Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

FK Crvena Zvezda 2021/2022

Bari'91

Poznat
Poruka
7.853
Kakav je Ben lik lisica prava i prvih 20tak minuta i vise nigde ga igra trpi i onda ukrade jednu loptu i zamalo gol...i krece da se budi steta sto se povredio...Kataia isto neslusa lopta uooste u zadnjoj trecini previse oklevanja potez vise cesto...Da je on bio svoj drugacije bi izgledalo dosta toga...

Zasto nismo izasli visoko malo hrabrije postajalo je sve jasnije dobri na lopti lako se osbobadjaju nasih i nepanice retko...
Po meni ipak malo hrabrije smo morali ali dobila se utakmica to je najbitnije protiv na papiru najjaceg protivnika...Dioni dobro uso u tekmu i sta god mislio o njemu frajer je poginuo veceras imam osecaj da bi se pod voz bacio za pobedu svaka cast za stav! Risario ce biti bomba od igracha kad udje u formu..

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
10.395
Kakav je Ben lik lisica prava i prvih 20tak minuta i vise nigde ga igra trpi i onda ukrade jednu loptu i zamalo gol...i krece da se budi steta sto se povredio...Kataia isto neslusa lopta uooste u zadnjoj trecini previse oklevanja potez vise cesto...Da je on bio svoj drugacije bi izgledalo dosta toga...

Zasto nismo izasli visoko malo hrabrije postajalo je sve jasnije dobri na lopti lako se osbobadjaju nasih i nepanice retko...
Po meni ipak malo hrabrije smo morali ali dobila se utakmica to je najbitnije protiv na papiru najjaceg protivnika...Dioni dobro uso u tekmu i sta god mislio o njemu frajer je poginuo veceras imam osecaj da bi se pod voz bacio za pobedu svaka cast za stav! Risario ce biti bomba od igracha kad udje u formu..
Cestitke

Bravo!!!

Bodovi, zlata vredni za nas fudbal...

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
10.395
Poklonu se u zube ne gleda pa ni pobjedi...

Ipak prepuno je tih evropskih utakmica, gde zvezda posle prekida, faula, kornera, nabacene lopte posle prekida dolazi do gola... Tako bese i u derbiju poslednjem..

Tako i juce...
Posle kornera il prekida nsbacens lopta potom skacu ko ludi i daju gol... Očito im to najbolje oruzje... Drugi je iz penala...

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
10.395
krcunovci ne prestaju sw mitomanijom

Evo jop jednog ravnogorca, takodje srbendom od davnina!
Cime se oni zaludjuju, i afro bananama isprali mozgove... Sad ce benova deca da se igraju na tenkiću....

16325651194173513130276338892193.jpg

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
53.853
Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.