Nebojsa.bg
Elita
- Poruka
- 17.973
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ko god da ode, ne bi trebali da se mučimo u drugom kolu kvalifikacija osim ako ne dođu Orhus, Tun ili Mjalbiда видимо ми ко иде ко остаје од играча ко ће бити ривал у другом колу квалификација за ЛШ па ћемо онда видети какви ћемо бити а да ћемо бити баш спремну у другом колу квалифиакција не верујем.
bravo sve su izgubili (ukljucujuci od pafosa koji ima 20 miliona budzet) i jedino su dobili ligu i kup gde imaju x5 veci budzet od drugog najveceg klubaPogledajte prilog 1904196
сезона 2025/2026 је завршена још једном дуплом круном у Европи лига Европе и елиминација у 1/16 финала након продужетака после Лила, пред нама је нова сезона 2026/2027 па да кренемо чекају на квалификације већ у јулу за ЛШ а у јулу креће и нова сезона у Супер лиги Србије.
Која небулозаbravo sve su izgubili

https://nova.rs/sport/fudbal/zvezda-ide-ka-100-miliona-partizan-vredi-pet-puta-manje/Која небулоза![]()
Ahahahah pa secam se lepo kako se palilo kao ej direktna kvalifikacija u top 8 ulazimo...pa kad ono prc kiksnula zvezda pa bilo ej dobijamo ligu evrope lako...prc lil je pogazio zvezdu u drugom mecu...Isto kao i evroliga kosarka gde je zvezda bila na vrhu pa je barselona nakantarila u plej-inајдене спамуј тему "изгубили све" имали 14 бодова у лигашкој фази лиге Европе, колико партизан може да вреди три године не знају шта је крај августа у европи не могу да дођу до плеј офа лиге конференција иако су кренули у квалификације за ЛШ али ово није темао њему отвори нову тему о партизану или пиши у постојећој
То си ти све причао сам са собом по свему судећиpa kad ono prc kiksnula zvezda pa bilo ej dobijamo ligu evrope lako...prc lil je pogazio zvezdu u drugom mecu...
То твој вољени Партизан испао три пута од АЕК Ларнакеkiparski vodoinstalateri te izbace iz lige sampiona
Kada se udruže brojke sa njihovom filijalom iz Splita i njihovim evropskim "rezultatima",brojke su nastavak dečijeg programa Branka Kockice.То твој вољени Партизан испао три пута од АЕК Ларнаке![]()
Šta reče čovek i ostade živLako je siriti muda kada imas SNS mafiju da ti pumpa pare i namesta domace tekme, a u evropi kiparski vodoinstalateri te izbace iz lige sampiona
jesu debitovali u takmicenjima u evropi i gde protivnicki igraci ne rade baustelu pre i posle tekme?Crvena zvezda ima jednu od najboljih omladinskih škola u Evropi, a još jedan dokaz toga je činjenica da je čak 12 igrača debitovalo za prvi tim ove sezone:
- Adem Avdić
- Stefan Gudelj
- Luka Zarić
- Uroš Đorđević
- Vasilije Subotić
- Aleksa Damjanović
- Dimitrije Šarić
- Matej Strika
- Ognjen Matanović
- Dragan Anokić
- Jovan Trač
- Leon Ivanović
Pa čekaj, Adem Avdić je ove sezone igrao i evropske utakmice za prvi tim Zvezde, Luka Zarić je debitovao u Superligi, Aleksa Damjanović je takođe priključen seniorskom timu, Stefan Gudelj je bio u sastavu za Evropu… Nisu to više samo “deca iz omladinaca”, nego igrači koji već skupljaju seniorske minute i iskustvo.jesu debitovali u takmicenjima u evropi i gde protivnicki igraci ne rade baustelu pre i posle tekme?