FK Partizan 2022/2023

Против Флоре мора свих шест бодова да се узме. Против кипрана биће довољно 4 и идемо даље. Против Гента шта урадимо урадили смо.....јачи су много од нас али можемо да им откинемо бар бод. Ова група мора да се прође....ако се не прође биће брука. Ово је једноставно прилика која се ретко пружа.
 
Против Флоре мора свих шест бодова да се узме. Против кипрана биће довољно 4 и идемо даље. Против Гента шта урадимо урадили смо.....јачи су много од нас али можемо да им откинемо бар бод. Ова група мора да се прође....ако се не прође биће брука. Ово је једноставно прилика која се ретко пружа.
Gent je dobila zvezda pre dve god...

Najlaksi mpguci protivnik iz prvog sesira... Ici na prvo mesto i direktno u osminu finala...
 
56B7477E-4ECF-4873-BD90-89F3A4F2AE3B.jpeg

Rekoh ja. Nek je tebi Djenerale hvala, pa da te ispratimo kako dolikuje na kongres sns-a.
 
E moj ti! Spinuješ gore nego Pantić! Msm da je okej, da okačiš celu izjavu. Ti ne kritikuješ, već prozivaš! Do juče bilo, ne ulazimo u grupu.. Sad, kad si da izvineš.. Pojeo go**o.. Daj sad, nešto drugo!

Do sad u sezoni, sto se igrača i stručnog štaba tiče.. Uradjeno je sve, što treba.

Eno vam Sava.. Dominira.
 
Штета што неки никако не схватају да проблем нису ни Саво ни Станоје ни било који други тренер........ Нама су ГОДИНАМА једини и главни приходи трансфери (ретко и новац од Уефе кад уђемо у групе) Шта даље да се прича ? Јел вам то не говори довољно ? Како мислите да у данашњем фудбалу имамо јак тим ако немамо других прихода осим од трансфера ? Јел Станоје треба да замоли Асана и Суму да играју џабе ? Да замоли Јоветића да игра џабе или за 10 пута мање пара него што може да узме било где ? Па цео буџет нам се попуњава само трансферима, ми смо у финансијском нокдауну деценијама због тога јер то неминовно доводи до гомилања дугова....не знам како постојимо још уопште. Треба нам здрава приватизација, требају нам други приходи осим трансфера. Све остало је шупља и промашена прича......какав Станоје какав Саво......ми пара немамо да играмо модеран фудбал и Станоје и Саво су извлачили из екипе најбоље што су могли у том тренутку.....њихове тренерске мане уопште нису битне, поента приче је да ми пара за бољег бека од Миљковића немамо......на пример.

А Пантић је за нешто у праву, а за нешто је тотално опсесивно острашћен. Нпр око Станојевића се налупао баш квалитетно....
 
Poslednja izmena:

Back
Top