FK Partizan 2023/2024

.
Да будем искрен, мени некако све изгледа да се у овом првенству нешто променило.

Варијанта А:
Навијач је разумео да без такмичарских утакмицау у првенству тим нема шта да тражи у судару са тимовима који су нашпановани такмичарским утакмицама у својим првенствима и да следи пушење, па је дозвољено да се игра такмичарски и са мезимицом, наравно у разумној мери.

У овом случају, а у ситуацији када је Партизан максимално обогаљен и притиснут катастрофом са свих страна и суочен са издајом навијача, играчи су изградили неку међусобну хемију и постижу неке стварно неочекиване резултате.

Варијанта Б:
Да локалне кртице у УЕФА више не могу да покривају срамотних неколико година бесрамног намештања у српском фудбалу, па је упућена кртица Лаковић да поручи да више овај скандал не могу да покривју и да се то мало замаскира, да не буде толико провидно.

У тој варијанти Партизан је жртвени јарац који ће, као пре неку годину да буде ритуално приклан пред крај првенства под изговором да га је напустила срећа.

.

Screenshot_20231101_122455_Instagram.jpg

Нама бре никад доста.
Каква је екипа, и ко је води, уз дужно поштовање свима, одлично је ово.
Памтим многе бруке Партизана у Купу још из СФРЈ...
гледа се само пролаз даље...
А за шампионат сам већ написао...ни 10 бодова на паузи неће бити доста.
Стога се не узбуђујем много.
Друго место доноси европску јесен следеће сезоне, јер из квалификација за ЛШ
иде се у ЛЕ ако се не успе
А и освајање Купа или треће место у Лиги ако Куп узме Звезда исто доноси јесен у Европи.
Нису случајно тражили 2 милиона евради од Савеза...

Дај бре не буди необавештен.
Јбт читај мало ко где игра следећег лета.
И где иде па макар губио по 10-0 у двомечу.
Као што су Чука и ТСЦ добијал по гузци па опет ушли у групе...
То је још идуће лето тако на старој слави и коефицијенту, и то треба искористити.
После иде распад који је очекиван...а и нова реформа 2027. године...
Што је АВ гледао Лиге шампиона, гледао је...

Дај бре не буди необавештен.
Јбт читај мало ко где игра следећег лета.
И где иде па макар губио по 10-0 у двомечу.
Као што су Чука и ТСЦ добијал по гузци па опет ушли у групе...
То је још идуће лето тако на старој слави и коефицијенту, и то треба искористити.
После иде распад који је очекиван...а и нова реформа 2027. године...
Што је АВ гледао Лиге шампиона, гледао је...
Nije jos sigurno da nas Duljaj nece gurnuti na 4-5 mesto. Uvezbao se u suton proslog prvenstva gde nas spasila jos raspadnutija Vojvodina pa ne zavrsismo kao peti.

Победисмо Убљане голом Николића, танко је ово све.
.
Реално, себи нисам могао да дођем до краја.

Прво сам мислио да играју да испадну из купа, типа нема довољно играча и непотребно се замајавају такмичењем у купу, ризикују повреде, жуте/црвене картоне (не знам да ли се рачунају и у првенству или само у купу), па је извео поставу која никада није, нити ће (надам се) играти заједно. Цело прво полувреме не можемо шансу да направимо, игра у егалу против Уба!

Онда видим да је ипак важно да их добијемо јер улазе Салдања, Захид, касније С.Марковић...

Па јбммуматер, нисам неки стручњак, али почни са првом поставом, направи резултат па друго полувреме одиграј са којим хоћеш играчима.

Овако, мучење до краја са неизвесним (2:0 је најгори:mrgreen:) резултатом 1:0, где зависиш од неке фрљоке која те води у пенале, па шта се деси.

.

I to ali i saboteri unutar redova partizana.
.
Није ми необично да Навијач има своје пацове у управи и око управе, али да су се Гробари са југа продали... немам речи.

Од када пратим Партизан срамотније понашање навијача Партизана нисам доживео.

Да навијачи издају тим на терену, то је неопростиво.

Проглас да неће да се појаве на дербију је најсрамотнија објава која може да се замисли!!!

Ма нек се носе се са све Навијачем и Вазуром и Вучелићем, Новаком Недићем, Терзићем...

Нек иду на маракану на југ, тамо ионако увек имају место и добродошли су.

.

.

"Grobari" posetili trening fudbalera Partizana​

Fudbalere Partizana su na treningu posetili navijači pred duel protiv Novog Pazara.

Izvor: B92 subota, 4.11.2023. | 21:19

16341456316546a7673f4e7718054357_w640.JPG

.
И нека ми неко објасни да ова екипа не ради све да нанесе што већу штету играчима Партизана.

Не долазе на утакмице, али су дошли на тренинг да "дају подршку играчима".

За сваки случај, у први план су поставили келтски крст који УЕФА сматра симболом који није дозвољен навијачима да истичу на стадионима..

Хвала овим "Гробарима" на ватреној подршци на тренингу, али бих са оваквим обележјима некако више волео да их видим на лажној (како данас констатује Б92) маракани.

.

Back