ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

  • Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

    glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

    glasova: 4 44,4%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo je ludilo!!! Placamo nekog Tomanea 800k a nase dete Joveljica smo prodali, a da nije ni dobio pravu sansu........ I to malo sto je igrao treso je nemilice, pokazo da je spreman da bude prvi spic i da natrpa bar 20-30 komada u sledecoj sezoni. Kakva je to kocka covece kad su svi izgledi da bi sledece leto mogli uzeti za njega 10-15 miliona, ne mogu da shvatim ovo ludacko ponasanje uprave........ Ako ti toliko trebaju pare, prodaj Boacija, prodaj Pavkova, samo da mali ostane.. Velike pare su u igri, u klubu ne da se ne razmislja dugorocno, nego ne misle ni na sledece leto, ne mogu jebenih godinu dana u napred da isplaniraju. Ne moze niko da mi kaze da je isti dozivljaj kod navijaca kad ga da neki Tomane ili nase dete, nas klinac iz nase skole... Ne misli se na navijace, ne misli se na karijeru tog decka, ne misli se na klub koliko miliona gubi..... Ogorcen sam.
 
Za Joveljica nikaa ne bi uzeli te pare koje spominjes, pogotovo sto niko kod nas nije "igrac" tipa Mamica. Za klinca koji je u seniorskoj konkurenciji odigrao polusezonu 4 milion + 10% od prodaje je i vise nego dobar posao.\

Da je nasa liga jaca i da Zvezda i Partizan svake godine evropska takmicenja mozda bi ta suma bila dostizna
 
Za Joveljica nikaa ne bi uzeli te pare koje spominjes, pogotovo sto niko kod nas nije "igrac" tipa Mamica. Za klinca koji je u seniorskoj konkurenciji odigrao polusezonu 4 milion + 10% od prodaje je i vise nego dobar posao.\

Da je nasa liga jaca i da Zvezda i Partizan svake godine evropska takmicenja mozda bi ta suma bila dostizna

Da li si realan? Pa Zvezda sta je postigla u Evropi poslednje 2 sezone Dinamo nije nista vise od toga za citav 21. vek.. Sta jos treba da uradimo? Druga stvar, u tome i jeste problem sto je odigrao samo jednu polusezonu, ja o tome pricam. Sa takvim stavom kako je ovo dobar posao samo mi potvrdjujete tezu da ovaj krimos sa poternice i jeste za vas. Prodali jebenog Radonjica za 12 miliona, a ne mogu 3 godine mladjeg i boljeg Joveljica za 10-15... Pa Grujic ti je posle jedne polusezone prodat za 7 miliona, a ti mi sad kazes da Joveljic posle sezone i po ne bi mogo za duplo vece pare....
 
Da li liga jaca ili ne ne znam, jer ne pratim. Ali cinjenica je da je Dinamo imao Mamica.
Sta je Zvezda uradila, prosla jednom grupu u LE i bila poslednja u grupi LS. A gde je bila pre toga u Evropi? BIla je kaznjavana, u dugu godinama i normalno je da niko nece da ponudi velike pare.

To sto ti mislis da moze da se proda za te pare to je samo tvoj problem. Mozda ce i moci ali za tek jedno 5 godina.
 
Da li liga jaca ili ne ne znam, jer ne pratim. Ali cinjenica je da je Dinamo imao Mamica.
Sta je Zvezda uradila, prosla jednom grupu u LE i bila poslednja u grupi LS. A gde je bila pre toga u Evropi? BIla je kaznjavana, u dugu godinama i normalno je da niko nece da ponudi velike pare.

To sto ti mislis da moze da se proda za te pare to je samo tvoj problem. Mozda ce i moci ali za tek jedno 5 godina.

Kako je onda mogao Radonjic?
 
Jedina budala si ti ovde ocigledno...

Izgleda da nisi svestan u kakvim uslovima funkcionisu klubovi kod nas... Sve je kockanje... Da li se secas sta je bilo za Lazovicem? Nema prodaje, trazi se cifra, povreda i nema love. Radonjic je jedan izuzetak koji je odigrao LE i kvalifikacije za LS i naprosto uguran u reprezentaciju ne bi li se prodao. Decko ima jedan jedini kvalitet, a to je brzina. I vrlo brzo se pokazalo da je decko promasaj.

Nisu klubovi ovde u mogucnosti da cekaju. Ti mislis da ako Zvezda odigra 2 sezone u evropi da ce da prodaje igrace za po 10-20 miliona. To sto je zaradjeno kroz LS i LE prethodne dve godine. Tih para nema, vracani su dugovi, placali su se igraci, dovodili novi (bilo je promasaja - bacenih para), sredjivao stadion, pa i kralo se. Ide nova sezona, nove obaveze, a para treba.
 
Jedina budala si ti ovde ocigledno...

Izgleda da nisi svestan u kakvim uslovima funkcionisu klubovi kod nas... Sve je kockanje... Da li se secas sta je bilo za Lazovicem? Nema prodaje, trazi se cifra, povreda i nema love. Radonjic je jedan izuzetak koji je odigrao LE i kvalifikacije za LS i naprosto uguran u reprezentaciju ne bi li se prodao. Decko ima jedan jedini kvalitet, a to je brzina. I vrlo brzo se pokazalo da je decko promasaj.

Nisu klubovi ovde u mogucnosti da cekaju. Ti mislis da ako Zvezda odigra 2 sezone u evropi da ce da prodaje igrace za po 10-20 miliona. To sto je zaradjeno kroz LS i LE prethodne dve godine. Tih para nema, vracani su dugovi, placali su se igraci, dovodili novi (bilo je promasaja - bacenih para), sredjivao stadion, pa i kralo se. Ide nova sezona, nove obaveze, a para treba.

Da, ja sam budala sto kazem da je Zvezda mogla uzeti 10-15 miliona za Joveljica, kada Dinamo prodaje Olma za 40 miliona..... Mislis da Joveljic ne bi mogo isto tako poput Radonjica da odigra nesto u Evropi? Jeste, tacno je da uvek moze da se desi neki Lazovic ili onaj Mihajlovic kod grobara i sta onda? Da lepo prodamo svu decu cim napune 16 godina, pre nego sto debituju za prvi tim. Jel to resenje?

Cuj smanjio se dug. Jbt, al tebe Terza vozi..:hahaha: Ko ga je tero da se razbacuje s parama, jel sam ja kriv sto covek nema nikakav plan, a verujem ni dobre namere.... Neka proda Boacija i Pavkova.. Oni nikad ne bi dostigli cenu koju bi ovaj mali gotovo sigurno mogao. A vec sad nisu nista kvalitetniji od njega.
 
Ovakvi likovi poput filiposa i zasluzuju da ih jedan Terza zavlaci i pravi budalama.
Terzic je neke stvari definitivno napravio lose,pre svega transfer politika kluba,mada i je i Milojevic imao losih poteza.
Zvezda ima previse igraca,mada su ovde neki pisali kako se pravi tim za narednih 5 sezona,kako klub radi planski i kako nece biti prodaje mladih iraca.
Od toga nista nije ispalo tacno,igraci su dovodjeni stihijski i bez ikakvog plana a u nadi da ce im cena porasti zato sto zvezda igra ls.Sada ispada da je to ispalo skroz pogresno.Joveljic je otisao za smesnu cifru,za Bena nude 1.5 miliona u 10 rata,Terzic je isto prodan za sicu,masa igraca na pozajmicama na koje klub ne racuna,Melegu nije pruzena sansa,Ebesilio solidan igrac na,ali splavovi placu za njim,to sam procitao jos dok je igrao u apoelu,zato je i oteran iz kluba,Jevtovic nije dobio sansu,Hajdin isto tako,doveden Vukanovic sa 26 godina isto promasaj,kao i Ivanic i to za ozbiljne pare za nase uslove isto nije pokazao nista....
U domacem sampionatu je trebalo da se guraju mladi igraci ne sada njih 11 ali barem 3/4 mlada igraca da igraju konstantno,u ls barem dvojica da su uvek igrali u prvih 11,Joveljic i npr.Terzic.
Izraelska Haifa je prodala nekog klinca Sahtjoru za 6 miliona,dok Zvezda izvuce 4 miliona za Joveljica i to u dve rate,mislim da je to malo,za danasnji fudbal.
 
Црвена звезда против Судуве на почетку квалификација за Лигу шампиона

569456


Фудбалери Црвене звезде састаће се са литванском Судувом у првом колу квалификација за Лигу шампиона, одлучено је данас жребом у Ниону.

Први меч Звезда ће да гостује у Маријампољу 9. или 10. јула, док је реванш у Београду 16. или 17. јула.

Првак Србије је и прошле године играо против истог тима у квалификацијама за Лигу шампиона, у 2. колу, када га је лако елиминисао укупним резултатом 5:0.

Потенцијалног ривала у 2. рунди квалификација црвено-бели ће сутра сазнати после жреба у подне.

Парови првог кола квалификација за Лигу шампиона
Парови првог кола квалификација за фудбалску Лигу шампиона одређени данас жребом у Ниону:
Номе Каљу - Шкендија
Судува - Црвена звезда
Арарат - АИК
Астана - Клуж
Лудогорец - Ференцварош
Партизани - Карабаг
Слован Братислава - Сутјеска
Селтик - Сарајево
Шериф - Сабуртало
Диделанж - Валета
Линфилд - Розенборг
Валур - Марибор
Дандалк - Рига
Жреб за друго коло квалификација за Лигу шампиона одржаће се сутра.

http://www.zurnal.rs/fudbal/srpski-...uve-na-pocetku-kvalifikacija-za-ligu-sampiona
 
Kolko god ti retardirana uprava i rukovodstvo sve ogadi, ne moze covek da se ne lozi cim krene leto.... Jeste da nemamo igru, da nam je potrebna hitna rekonstrukcija odbrane, da sa kretenom Causicem ne mozes u Evropu, kao ni sa Ivanicem na ovoj poziciji, ali opet kad vidis sta je Miloje sve uradio, uzdas se u njega, i u individualni kvalitet Pavkova, Marina..........
 
Kolko god ti retardirana uprava i rukovodstvo sve ogadi, ne moze covek da se ne lozi cim krene leto.... Jeste da nemamo igru, da nam je potrebna hitna rekonstrukcija odbrane, da sa kretenom Causicem ne mozes u Evropu, kao ni sa Ivanicem na ovoj poziciji, ali opet kad vidis sta je Miloje sve uradio, uzdas se u njega, i u individualni kvalitet Pavkova, Marina..........
Upravo to

Sredice njih Miloje samo tako ;)
 
Neće ih srediti Miloje jer je Miloje to do ovoga i doveo. Ko gura Ivanića na krilo pored Jevtovića i Jirke? Ko je doveo Milunovića koji je pljunuti Savić/Babić? Ko je insistirao da se dovede nesposobni Čaušić za milion evra + odličnu platu? Ako niste upućeni, upravo insistira i ucenjuje Mrkelu(i Terzića) da mu dovedu nekakvog Hafeza iz Egipta za 1,3 miliona evra a pre toga prodali malog Terzića. Tek kada ode Miloje a to će biti za par meseci kada ni u LE ne uđemo, videćete kakvu nam je rupu Miloje iskopao.
 
Neće ih srediti Miloje jer je Miloje to do ovoga i doveo. Ko gura Ivanića na krilo pored Jevtovića i Jirke? Ko je doveo Milunovića koji je pljunuti Savić/Babić? Ko je insistirao da se dovede nesposobni Čaušić za milion evra + odličnu platu? Ako niste upućeni, upravo insistira i ucenjuje Mrkelu(i Terzića) da mu dovedu nekakvog Hafeza iz Egipta za 1,3 miliona evra a pre toga prodali malog Terzića. Tek kada ode Miloje a to će biti za par meseci kada ni u LE ne uđemo, videćete kakvu nam je rupu Miloje iskopao.

Ma da, sad je za sve kriv Milojevic, a Terzic je mala maca.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top