci ne veruju da mogu da vas prodju:

14513757564e2ddc50e65a5335045971_orig.jpg

gost 192266

Elita
Poruka
23.389
ljudi lepo je to što želite pobedu, ali budite realni!
Genk je stvarao tim 3 godine da bi bio šampion, vi imate odbranu staru mesec dana, nezainteresovan vezni red a o napadu neću ni da pišem, nikad lošiji!
mene raduje ovako loš Partizan jer će se Zvezda prošetati do titule, ali zbog Evrope mi je žao, najviše što može ovaj tim je LE ako bude bilo sreće u žrebu. ne zanosite se previše jer će vam posle poraz teško pasti.
jednostavno nemate čime da pobedite!

najbolji primer svega što sam pisao su ova dva meča sa Makedoncima. tuga..... jednostavno vaša upava je zeznula stvar i umesto da nadogradi tim od prošle godine počela da pravi novi, odbrana se ne može uigrat za 6 meseci a o mesec dana da ne pričamo, pogotovo što će Rnić biti starter a dečku će biti prvi meč posle dugooooo vremena...
srećno večeras

nikolapfc89

Zainteresovan član
Poruka
145
Slazem se uglavnom...Ali ovo da ce se prosetati do titule je toliko smesno da je zalosno..
Zbog takvog stava gubite titule i dokle god gledate nase dvoriste i kakvi smo,a ne vidite probleme kod sebe necete ni uzeti titulu..
Kako god da nam je los tim,dok vi imate takve komentare da ce te setati po ligi,ja sam miran,ne brinem za titulu...

gost 192266

Elita
Poruka
23.389
Slazem se uglavnom...Ali ovo da ce se prosetati do titule je toliko smesno da je zalosno..
Zbog takvog stava gubite titule i dokle god gledate nase dvoriste i kakvi smo,a ne vidite probleme kod sebe necete ni uzeti titulu..
Kako god da nam je los tim,dok vi imate takve komentare da ce te setati po ligi,ja sam miran,ne brinem za titulu...

pa dobro breeee, za titulu moramo da se peckamo i zagrevamo za sezonu :per:
u evropi smo na istoj strani, Zvezda realno može do LE samo ako žreb tako bude hteo...
ali realno ovo je prilično loš tim Partizana možda najslabiji u zadnjih 5 godina, samo je pitanje kako će igrati ostatak lige. Ako ove godine ne uzmemo titulu, ja ne znam kad ćemo! ali biće zanimljiva sezona.

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
2000. godine smo bili liga sa vise bodova od Rumunije. Oni sad imaju jednog direktnog ucesnika u LS i jednog u kvalifikacijama dok LE imaju sanse da igraju 4 predstavnika. Pa vi sad vidite dje smo. Ova sezona takodje nece nista promeniti na bolje. Opet kazem svaka cast Partizanu, ovih godina samo on osvaja bodove. Nadam se da ce i moja Zvezda doprineti nesto ove godine makar simbolicno. Radu svaka cast, Vosa no comment.

Sve najbolje veceras!!!

PartizanBeograd

Veoma poznat
Poruka
10.918
Moram da priznam da necu imati hrabrosti da gledam mec, gledacu AC Milan - Bayern na Sportklubu i povremeno cu okretati da vidim rezultat

Drugacije je kad si na stadionu i kad si ispred TV. Bar sto se mene tice na stadionu poraze nikad ne dozivljavam tesko, ali kad gledam na TV hocu da pobijem sve oko sebe

A nisam uopste optimista jer imamo losu ekipu, treba bas da odigraju daleko iznad svojih mogucnosti ove 2 utakmice

Slave Lord

Poznat
Poruka
8.978
2000. godine smo bili liga sa vise bodova od Rumunije. Oni sad imaju jednog direktnog ucesnika u LS i jednog u kvalifikacijama dok LE imaju sanse da igraju 4 predstavnika. Pa vi sad vidite dje smo. Ova sezona takodje nece nista promeniti na bolje. Opet kazem svaka cast Partizanu, ovih godina samo on osvaja bodove. Nadam se da ce i moja Zvezda doprineti nesto ove godine makar simbolicno. Radu svaka cast, Vosa no comment.

Sve najbolje veceras!!!
Rumuni imaju bolji koeficijent zbog toga sto je Steaua 2005. usla u polufinale kupa UEFA...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.