Quantcast

FK Partizan 2021/2022

rechner27

Ističe se
Poruka
2.713
Ovo sa Sumom stvarno neka paralelna realnost. Neko je tu stvarno lud. Cudi me da je Suma toliko "poludeo" od kako je Stanojevic dosao, ali ostavicu malu sansu da je tako, pod uslovom da se dokaze. Sto se drzavnog udara u Gvineji tice, Suma je od kako je Srbiji do sada preziveo 7-8 informerovih drzavnih udara i jedno 20 poziva na rat, naravno mesecno. Tako da je spreman bio za akciju maksimalno ;)

rechner27

Ističe se
Poruka
2.713
I sada ce posle KG-a biti "eto i Partizan je isti kao CZ", i tako svi isto ce pojesti mrak i zaboravice se sve jer eto, oba kluba ne valjaju jednako. Sledece godine ili polusezone ili utakmice, sve ce biti uzor prethodnom. :cry: Nikad normale ovde nece biti. Revansizam i propast.

Poruka
15.798
Ovaj Stanoje je teška funjarčina od čoveka. Ne znam kada je poslednji put jedan trener toliko pljuvao i maltretirao svog igrača kao što on radi Sumi. A svaki put kada igra, bori se i zalaže više od ove Partizanove izvikane i precenjene dece. Ali ako je Suma u formi, igra dobro onda nemaš drugog opravdanja da guraš svoje pulene koji ti plaćaju da igraju kao što je Jojić ili Pantić ili Marković osim da ga prozivaš i govoriš kako on ne poštuje Partizan. Čista fukara!

Лекизан

Elita
Moderator
Poruka
19.268
IMG_20210911_175508.jpg

DjomlaSPLAT

Aktivan član
Poruka
1.992
Ovaj Stanoje je teška funjarčina od čoveka. Ne znam kada je poslednji put jedan trener toliko pljuvao i maltretirao svog igrača kao što on radi Sumi. A svaki put kada igra, bori se i zalaže više od ove Partizanove izvikane i precenjene dece. Ali ako je Suma u formi, igra dobro onda nemaš drugog opravdanja da guraš svoje pulene koji ti plaćaju da igraju kao što je Jojić ili Pantić ili Marković osim da ga prozivaš i govoriš kako on ne poštuje Partizan. Čista fukara
Jeb'o vas Suma više! Čovek je otišao bez dozvole struke i lekara, ne vidim sad u čemu je problem? Na stranu sve, lik je fristajler ne fudbaler, odigra dobro svaku petu utakmicu. Ne vidim, zašto tolilo drkate na njega..

DjomlaSPLAT

Aktivan član
Poruka
1.992
Niko poentu da skapira. Super je to, sto zeli da igra za svoju drzavu. Ali, ako ti klub na celu sa lekarima i strukum, ne da dozvolu da igras. Ne vidim 'de je problem sto ga Stanojevic napusava. I treba, jer covek se ne ponasa profesionalno. Eno, otisao i pogorsao povredu posle 10 minuta. Sad neka se ****, a vi ga opravdavajte.

rechner27

Ističe se
Poruka
2.713
Niko poentu da skapira. Super je to, sto zeli da igra za svoju drzavu. Ali, ako ti klub na celu sa lekarima i strukum, ne da dozvolu da igras. Ne vidim 'de je problem sto ga Stanojevic napusava. I treba, jer covek se ne ponasa profesionalno. Eno, otisao i pogorsao povredu posle 10 minuta. Sad neka se ****, a vi ga opravdavajte.
Samo je kod Stanojevica problem u Suminom ritmu pa i u nekom navodnom nepostovanju kluba. Na svaki moguci nacin ga sabotira od kako je dosao, a uzgred daje sansu lokalnim debilima. Tebi Suma igra svaku petu utakmicu dobro zato sto ulazi u svakoj desetoj kada recimo Jojic (koji je stub tima izgleda na koga retko ko sme prstom da uperi) ne ume da se sastavi sa zivotom od kako je dosao. Osim sto je napravio penal u derbiju, promasio u finalu kupa, i stp mu je pojacan rast brade, nismo videli nista.

Suma je najveci dribler koga je ova liga gledala i koga ce gledati, kako sada stvari stoje. Pravi vecu razliku za 10 minuta od sve dece sns stanoja. Takvog igraca od blata da ga pravi , a ne da ga napada kao da je ne znam sta uradio. Igrao je i Mitrovic povredjen za reprezentaciju pa niko u Fulamu nije rekao to sto je sns stanoje rekao o Sumi.

Poruka
15.798
Jeb'o vas Suma više! Čovek je otišao bez dozvole struke i lekara, ne vidim sad u čemu je problem? Na stranu sve, lik je fristajler ne fudbaler, odigra dobro svaku petu utakmicu. Ne vidim, zašto tolilo drkate na njega..

Prvo je nekorektno i neprofesionalno od naše, nazovi, struke i polupanog stručnjaka da ga ne pusti da igra za svoju reprezentaciju čak i ako vuče povredu. Kako bi mi lepo plakali kad Fulam ne bi pustio Mitrovića ili Ajaks Tadića ali pošto je u pitanju Suma i Gvineja, onda nema veze.
Mada, ne znam što ovaj pičkeće po novinama kad on i onako nije neki bitan igrač kod njega, zašto toliko kukaš na igrača koji ti je rezervista.
Čak i sve da je tako, otpiši ga, reci mu u lice šta imaš, nemoj da peniš i pizdiš po novinama kao neka sisa i pljuješ svog čoveka pa i kad te niko ništa ne pita. Samo smišlja izgovor kako da ga odstrani.
A taj Suma, sve kakav je, je doktor fudbala za svakog našeg ofanzivnog vezistu i Stanojeve polufudbalere Jojića i Pantića i pogotovo onog Pavlovića za kojeg je crna sramota svaki dinar koji mu je Partizan ikada uplatio.

DjomlaSPLAT

Aktivan član
Poruka
1.992
Ajd' obojici da odgovorim.

rechner27

Prvo, ne vidim ni jedan jedini razlog zašto čoveka nazivaš "sns stanoje". Odakle tebi uopšte tako nešto. Ne vidim, odakle nego od Pantića. Al' ajde.. Čovek nije postao selektor, samo iz jednog jedi og razloga. Al' idi pitaj Pantića. Pošto vidim, da kupiš informacije od njega.
Druga stvar. Ako se sećaš, i kod Djukića je imao, bukvalno iste probleme kao sada. Dakle, problem je u igraču. Daj mi jedan jedini, razlog.. Zaštp bi Stanojević sabotirao Sumu. Možda ga je zbog toga pustio u prvih 11 protiv Santa Klare. Daj mi neke činjenice.. Ovo tvoje je sve rekla kazala. I Suma nije najveći dribler, to štp vi drkate na fristajlete druga stvar. Ne kažem, kvalitetaj je fudbaler naravno. A vi ste u fazonu da je Rikelme.

ChristopherWalken

Nekorektno i neprofesionalno, kad ti napustiš klub bez dozvole struke i lekara. Što se tiče Tadića, Mitrovića, Ajaxa itd. Klinac bi došli, da im lekari i klub ne daju dozvolu. Priče za malu decu.
Apsolutno se slažem, vezano za trenerovo napušavanje preko medija. Kapiram, bilo mu je postavljeno pitanje. Ali to sr ne rešava tako, preko medija. Već, u svlačionici.

rechner27

Ističe se
Poruka
2.713
rechner27
Prvo, ne vidim ni jedan jedini razlog zašto čoveka nazivaš "sns stanoje". Odakle tebi uopšte tako nešto. Ne vidim, odakle nego od Pantića. Al' ajde.. Čovek nije postao selektor, samo iz jednog jedi og razloga. Al' idi pitaj Pantića. Pošto vidim, da kupiš informacije od njega.
Druga stvar. Ako se sećaš, i kod Djukića je imao, bukvalno iste probleme kao sada. Dakle, problem je u igraču. Daj mi jedan jedini, razlog.. Zaštp bi Stanojević sabotirao Sumu. Možda ga je zbog toga pustio u prvih 11 protiv Santa Klare. Daj mi neke činjenice.. Ovo tvoje je sve rekla kazala. I Suma nije najveći dribler, to štp vi drkate na fristajlete druga stvar. Ne kažem, kvalitetaj je fudbaler naravno. A vi ste u fazonu da je Rikelme.
Stanojevic je koketant sa sns-om zbog kumovskih veza. Zato je sns stanojevic. Niko ga ne dira ni za sta u medijima. Znaci njihov je. Kao teener se nikada nije dokazao nigde. Najveci uspesi su mu pobede od 4:0 protiv ovih blato timova u danasnjem namestenom prvenstvu, sa dodatkom sada vec pokojnog Rila od 8:0. Nije postao selektor jer veze nema sa zivotom, isto kao sto ni ciganski Milojevic nije imao veze sa zivotom. Pantica su i cigani napusavali kako pojma nema sta govori o finansijama, pa sada na forumima a i u zivotu niko mocnu poruku da posalje kako je CZ blagostanje u svakom smislu.

Cinjenice potrazi u svim bitnim utakmicama, sta je nama Suma. Takvog ovde vise necemo gledati. Bez njega ne bi imali ni ovo najbednije takmicenje koje igramo u Evropi. Lik pravi enormnu razliku na terenu. Em sto je divota za gledati, em sto je od koristi. To sto su ostali Jojici i Miljkoni nesposobni da prate ista od igre, druga je stvar. Normalan trener bi iskoristio kvalitet takvog driblera na 1000 nacina, ali nas dunster to ne zeli ili ne ume. Bice da je i jedno i drugo ako mene pitas. Jedina dva trenera vredna postovanja po mom misljenju su Nikolic i Milosevic. Svi ostali su prodavali maglu. Jedini koji su ostavili i napravili kakve takve okosnice timova u zadnjih 5 godina su ova dvojica.

Ovo sto se igra u nedelju bice sudar titana trenerskog dunsterizma. Jos ako ovaj nas izvede Obradovica i Miljkovica, pa to ce biti sam snova :okok:

Ps: Nemoj zameriti sto sam ostar. Nije to nista prema tebi licno upuceno.

DjomlaSPLAT

Aktivan član
Poruka
1.992
Stanojevic je koketant sa sns-om zbog kumovskih veza. Zato je sns stanojevic. Niko ga ne dira ni za sta u medijima. Znaci njihov je. Kao teener se nikada nije dokazao nigde. Najveci uspesi su mu pobede od 4:0 protiv ovih blato timova u danasnjem namestenom prvenstvu, sa dodatkom sada vec pokojnog Rila od 8:0. Nije postao selektor jer veze nema sa zivotom, isto kao sto ni ciganski Milojevic nije imao veze sa zivotom. Pantica su i cigani napusavali kako pojma nema sta govori o finansijama, pa sada na forumima a i u zivotu niko mocnu poruku da posalje kako je CZ blagostanje u svakom smislu.

Cinjenice potrazi u svim bitnim utakmicama, sta je nama Suma. Takvog ovde vise necemo gledati. Bez njega ne bi imali ni ovo najbednije takmicenje koje igramo u Evropi. Lik pravi enormnu razliku na terenu. Em sto je divota za gledati, em sto je od koristi. To sto su ostali Jojici i Miljkoni nesposobni da prate ista od igre, druga je stvar. Normalan trener bi iskoristio kvalitet takvog driblera na 1000 nacina, ali nas dunster to ne zeli ili ne ume. Bice da je i jedno i drugo ako mene pitas. Jedina dva trenera vredna postovanja po mom misljenju su Nikolic i Milosevic. Svi ostali su prodavali maglu. Jedini koji su ostavili i napravili kakve takve okosnice timova u zadnjih 5 godina su ova dvojica.

Ovo sto se igra u nedelju bice sudar titana trenerskog dunsterizma. Jos ako ovaj nas izvede Obradovica i Miljkovica, pa to ce biti sam snova :okok:

Ps: Nemoj zameriti sto sam ostar. Nije to nista prema tebi licno upuceno.
E upravo je ovo problem, jer si ti u fazonu da se eto Savo dokazao Stanoje nije. Savo je neznalica, i to je vise puta dokazao. U zadnjih par godina, pre svega, imao je najkvalitetniji tim. Njega je pijani Lalatovic vise puta rutinirao, prosipao je obodove svuda. Kazes Evropa, okej. U toj Evropi dovoljno je da kazem AZ oba puta. Ono iole normalan trener dobija. Ako tako gledas na stvari, onda je i Kiza okej trener. Sto se tice okosnice tima, to ne zavisi od trenra, znas i sam to. Jedini trener, u zadnjih 10 godina je Djukic. Najgori tim, najvise se doguralo u Evropi. I ubedjivo su njega najvise sudije unakazile. Ali brzo se to zaboravi, bitno da se vikalo Djukicu odlazi. Sve ono sto je Partizan igrao pod Savom, i sve ono sto je dobro bilo to je zasluga Djumija. Obrati paznju, kad ga je Savo oterao, kakva je promena bila u igri. Ali o tome Pantice, ne zeli da prica. Jer drka na Sava.

Nikako da skapiras, prozivanje i kritiku. Ako ne vidis, da pod Stanojevicem igramo dobro.. Ne zelis, ili jednostavno nemas pojma o fudbala. Sagledaj objektino. Pa mi kazi. I nemoj neke price, kako nam se bilo ko sklanja.

rechner27

Ističe se
Poruka
2.713
E upravo je ovo problem, jer si ti u fazonu da se eto Savo dokazao Stanoje nije. Savo je neznalica, i to je vise puta dokazao. U zadnjih par godina, pre svega, imao je najkvalitetniji tim. Njega je pijani Lalatovic vise puta rutinirao, prosipao je obodove svuda. Kazes Evropa, okej. U toj Evropi dovoljno je da kazem AZ oba puta. Ono iole normalan trener dobija. Ako tako gledas na stvari, onda je i Kiza okej trener. Sto se tice okosnice tima, to ne zavisi od trenra, znas i sam to. Jedini trener, u zadnjih 10 godina je Djukic. Najgori tim, najvise se doguralo u Evropi. I ubedjivo su njega najvise sudije unakazile. Ali brzo se to zaboravi, bitno da se vikalo Djukicu odlazi. Sve ono sto je Partizan igrao pod Savom, i sve ono sto je dobro bilo to je zasluga Djumija. Obrati paznju, kad ga je Savo oterao, kakva je promena bila u igri. Ali o tome Pantice, ne zeli da prica. Jer drka na Sava.

Nikako da skapiras, prozivanje i kritiku. Ako ne vidis, da pod Stanojevicem igramo dobro.. Ne zelis, ili jednostavno nemas pojma o fudbala. Sagledaj objektino. Pa mi kazi. I nemoj neke price, kako nam se bilo ko sklanja.
Pa nije Savo samo u Partizanu radio iako mu je to prvi klub zvanicno. Sa reprezentacijom je imao rezultate. Savo je odlican za rad sa igracima jer je kao i svaki veliki igrac, prosao puno. Savo je Natho, Suma, Asano, Sadik. Ona igra protiv Malatije u BG i protiv Mancestera. Nagovestaj da se krenulo u dobrom pravcu. Pominjes AZ a ja treba da napomenem Samrok onda? Savo je bio lik koga je trebalo staviti na 5 godina. Stanojevic je lik koji nigde nije dogurao duze od sezone, a najduze je uvek bio samo u Partizanu. Padas pod utiskom pobeda 4:0 u ovom smesnom prvenstvu Kolubara, bara, i mocvara, i u, ne zaboravi, najslabijem evropskom takmicenju. Na celokuono stanje finansija insistirao je na milionskom pojacanju u vidu propalog Jojica, i na sve to, klub je napustio Asano a uskoro ce i Suma. Stevanovic je skoro pa najuren kao pas iako je pristao da bude u Ramadanijevoj agenciji. Ima sukob sa Sumom, ima sukob sa jos par mladih igraca, vise nego bilo koji trener pre i posle njega. Trener koji nema 11 igraca nije trener. Da je negde upalila ta njegova "mudrost", znali bi. Stanojevic nije Ivic. Stanojevic mora da dokaze da je u pravu rezultatima u ozbiljnim utakmicama. Prosle sezone je pogubio sve bitno, a ove ga cekam da uradi nesto. Usli smo na mala vrata u najslabije takmicenje i u najslabiju grupu, cigani se sada vec i zvanicno raspadaju sami od sebe, pa da ga vidim, ako ne moze sada da se dokaze, kad ce? Bojim se ipak da je stvar isuvise ispolitizovana da bi se pricalo o sportu u takmicenjima u Srbiji. Ovo je smesno sto se gleda kakve nizove prave CZ i Partizan, a jos smesnije je na sta derbi lici.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.