ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

  • Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

    glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

    glasova: 4 44,4%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
PSŽ sinoć na sitne delove rastavio Lion.
Brutalno ih ponižavali tokom cele utakmice a najbolji primer je kod petog gola kada su na loptu (koju je kasnije u gol ubacio Mbape) išla čak četvorica igrača PSŽ-a.



Razlika je samo u tome sto je lion pokusao da igra fudbal i da se nadigrava,a zvezda je na terenu izgledala kao ekipa iz trece lige.
 
Ako ce vam biti imalo lakse:
https://www.b92.net/sport/fudbal/ve...20%26%23232%3Betiri%20gola%20za%2013%20minuta!

A ovi vrede 305 miliona, iliti 10 puta vise od Zvezde.



Idiotski izgovori,kao da je bitno ko koliko vredi imas utakmica u kupu gde drugoligasi daju 150 % svojih mogucnosti,na kraju izgube 5-0 ali ipak pokazu da i oni znaju barem malo da igraju fudbal.
Zvezda je u Parizu pokazala sramotnu partiju,bilo je tesko za gledanje,kao da igraju fudbaleri potiv rukometasa....
Greska pre svega uprave kluba koji su bez ikakve potrebe doveli toliko igraca na svim pozicijama,za tako kratak period,ni najveci fudbalski strucnjaci ne bi uspeli toliko igraca da uigraju,i greska Milojevica sto na svakoj utakimici eksperimentise sa postavama.
 
Idiotski izgovori,kao da je bitno ko koliko vredi imas utakmica u kupu gde drugoligasi daju 150 % svojih mogucnosti,na kraju izgube 5-0 ali ipak pokazu da i oni znaju barem malo da igraju fudbal.
Zvezda je u Parizu pokazala sramotnu partiju,bilo je tesko za gledanje,kao da igraju fudbaleri potiv rukometasa....
Greska pre svega uprave kluba koji su bez ikakve potrebe doveli toliko igraca na svim pozicijama,za tako kratak period,ni najveci fudbalski strucnjaci ne bi uspeli toliko igraca da uigraju,i greska Milojevica sto na svakoj utakimici eksperimentise sa postavama.

A i vi bi se pretpostavljam sirom otvorili od samog pocetka na Kavanija, Mbapea i Nejmara i pokazali da znate da igrate fudbal, dostojanstveno primivsi 15 komada. :whistling:

Ajde ne lupajte vise bre, Zvezda tamo nije imala sta da trazi osim pristojnog poraza do 4-0 i da je Nejmarov slobodnjak bio blizu poluvremena uspeli bismo u tome.
 
Zvezda je u Parizu pokazala sramotnu partiju,bilo je tesko za gledanje,kao da igraju fudbaleri potiv rukometasa....

bar je bila u prilici da pokaze takvu partiju..i to vas boli :)
boli sto nikad niste bili ni evropski sampioni..ni svetski..boli veci broj titula..boli veci broj kupova...mnogo toga boli..hebiga..kad smo bolji i mora da boli :)
 
Razlika je samo u tome sto je lion pokusao da igra fudbal i da se nadigrava,a zvezda je na terenu izgledala kao ekipa iz trece lige.

Šta ti znači "pokušao da igra fudbal"? Oni hteli a ovi ih sahranjivali po terenu?!
Nemoj da si smešan.Mi smo bili svesni da će nam uslediti katastrofa ali ovi iz Liona nisu bili svesni šta ih je snašlo na terenu.Čak je PSŽ imao više prilika za gol protiv Liona nego protiv nas (ali to je zanemarljiv podatak naspram torpedovanja).

- - - - - - - - - -

Idiotski izgovori,kao da je bitno ko koliko vredi imas utakmica u kupu gde drugoligasi daju 150 % svojih mogucnosti,na kraju izgube 5-0 ali ipak pokazu da i oni znaju barem malo da igraju fudbal.
Zvezda je u Parizu pokazala sramotnu partiju,bilo je tesko za gledanje,kao da igraju fudbaleri potiv rukometasa....
Greska pre svega uprave kluba koji su bez ikakve potrebe doveli toliko igraca na svim pozicijama,za tako kratak period,ni najveci fudbalski strucnjaci ne bi uspeli toliko igraca da uigraju,i greska Milojevica sto na svakoj utakimici eksperimentise sa postavama.

I šta imaju ti drugoligaši što će neko da im kaže "pristojno ste se borili ali jbg ovi su bili klasa za vas"?
Misliš da će neko pamtiti hrabru igru ili rezultat nakon ogromne razlike u kvalitetu timova?

- - - - - - - - - -

bar je bila u prilici da pokaze takvu partiju..i to vas boli :)
boli sto nikad niste bili ni evropski sampioni..ni svetski..boli veci broj titula..boli veci broj kupova...mnogo toga boli..hebiga..kad smo bolji i mora da boli :)

A sada ih boli qrc,zavale se u svoje fotelje i prate velike klubove u Evropi ;)
Sledeći dan kada očekuju neku radost je 24.10. protiv Liverpula.
"Uvek si bio samo mali partizan..." :cool:
 
Ne pripradam niti jednom taboru,voleo sam da gledam generacije zvezde i partizana koje su znale da ``igraju fudbal``.
Igra prikazana u Parizu je sramotna,nije problem izgubiti 6-1,problem je u igri ekipe,taktici,fizickoj priprem isti tih igraca koji su debelo placenji za nase uslove.
Izgleda da ste brzo zaboravili da su nekada klubovi sa ovih prostora igrali egal u takmice sa ekipama iz zapadne Evrope i da je ta zvezda bila sampion 91` a sada se zadovoljavate sa bitno je ucestvovati,eto oni vrede 100 puta vise od nas,i slicnim glupostima.
........................................................
 
U slavnoj "Zvezdinoj generaciji", najbolji njen i jedan od najboljih evropskih igrača Dragan Džajić dobio je samo 250.000 dolara za odlazak u inostranstvo.
I Velibor Vasović, kapiten slavnog "Ajaksa", otišao je u "Ajaks" za sitne pare.
Veliki igrač je veliki na terenu, a ne po bankovnom računu.

Тако је Петер. Али на пример, Неимар је велик у сваком смислу. Да се подсетимо како човек својим знањем понижава, ресетује.

 
Gde su sad kapetan, fanste i aca maher kad je jedan Lion puko 5:0 od PSG-a.......???

- - - - - - - - - -

Ne pripradam niti jednom taboru,voleo sam da gledam generacije zvezde i partizana koje su znale da ``igraju fudbal``.
Igra prikazana u Parizu je sramotna,nije problem izgubiti 6-1,problem je u igri ekipe,taktici,fizickoj priprem isti tih igraca koji su debelo placenji za nase uslove.
Izgleda da ste brzo zaboravili da su nekada klubovi sa ovih prostora igrali egal u takmice sa ekipama iz zapadne Evrope i da je ta zvezda bila sampion 91` a sada se zadovoljavate sa bitno je ucestvovati,eto oni vrede 100 puta vise od nas,i slicnim glupostima.
........................................................

To sto oni vrede 20 puta vise od nas je za tebe glupost??? Za mene ipak realno stanje. Pa njihov rezervista Draksler vredi vise nego citav nas tim sa sve rezervama i ovima sto su ostali u bg-u... oni imaju taj luksuz da im jedan od glavnih igraca nemacke reprezentacije sedi na klupi jer imaju na terenu najvece majstore fudbala danasnjice Neymara, Mbapea, Kavanija, Di Mariju, Veratija, itd......

Znas kako ti meni delujes? Kao covek koji kaze ajde da zazmurimo na to sto su oni najbolji i najskuplji tim na planeti a mi ispodprosecan evropski klub i da zahtevamo egal utakmicu. a ja te pitam kako i sa kojim igracima?? Protiv koga???
 
Gde su sad kapetan, fanste i aca maher kad je jedan Lion puko 5:0 od PSG-a.......???

- - - - - - - - - -



To sto oni vrede 20 puta vise od nas je za tebe glupost??? Za mene ipak realno stanje. Pa njihov rezervista Draksler vredi vise nego citav nas tim sa sve rezervama i ovima sto su ostali u bg-u... oni imaju taj luksuz da im jedan od glavnih igraca nemacke reprezentacije sedi na klupi jer imaju na terenu najvece majstore fudbala danasnjice Neymara, Mbapea, Kavanija, Di Mariju, Veratija, itd......

Znas kako ti meni delujes? Kao covek koji kaze ajde da zazmurimo na to sto su oni najbolji i najskuplji tim na planeti a mi ispodprosecan evropski klub i da zahtevamo egal utakmicu. a ja te pitam kako i sa kojim igracima?? Protiv koga???



Nisam ocekivao egal utakmicu ali isto nisam ocekivao ni takav anti fudbal Milojevica.Problem nije rezultat problem je u igri,psz i ovako svakoj prosecnoj ekipi moze da da po 6-7 komada.
Igraci su katastofalno fizicko pripremljeni,malo iznad proseka JLS,vuku se po terenu kao gliste,bez eksplozivnosti,kretanje bez lopte na nivou amatera.Igras ls a ne domacu banana ligu,znaci da treba da budes da jednom visem nivou.
Po meni greska uprve sa dovodjenjem ovolikog broja igraca,Milojevica sa stalnim rotiranjem postave,i mnogo veci strucnjaci bi imali problema da uigraju ovoliki broj igraca za tako kratko vreme.
 
U slavnoj "Zvezdinoj generaciji", najbolji njen i jedan od najboljih evropskih igrača Dragan Džajić dobio je samo 250.000 dolara za odlazak u inostranstvo.
I Velibor Vasović, kapiten slavnog "Ajaksa", otišao je u "Ajaks" za sitne pare.
Veliki igrač je veliki na terenu, a ne po bankovnom računu.

Koje je to bilo godine,druga su to vremena bila.
Bejl je bio prekretnica od tada je sve otislo sto se tica para na nenormalan nivo.
Vecina danasnjih igraca je preplacena.
 
Izgleda da ste brzo zaboravili da su nekada klubovi sa ovih prostora igrali egal u takmice sa ekipama iz zapadne Evrope i da je ta zvezda bila sampion 91` a sada se zadovoljavate sa bitno je ucestvovati,eto oni vrede 100 puta vise od nas,i slicnim glupostima.
........................................................
slazem se..secam se da je devedesetih zvezda deklasirala rozenberg u obe utakmice a pre par godina je ispala iz takmicenja od njih..a trebala je samo jedan gol da da na marakani..ni to nisu uspeli...
ali..niisu to gluposti..to je realno stanje naseg fudbala.
ne mozes porediti ono i ovo vreme.
tada igraci nisu mogli da idu u inostranstvo do cini mi se 21. godine..neka ne neko ispravi kolka je bila granica jer nisam 100% siguran ali je granica postojala..zato su igraci i sazrevali ovde..zato smo i imali bolje igrace i bolje klubove nego sada..sad se sve pretvorilo u novac i mi ne mozemo da zadrzimo cak ni maloletne talente...

i ovako ce biti zauvek ili dok neko ne kup klubovei i shvati da se ulaganjem moze doci do dobre pare..ali iskreno sumnjjam u to...

a ovo prepucavanje..zvezda ..partizan..samo pokazujemo koliko smo u sustini jadni..nekad smo se borili jedni protiv drugih u prvenstvu i kupu ali u evropi smo navijali za komsije .. sami klubovi su imali odlicnu saradnju..jer je i pored rivalstva postojao zajednicki opsti cilj..a sada..uzas..zajedljivost.. ljubomora.. prepucavanje... strasno..zato i jesmo gde jesmo u nasem sportu i samo se malo uzdignemo kad se pojavi neki vanserijski talenat i to je to...
 
Gde su sad kapetan, fanste i aca maher kad je jedan Lion puko 5:0 od PSG-a.......???
Da su igrali onako protiv vas dali bi vam 12.....minimum....a da im je trebalo 15 dali bi i 15....
Kao sto rekoh vas od potpunog debakla u narednim mecevima moze da spasi samo terza madjija ukoliko izdejstvuje sa upravama tih klubova da izgubite maksimum 3 razlike, a zauzvrat ce skupe noge njihovih igraca ostati odmorne za izazove u prvenstvima.....to je jedini nacin bez ikakvog sarkazma.
Sve u svemu vi ste debitanti jos treba da ucite neke stvari koje ipak ne mogu novcem da se kupe vec se sticu iskustvom...sledi vam jedna dobra lekcija iz skromnosti i stetnosti gordosti.
 
Razlika je samo u tome sto je lion pokusao da igra fudbal i da se nadigrava,a zvezda je na terenu izgledala kao ekipa iz trece lige.

Mozda je razlika i u tome sto Lion opet im skuplji i kvalitetniji tim od Zvezde, ali verujem da ti to nije palo na pamet. Da apsolviramo nekih nedelju dana nakon naseg bolnog poraza. Partizan bi na toj utakmici napao, iskidao, odvalio, igrao bi leprsavo i svi bi mu tapsali. Samo da se plasirao u Evropu tako nesto bi prikazao bez problema. Steta sto mu je na put stao nikad jaci Besiktas, koji ih je rutinirao sa 3:0. A dobro je poznato da samo nijanse dele Besiktas i PSZ.

I dok mi objasnjavamo da smo pored svega zadovoljni, jer nam je dug pao na nekih 13 do 15 miliona evra i dok se komsiluk tome smeje i kopa i rovari da dokaze da nije tako, njima od danas racun ponovo u blokadi. Ovoga puta je problem transfer Nikole Vujovica iz Mogrena te daleke 2009. godine (kada su AV i ekipa bili debela opozicija, u stvari kada su jos bili radikali). Prica je poznata, ugovorena jedna cena transfera, placeno pola, druga polovina je u fazonu "Bog ce ti platiti". Sada se pobunili, glavni krivac je prema Mocartsportu Branko Boskovic (nisu propustili da napomenu bivsi igrac CZ) koji je kao neki menadzer potrazio pare za igraca. Uglavnom Partizan je trenutno blokiran zbog nekog duga od oko 150.000 evra. Cist aparthejd na delu. Ko je jos duzan da plati citav transfer, posebno ako se zove Partizan. Jos jedan dokaz da je ova SNS vrhuska, postavljena kao trojanski konj od strane AV i Terze, kriva za poslovanje kluba 2009. godine.
 
Poslednja izmena:
Mozda je razlika i u tome sto Lion opet im skuplji i kvalitetniji tim od Zvezde, ali verujem da ti to nije palo na pamet. Da apsolviramo nekih nedelju dana nakon naseg bolnog poraza. Partizan bi na toj utakmici napao, iskidao, odvalio, igrao bi leprsavo i svi bi mu tapsali. Samo da se plasirao u Evropu tako nesto bi prikazao bez problema. Steta sto mu je na put stao nikad jaci Besiktas, koji ih je rutinirao sa 3:0. A dobro je poznato da samo nijanse dele Besiktas i PSZ.

I dok mi objasnjavamo da smo pored svega zadovoljni, jer nam je dug pao na nekih 13 do 15 miliona evra i dok se komsiluk tome smeje i kopa i rovari da dokaze da nije tako, njima od danas racun ponovo u blokadi. Ovoga puta je problem transfer Nikole Vujovica iz Mogrena te daleke 2009. godine (kada su AV i ekipa bili debela opozicija, u stvari kada su jos bili radikali). Prica je poznata, ugovorena jedna cena transfera, placeno pola, druga polovina je u fazonu "Bog ce ti platiti". Sada se pobunili, glavni krivac je prema Mocartsportu Branko Boskovic (nisu propustili da napomenu bivsi igrac CZ) koji je kao neki menadzer potrazio pare za igraca. Uglavnom Partizan je trenutno blokiran zbog nekog duga od oko 150.000 evra. Cist aparthejd na delu. Ko je jos duzan da plati citav transfer, posebno ako se zove Partizan. Jos jedan dokaz da je ova SNS vrhuska, postavljena kao trojanski konj od strane AV i Terze, kriva za poslovanje kluba 2009. godine.



Niko nije ocekivao da zvezda igra ofanzivno,bunkerica je bila ocekivana,ali i u toj bunkerici se videlo da nema nikakvog sistema igre da igraci lutaju po terenu da su u nekim situacijama izgledali kao totalni amateri.A po meni to je sve pecat trenera za kojeg sam prvo mislio da se razlikuje od vecine trenera iz Srbije ali izgleda da sam pogresio,igra zvede je malo iznad proseka banana lige,uz malo guranje sudija,dominirace ovakvim prvenstvom naredne 3 godine...
Pogledaj kako Simeone igra bunker iako ne volim takav pristup mora se priznati da to izgleda takticki perfektno.Naravno niko ne ocekuje da to izgleda kao kod atletika ali takvo odsustvo nekih osnovnih fudbalskih elemenata nisam ocekivao od igraca zvezde.
...........................................................................................................
To koliki je stvarni dug zvezde saznacemo kada Terzic ode,posto ja njemu nista ne verujem kao ni cirkuzantima iz uprave partizana.
Pocinje strasno da me nervira ta histerija uprave partizana,zvezda namesta,sviraju se penali,sudije sviraju protiv partizana.
Izgleda da su gospoda zaboravila kako se isto tako namestalo za partizan dok je Tole bio na celu FS,znaci postoji ciklus kada vrh drzave navija za partizan,promeni se vlast i onda navija za zvezdu i tako u krug.
Poceo sam da pratim u zadnje vreme Z.Pantica iz partizana,covek koji mora da se posalje na lecenje,zadojen mrznjom,hvali upravu i igru partizana,koji nikada nije imao losije igrace i nikada nije igrao losije,onda isto tako ludilo iz drugog tabora,povlacenje nekih linija u paintu posle derbija,lazi oko duga kluba i slicne gluposti.
Jedna bolesna atmosfera u nasem fudbalu.
 
Niko nije ocekivao da zvezda igra ofanzivno,bunkerica je bila ocekivana,ali i u toj bunkerici se videlo da nema nikakvog sistema igre da igraci lutaju po terenu da su u nekim situacijama izgledali kao totalni amateri..

a hoces da kazes da nisu na tom nivou?
i partizan i zvezda imaju igrace..bas na tom nivou..totalni amateri koji uzimaju paru na foru..sa vise zara se igra u beton ligi.
 
a hoces da kazes da nisu na tom nivou?
i partizan i zvezda imaju igrace..bas na tom nivou..totalni amateri koji uzimaju paru na foru..sa vise zara se igra u beton ligi.

Nazalost tako je,kod nas nema neke preterane razlike u igri izmedju prve i trece lige,samo sto su ovi iz prve vise placeni i vise treniraju od treceligasa,mada i dalje je to na nekom poluamaterskom nivou..
 
Niko nije ocekivao da zvezda igra ofanzivno,bunkerica je bila ocekivana,ali i u toj bunkerici se videlo da nema nikakvog sistema igre da igraci lutaju po terenu da su u nekim situacijama izgledali kao totalni amateri.A po meni to je sve pecat trenera za kojeg sam prvo mislio da se razlikuje od vecine trenera iz Srbije ali izgleda da sam pogresio,igra zvede je malo iznad proseka banana lige,uz malo guranje sudija,dominirace ovakvim prvenstvom naredne 3 godine...
Pogledaj kako Simeone igra bunker iako ne volim takav pristup mora se priznati da to izgleda takticki perfektno.Naravno niko ne ocekuje da to izgleda kao kod atletika ali takvo odsustvo nekih osnovnih fudbalskih elemenata nisam ocekivao od igraca zvezde.
...........................................................................................................
To koliki je stvarni dug zvezde saznacemo kada Terzic ode,posto ja njemu nista ne verujem kao ni cirkuzantima iz uprave partizana.
Pocinje strasno da me nervira ta histerija uprave partizana,zvezda namesta,sviraju se penali,sudije sviraju protiv partizana.
Izgleda da su gospoda zaboravila kako se isto tako namestalo za partizan dok je Tole bio na celu FS,znaci postoji ciklus kada vrh drzave navija za partizan,promeni se vlast i onda navija za zvezdu i tako u krug.
Poceo sam da pratim u zadnje vreme Z.Pantica iz partizana,covek koji mora da se posalje na lecenje,zadojen mrznjom,hvali upravu i igru partizana,koji nikada nije imao losije igrace i nikada nije igrao losije,onda isto tako ludilo iz drugog tabora,povlacenje nekih linija u paintu posle derbija,lazi oko duga kluba i slicne gluposti.
Jedna bolesna atmosfera u nasem fudbalu.

Mislim da opet zaboravljas, ta bunkerica je trajala dok je mogla da traje, do 20. minuta, a posle je bila propast. Ali ispred sebe imas bukvalno neke od najboljih igraca na planeti. I pominjati Simeoneov Atletiko, koji spada u krem svetskog fudbala i ciji igraci kostaju nenormalno i gde Atletiko ima love da se ozbiljno isprsi i Zvezdu je suludo. Ajde ako ni Lion nije merilo, prosle godine oni su na Parku princeva unakazili Barsu sa 4:0 a mogli su jos dosta golova preko toga da postignu. Da li je onda to neko merilo bilo cega.

Sto se tice Zvezdinog duga, jako dugo je to bila tajna. Ja sam cuo govorkanja odavno da nam dug raste, onako u internim krugocvima jos za vreme Piksija da je oko 7 miliona evra i iskreno, nije mi delovalo realno. Ali onda je Dan Tana izasao i rekao da je dug Zvezde oko 25 miliona evra. On se udvostrucio pod Lukicem sto je i normalno, jer u tom periodu nismo prodali tri igraca, vecia je raskidala ugovore sa nama jer nisu bili isplaceni, a cenu smo na kraju platili eliminacijom od strane Uefe.

Prva stvar koju smo mi kao navijaci ucinili, nije da smo optuzili drzavu da nas je unistila. To su cinile nase "zvezde", Piksi od kojeg je krenulo to kolo, pa onda "biznismen" Toplica sa Miskovicem juniorom. Da li je bilo neke namere ili ne nije ni bitno, nismo smatrali da je nas dug i kriza plod antidrzavne politike. Ali svo to vreme dok smo bili u krizi vi (koji navijate za Partizan) ste prebrojavali svaki dan rast naseg duga. Mene su grobari ucili sta znaci APR, UPPR i mnogi drugi termini kojima su se oni zanimali. Tako da visina Zvezdinog duga, pored budnih grobarskih ociju koje su ga pratile, nije mogao da ostane tajna. I za svo to vreme niste obracali paznju sta se desava sa vama. Preslikani scenario sa kosarke.

Ali dobro, ovo je bericetna godina za nas, iskoristili smo ovo na najbolji nacin. To je najbitnije. Punio nas PSZ, punice nas mozda jos neko i to ce biti jedino sledjenje komsiluka. Onaj mali debeli gnom, prof. Vuletic koji je onako nasmejan ispricao divan poluvic "Sestica nije izvucene, vise srece u Liverpulu", danas pise zalbu da dokaze da Partizan u stvari ne duguje na sve te milione (pominje se 18) jos ovih 150.000 evra. Toliko.
 
slazem se..secam se da je devedesetih zvezda deklasirala rozenberg u obe utakmice a pre par godina je ispala iz takmicenja od njih..a trebala je samo jedan gol da da na marakani..ni to nisu uspeli...
ali..niisu to gluposti..to je realno stanje naseg fudbala.
ne mozes porediti ono i ovo vreme.
tada igraci nisu mogli da idu u inostranstvo do cini mi se 21. godine..neka ne neko ispravi kolka je bila granica jer nisam 100% siguran ali je granica postojala..zato su igraci i sazrevali ovde..zato smo i imali bolje igrace i bolje klubove nego sada..sad se sve pretvorilo u novac i mi ne mozemo da zadrzimo cak ni maloletne talente...

i ovako ce biti zauvek ili dok neko ne kup klubovei i shvati da se ulaganjem moze doci do dobre pare..ali iskreno sumnjjam u to...

a ovo prepucavanje..zvezda ..partizan..samo pokazujemo koliko smo u sustini jadni..nekad smo se borili jedni protiv drugih u prvenstvu i kupu ali u evropi smo navijali za komsije .. sami klubovi su imali odlicnu saradnju..jer je i pored rivalstva postojao zajednicki opsti cilj..a sada..uzas..zajedljivost.. ljubomora.. prepucavanje... strasno..zato i jesmo gde jesmo u nasem sportu i samo se malo uzdignemo kad se pojavi neki vanserijski talenat i to je to...

I da se svi klubovi privatizuju teško da će se naći investitori koji bi ulagali po 60-70 miliona evra po sezoni. A to je preduslov za ozbiljne rezultate.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top