Quantcast

ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

• Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

glasova: 4 44,4%

• Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .

DjomlaSPLAT

Aktivan član
Poruka
1.782
A tebe neko silom tera da budeš moderator?
Ne brate! Jednostavno, nemam vremena a ni volje da se bakcem vise sa vama. Bukvalno ste kao mala deca. Stalno jedni isti likovi prave problem na forumu, i to bez potrebe. Niko nista ne moze da vam kaze, i vi odma' ono..
I ne znam zasto uopste potenciras da me neko na silu tera da budem moderator.

Poslednja izmena:

Petar_Petrovic

Aktivan član
Poruka
1.108
Idioti...
Navijaci dva komunisticka kluba se raspravljaju ko su veci Srbi:dash:
..............................................................
Pogled Milojevica posle utakmice neprocenjivo.
I to izgubi od Save ``voline``coveka bez ikakvog trenerskog iskustva.
................................................
Svaka cast Milojevicu za dva ulaska u Evropu i za par odlicnih rezultata,ali u svakom derbiju je izgledao kako totalna neznalica...

Sotir zvani djubre

Veoma poznat
Poruka
13.685
Mada najveca po meni zamerka,odnos prema mladim igracima...
Vidis da mladi igraci iz Zvezde i Partizana odlaze posle par odigranih utakmica..... Evo na primer ja ne znam zasto je prodat Aleksa Terzic za milion i po, cim ga hoce Fiorentina mora da ima neki kvalitet, a mi ga prodajemo za bedne pare i sad cemo dovesti novog levog beka za koga cemo verovatno platiti obestecenje i dati mu vecu platu nego sto bi imao ovaj mali i pitanje je kakav ce to biti igrac....

Ili Joveljic. Prodacemo ga sad za 5 miliona jer je dao 10 golova, ali on cak nije ni bio standardan, igrao je na kasicicu.... Efikasniji je od Pavkova (kog volim, ali budimo realni) i kad bi odigrao jos godinu, dve mogli bi ga prodati za 15 miliona sigurno, ubedjen sam u to. Prvo sto bi on vec bio daleko afirmisaniji kao igrac, drugo mi bi uzeli mnogo vece pare, trece ostavio bi traga u Zvezdi.......... Ostao bi u srcima navijaca... Ovako ce ga svi zaboraviti. Ja ne mogu da prezalim sto na primer jedan Luka Jovic koji jeste nesumnjivo iz nase skole nije ostavio veci trag kod nas....

Niko ovde ne gaji iluzije da igraci treba da ostanu do 27 godine ali makar 3 sezone da odigraju to bi bilo ok. Jer ti u 3 sezone mozes da skupis 100 utakmica, a sa 100 utakmica ti si vec legenda kluba, naravno ako si bio uspesan.

Ili Adzic, izuzetan igrac koji je prodat za 800 000 a da je ostao i odigrao sezonu-dve otisao bi za 8-10 miliona.... Naravno da u Belgiji ne igra jer tamo njih nije briga za nase igrace pogotovo sto je doveden za sicu, a da je dosao za velike pare on bi moro igrati, a ovako ih bas briga. I tako reprezentacija gubi vrhunskog igraca, a Zvezda milione...

ИЛКЕ*

Iskusan
Poruka
6.049
Vidis da mladi igraci iz Zvezde i Partizana odlaze posle par odigranih utakmica..... Evo na primer ja ne znam zasto je prodat Aleksa Terzic za milion i po, cim ga hoce Fiorentina mora da ima neki kvalitet, a mi ga prodajemo za bedne pare i sad cemo dovesti novog levog beka za koga cemo verovatno platiti obestecenje i dati mu vecu platu nego sto bi imao ovaj mali i pitanje je kakav ce to biti igrac....

Ili Joveljic. Prodacemo ga sad za 5 miliona jer je dao 10 golova, ali on cak nije ni bio standardan, igrao je na kasicicu.... Efikasniji je od Pavkova (kog volim, ali budimo realni) i kad bi odigrao jos godinu, dve mogli bi ga prodati za 15 miliona sigurno, ubedjen sam u to. Prvo sto bi on vec bio daleko afirmisaniji kao igrac, drugo mi bi uzeli mnogo vece pare, trece ostavio bi traga u Zvezdi.......... Ostao bi u srcima navijaca... Ovako ce ga svi zaboraviti. Ja ne mogu da prezalim sto na primer jedan Luka Jovic koji jeste nesumnjivo iz nase skole nije ostavio veci trag kod nas....

Niko ovde ne gaji iluzije da igraci treba da ostanu do 27 godine ali makar 3 sezone da odigraju to bi bilo ok. Jer ti u 3 sezone mozes da skupis 100 utakmica, a sa 100 utakmica ti si vec legenda kluba, naravno ako si bio uspesan.

Ili Adzic, izuzetan igrac koji je prodat za 800 000 a da je ostao i odigrao sezonu-dve otisao bi za 8-10 miliona.... Naravno da u Belgiji ne igra jer tamo njih nije briga za nase igrace pogotovo sto je doveden za sicu, a da je dosao za velike pare on bi moro igrati, a ovako ih bas briga. I tako reprezentacija gubi vrhunskog igraca, a Zvezda milione...

Bari'91

Domaćin
Poruka
4.734
Sad potpuno razumem onoga presednika Palerma sto je znao otpustiti trenera pa tog istog vratiti nakon mjesec dana...i to je vise puta radio....

Uhhh ne secam da sam se osjeco bjednije posle neke utakmice sanse nismo stvorili i sto je najgore onaj bedni osjecaj da se igralo jos 2 dana nebi je stovrili...

Ovo Milojevic mora da nazove pravim imenom sramota...brate katastrofalno je postavio ekipu covece nemas jednog jebenog brzog igraca u prvih 11 ova njegova osprednutost sa 2 zadnja vezna...I onaj Mirko Ivanic hodajuca katatrofa je jedna od sramnijih prestava nekog naseg igraca...i na sve to Pavkov, koga ja prvi volim ko brata rodjenog ali poceti snjim u ovakvoj postavci idalje mi je neverovatno...

No Respect

Domaćin
Poruka
3.742
Zovi druže kako hoćeš, nismo klimakterične ženturače pa da se vređamo na svaku reč. Sve je ovo navijački folklor.
Upravo tako.Po ko zna koji put kažem,ne smeta mi vređanje kada jedni druge nazivamo svakakvim imenima,već što ovaj moderator u odlasku briše takve postove ovde.Najbolji dokaz njegove mentalne odsutnosti najbolje se odslikava što je ovaj tvoj post podržao a ja mu upravo to napisao.