Quantcast

ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

• Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

glasova: 4 44,4%

• Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kapetanmark

Iskusan
Poruka
5.782
ruku na srce, srpski fudbal s ovim mora komplet da se resetuje...

i spremacice promenuti

sve trenere od petlica do seniora u zaborav... svu tu staru skolu i ubaciti brzinu... transformaciju pregrupisivanje sto brze...jer na ovake brze igrace embape i nejmar mozes samo tim odgovoriti adekvatno....

ceo svet je to prihvatio samo mi muljamo na sredini igramo ko babe polako i vracamo nazad ili u reprezentaicji preko jednog kljusine mitrovica... pa ga fale kako positze golove... pa kad drugog napdaca nemas ni mi ni onaj nesretni fulam...

u debelom smo zaostatku i bata djorina iflozofija nasih trenera je za djubre...

bruka

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.355
busao si se, podrzavao toboz igracine , majstorcinu od trenera, taktiku...

jes ti video kolko su lgupi? uzmu loptu ispred sesnaesterca i umesto brzo da je prenose ili izbaucju, oni glupi ne umeju... ne gledaj udalje od 3 m od sebe...

ovi uzmu loptu ko od sale...

gube 5-0 i brane se?

zahvaljujuci Bogu ne dobise 12 komada lagano... prebroj zicere pa vidi...

trenercina bunkercina!

moralo je ofanzivnije, jer timovi poput ovih nisu navikli na to i bar ih malo zbuni....

pa da su bar pokazali da umeju da igraju...to i nije cilj trenera, treba samo da se brane...

nema tamo obradovica da ponisti golove, dosudi penal, sece igru...
A sta su trebali da rade leba ti? Pa nismo igrali protiv neke prosecne francuske ekipe, vec (po imenima) najjace ekipe na svetu.

Kad Kavaniju, Mbapeu ili Neimaru ostavis prazan prostor to je 99% gol, pogotovo kad je u pitanju ekipa naseg kvaliteta.

I jel stvarno neko ocekivao drugaciji ishod od ovog !? Ako jeste onda nek hitno smanji doze PES-a i Manager-a.

Poslednja izmena:

Kroasan

Elita
Poruka
24.641
čemu nerviranje zbog poraza, kao da klinci odmi razred ighraju fudbal protiv klinaca iz drugog razreda

da li ste svesni koliko je uloženo u PSG i koje/kakve one igrače imaju

makar i nerešeno protiv tima kao što je PSG na strani ova Zvezda može jednom u 10 godina, sledeće je da se nauči kako izgubiti 2-0 a ne 6-1

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.355
čemu nerviranje zbog poraza, kao da klinci odmi razred ighraju fudbal protiv klinaca iz drugog razreda

da li ste svesni koliko je uloženo u PSG i koje/kakve one igrače imaju

makar i nerešeno protiv tima kao što je PSG na strani ova Zvezda može jednom u 10 godina, sledeće je da se nauči kako izgubiti 2-0 a ne 6-1
Dabome, 850 miliona evra ili koliko vec.

Veceras su nas dobili najvise na individualni kvalitet Nejmara, Mbapea i Kavanija. Da nisu igrala njih trojica to bi bila tvrdja utakmica i mislim da bismo izgubili najvise 3-0.

Decky_Nis

Elita
Poruka
18.332
Ubedljiv poraz Zvezde je ocekivan posle PSZ-ovog poraza od Liverpula. Sigurno nece prepustiti nista slucaju jer su videli da su se napolitanci opekli u BG-u. Naravno da ce gledati da zavrse utakmicu vec u prvom poluvremenu i da odmore najskuplje igrace jer ih ceka teska utakmica u prvenstvu sa Lionom. E sad neki su se nadali da nece zapinjati pa ce se provuci sa 3-4 komada a ovi dali par vise.
Realno to je neka razlika izmedju vrhunskih ekipa i ovih zalutalih u LS kojih ima nekoliko svake godine. Sada je Zvezda, nekada je bio Dinamo ili tako neka ekipa iz istocne evrope.

Bajo Pivljanin

Domaćin
Poruka
3.947
Ubedljiv poraz Zvezde je ocekivan posle PSZ-ovog poraza od Liverpula. Sigurno nece prepustiti nista slucaju jer su videli da su se napolitanci opekli u BG-u. Naravno da ce gledati da zavrse utakmicu vec u prvom poluvremenu i da odmore najskuplje igrace jer ih ceka teska utakmica u prvenstvu sa Lionom. E sad neki su se nadali da nece zapinjati pa ce se provuci sa 3-4 komada a ovi dali par vise.
Realno to je neka razlika izmedju vrhunskih ekipa i ovih zalutalih u LS kojih ima nekoliko svake godine. Sada je Zvezda, nekada je bio Dinamo ili tako neka ekipa iz istocne evrope.
Прошле године су Селтику дали 7 комада у групи.
Поврх тога у 6 утакмица групе дали 26 голова, 4,33 по утакмици.
Изеш га они су они а ми смо ми.

Bajo Pivljanin

Domaćin
Poruka
3.947
To ce da traje sve dok gazda ne zavrne slavinu.
Нек траје докле траје, дотад можемо само да ширимо руке.

У сваком случају надам се да је ова утакмица донела неко искуство. Опет је недостајало смирености и концентрације у одбрани, са доста брзоплетих испуцавања/додавања. Против Наполија се то није обило о главу, овде су три гола пала на фрку после наше грешке.

acamaher

Ističe se
Poruka
2.918
Na stranu potprckivanje, vi ste imali posed sveukupno izmedju 4 i 5 minuta za ceo mec, a sve sto ste uspeli je da iz tog poseda primite jedno 3 gola. Velika je to skola, slazem se, samo vama nije potrebna, tj beskorisna je jer za ovu nasu sklanjalica ligu vam ne znaci nista. To sve nenaviknuto da trci i otvara se bez lopte. U sustini nase stradanje protiv Besiktasa u Stambolu, samo puta 10 zbog stepena nemoci i osecanja ponizenja jer smo mi tamo nesto i odigrali a vi apsolutno nista. Napunili ste gace u svlacionici, to ne pisem iz zelje da zezam samo sam gledao stav igraca na terenu, face, gestikulaciju. Gledajuci Partizan ove godine protiv Viktorije i Besiktasa sam imao taj cvor u stomaku zbog bezmudog pristupa utakmici, ali ovo je zajebalo vek, bili ste zreli za dvocifreni broj golova. Ako je za utehu, verujem da je ovo bilo najteze gostovanje.

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.355
Na stranu potprckivanje, vi ste imali posed sveukupno izmedju 4 i 5 minuta za ceo mec, a sve sto ste uspeli je da iz tog poseda primite jedno 3 gola. Velika je to skola, slazem se, samo vama nije potrebna, tj beskorisna je jer za ovu nasu sklanjalica ligu vam ne znaci nista. To sve nenaviknuto da trci i otvara se bez lopte. U sustini nase stradanje protiv Besiktasa u Stambolu, samo puta 10 zbog stepena nemoci i osecanja ponizenja jer smo mi tamo nesto i odigrali a vi apsolutno nista. Napunili ste gace u svlacionici, to ne pisem iz zelje da zezam samo sam gledao stav igraca na terenu, face, gestikulaciju. Gledajuci Partizan ove godine protiv Viktorije i Besiktasa sam imao taj cvor u stomaku zbog bezmudog pristupa utakmici, ali ovo je zajebalo vek, bili ste zreli za dvocifreni broj golova. Ako je za utehu, verujem da je ovo bilo najteze gostovanje.
Jel ti to poredis Besiktas i Plzen sa PSZ-om?

fanstebre

Domaćin
Poruka
4.655
Ne moramo samo na Real da se pozivamo imamo mi i 2010-u godinu kad smo protiv Arsenala koji je tada bio u rangu danasnjeg Liverpula i PSZ-a odigrali dve utakmice na nivou kakav vi sada mozete samo da sanjate. U prvom mecu dva penala za nas, na nesrecu Kleo promasi jedan, pa sansa naseg trenutnog SD-a neposredno pre penala.... Dve ozbiljne pratije, Venger nas nahvalio....ja ne cuh nista pohvalno o vama od tih trenera.

Mislim da je juce PSZ postavio rekord po broju odigranih dodavanja.....preko 750 je bilo cini mi se.

No Respect

Domaćin
Poruka
3.951
Evo da ne ispadne kako se samo mi ovde sprdamo sa jadnom zvezdom. Neupuceni novinar iz Francuske se cudom cudi kako ovakav raspad od ekipe moze da ima 34 utakmice bez poraza. Ali, mi znamo...

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=10&dd=03&nav_id=1451534
Igrali smo sa Barsom i Realom,timovima koji vredi sto koliko i Zvezda.Igrali smo sa timovima koji su non-stop prisutni na evropskoj sceni.
Kad vam udare zabranu na basnoslovne ugovore i transfere i kada vam arapi zavrnu slavinu,onda neka se osvrne ovaj novinar (ala "šarli ebdo") osvrne okolo i neka prihvati činjenicu gde smo i odakle dolazimo.
Više pitanja se ovde može postaviti ali neka za sada ostane na ovome.

- - - - - - - - - -

Ne moramo samo na Real da se pozivamo imamo mi i 2010-u godinu kad smo protiv Arsenala koji je tada bio u rangu danasnjeg Liverpula i PSZ-a odigrali dve utakmice na nivou kakav vi sada mozete samo da sanjate. U prvom mecu dva penala za nas, na nesrecu Kleo promasi jedan, pa sansa naseg trenutnog SD-a neposredno pre penala.... Dve ozbiljne pratije, Venger nas nahvalio....ja ne cuh nista pohvalno o vama od tih trenera.

Mislim da je juce PSZ postavio rekord po broju odigranih dodavanja.....preko 750 je bilo cini mi se.
J*bo vas više Real i Arsenal !
Pišete i ograničavate period samo onaj koji vama odgovara.
Igrali smo mi tada i sa jednim Milanom i Bajernom kući pa nas nisu ponizili,čak smo mogli i do bodova protiv njih.

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.355

Mozes misliti koliko je tadasnji Arsenal bio u rangu PSZ-a kad je zavrsio drugi u toj grupi sa porazima od Sahtjora i Brage. :roll:
Pa mi smo protiv Milana (u to vreme najjaca ekipa planete) odigrali dvomec na 5 puta vecem nivou a oni su kasnije osvojili LS. I kao sto se vi pozivate na tu utakmicu protiv Reala, mozemo i mi na utakmicu protiv Barse kad smo ih nadigrali na marakani, ali fudbal je tad bio nesto drugo i nije se vrtela ovolika lova kao sad.

PSZ moze da dobije sa 5+ razlike i mnogo jace ekipe od Zvezde i ovaj poraz je bio potpuno ocekivan i ne govori nista. Ja sam prizeljkivao da bude do 4-0 i mislim da bi tako i bilo da je prvi Nejmarov gol pao posle 35. minuta. Ovako nas je presekao prerano.

I ta prica o Zvezdinoj "sklanjalica" ligi vam ne pije vodu i to pokazuju Zvezdini rezultati u Evropi u poslednje 2 sezone. Tim iz sklanjalica lige ne moze da izbaci Krasnodar i Salcburg i da odigra ravnopravne dvomece protiv CSKA i Arsenala. I od 4 zadnja derbija ste u samo jednom bili bolji, 1 je bio ravnopravan a u 2 niste postojali na terenu.

acamaher

Ističe se
Poruka
2.918
Ne, poredim, kao sto sam napisao, bezmudi pristup srpskih ekipa na gostovanjima u Evropi. Koliko god da je PSG juce bio favorit, vi ste sve vreme bili na zemlji, sklupcani, sa sakama preko lica, i jedinom zeljom da vas sto manje izudaraju. Slican utisak (ali nista u poredjenju sa ovim juce) sam imao kada sam gledao Partizan u dva pomenuta meca ove godine.

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.355
Ne, poredim, kao sto sam napisao, bezmudi pristup srpskih ekipa na gostovanjima u Evropi. Koliko god da je PSG juce bio favorit, vi ste sve vreme bili na zemlji, sklupcani, sa sakama preko lica, i jedinom zeljom da vas sto manje izudaraju. Slican utisak (ali nista u poredjenju sa ovim juce) sam imao kada sam gledao Partizan u dva pomenuta meca ove godine.
Opet ne moze da se poredi. Imali smo i mi ranije bezmude pristupe (protiv Rena npr.), ali ovde nije mogao drugaciji pristup.

Da smo se otvorili i krenuli napadacki tek tad bi nas natrpali. Razlika u kvalitetu je prevelika i jedini realan cilj je bio da se pretrpi sto manji poraz. Da je prvi gol iz slobodnjaka pao 15-ak minuta kasnije, mislim da bilo maksimum 4-0. Tu su im se odsekle noge a drzali smo se dobro do tad.

Decky_Nis

Elita
Poruka
18.332
Nego jel video neko Terzu juce, danas? Posle Napolija je bio na svim naslovnim stranama kao da je on igrao a sada ga nesto nema.
Mozda ce u nedelju da se javi posle Zemuna da nam objasni neke stvari o fudbalu koje nismo znali.

Salu na stranu juce je bila igra macke i misa a sva sreca pa je PSG smanjio gas u drugom poluvremenu pa nije doslo do debakla. Liverpul i Napoli nisu takve ekipe, oni gaze do kraja kao holandjani bez milosti. Sva sreca pa su slabije ekipe od PSG-a ali u gostima je sva prilika da ce Zvezda biti demolirana. Kod kuce uz atmosferu prolazice nesto bolje. Nazalost to je realnost domaceg fudbala a mi mozemo do sutra da se lozimo kada se igra u Surdulici i Lucanima.

fanstebre

Domaćin
Poruka
4.655
Mozes misliti koliko je tadasnji Arsenal bio u rangu PSZ-a kad je zavrsio drugi u toj grupi sa porazima od Sahtjora i Brage. :roll:
Pa mi smo protiv Milana (u to vreme najjaca ekipa planete) odigrali dvomec na 5 puta vecem nivou a oni su kasnije osvojili LS. I kao sto se vi pozivate na tu utakmicu protiv Reala, mozemo i mi na utakmicu protiv Barse kad smo ih nadigrali na marakani, ali fudbal je tad bio nesto drugo i nije se vrtela ovolika lova kao sad.

PSZ moze da dobije sa 5+ razlike i mnogo jace ekipe od Zvezde i ovaj poraz je bio potpuno ocekivan i ne govori nista. Ja sam prizeljkivao da bude do 4-0 i mislim da bi tako i bilo da je prvi Nejmarov gol pao posle 35. minuta. Ovako nas je presekao prerano.

I ta prica o Zvezdinoj "sklanjalica" ligi vam ne pije vodu i to pokazuju Zvezdini rezultati u Evropi u poslednje 2 sezone. Tim iz sklanjalica lige ne moze da izbaci Krasnodar i Salcburg i da odigra ravnopravne dvomece protiv CSKA i Arsenala. I od 4 zadnja derbija ste u samo jednom bili bolji, 1 je bio ravnopravan a u 2 niste postojali na terenu.
Dobro...ti kazes da je Arsenal tada izgubio dve utakmice, a ja kazem da je pobedio osvajaca Lige Sampiona te sezone Barselonu. U svakom slucaju to ucesce Partizana 2010-e je najpribliznije ovom ucescu zvezde jer se desilo pre 8 godina, a ne pre 15 ili 25 i radi se o istoj fazi takmicenja i zato sam izneo takvo poredjenje. Braga je te godine igrala finale Lige Evrope.
Mozete vi da poredite Milan i Real ali niti su to bile iste faze takmicenja niti ste nadigrali Milan kao mi Real...izgubili ste 2:1.

Koliko ste puta pobedili u poslednja 4 derbija ? I mi smo vas rastavili u poslednjem derbiju ali sta vredi kad ste se izvukli na ovaj ili onaj nacin.

Ovo sto igra zvezda je cista tragedija, od samog pristupa pa do generalno filozofije sve ukazuje na prisustvo anti-sampionskog mentaliteta. Ni u jednom mecu niste pokazali sampionsku nit, zelju da se postigne gol i pobedi. Milojevic je kalkulant bez hrabrosti koji je na duze staze poguban za klub i dobro je sto je tako sto se mene tice. Ne moze se dupetom protiv naostrenih kolceva u vidu PSZ-a, Liverpula, Napolija pa i Salzburga, Partizana, Trnave..... Koliko je Milojevic jedan obican upisanko kojega vodi strah od toga da ne primi gol, a ne da postigne gol govori cinjeica da imate odlican ofanzivni kapacitet koji on apsolutno ne ume da koristi....osim naravno u nasoj ligi kad stavi sudije u spic napada. Jednog neznalicu djukica je jedva jednom uspeo da pobedi. Duplo skuplji tim ima, a sudija ga protiv Bate vadi iz bunara jer ga je Bata rastavio takticki. Ni protiv Partizana ni protiv PSZ-a ni protiv Trnave, Salzburga vi ne umete da budete inicijativni i da povezete pas igru ili napravite akciju....samo defanziva i defanzivni zadaci u glavi. Ono sto je bilo juce je nista naspram onoga sto vas ceka jer Liverpul je sada u teskoj poziciji i sigurno nece izvoditi omladince na teren. Kolo srece se okrece.....

Poslednja izmena:

No Respect

Domaćin
Poruka
3.951
Dobro...ti kazes da je Arsenal tada izgubio dve utakmice, a ja kazem da je pobedio osvajaca Lige Sampiona te sezone Barselonu. U svakom slucaju to ucesce Partizana 2010-e je najpribliznije ovom ucescu zvezde jer se desilo pre 8 godina, a ne pre 15 ili 25 i radi se o istoj fazi takmicenja i zato sam izneo takvo poredjenje. Braga je te godine igrala finale Lige Evrope.
Mozete vi da poredite Milan i Real ali niti su to bile iste faze takmicenja niti ste nadigrali Milan kao mi Real...izgubili ste 2:1.

Koliko ste puta pobedili u poslednja 4 derbija ? I mi smo vas rastavili u poslednjem derbiju ali sta vredi kad ste se izvukli na ovaj ili onaj nacin.
I mi smo igrali protiv Bajer Leverkuzena 0:0 kući koji je kasnije igrao finale LŠ,pobedili PSV kući 3:2 (igrao polufinale LŠ) i u tim utakmicama smo bili bolji pa šta ? To treba da bude neko merilo?
Ne prdi,ako nisi gledao Zvezdinu protiv Milana.Bili smo minimalno egal sa njima,igrali otvoreno i primili prvi gol iz čistog ofsajda.Tebi neka bude reper youtube a meni uživo sa Marakane.
Vi ste nas rastavili na poslednjem,mi vas na onom prethodnom i tačka.

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.355

Ovo sto igra zvezda je cista tragedija, od samog pristupa pa do generalno filozofije sve ukazuje na prisustvo anti-sampionskog mentaliteta. Ni u jednom mecu niste pokazali sampionsku nit, zelju da se postigne gol i pobedi. Milojevic je kalkulant bez hrabrosti koji je na duze staze poguban za klub i dobro je sto je tako sto se mene tice. Ne moze se dupetom protiv naostrenih kolceva u vidu PSZ-a, Liverpula, Napolija pa i Salzburga, Partizana, Trnave..... Koliko je Milojevic jedan obican upisanko kojega vodi strah od toga da ne primi gol, a ne da postigne gol govori cinjeica da imate odlican ofanzivni kapacitet koji on apsolutno ne ume da koristi....osim naravno u nasoj ligi kad stavi sudije u spic napada. Jednog neznalicu djukica je jedva jednom uspeo da pobedi. Duplo skuplji tim ima, a sudija ga protiv Bate vadi iz bunara jer ga je Bata rastavio takticki. Ni protiv Partizana ni protiv PSZ-a ni protiv Trnave, Salzburga vi ne umete da budete inicijativni i da povezete pas igru ili napravite akciju....samo defanziva i defanzivni zadaci u glavi. Ono sto je bilo juce je nista naspram onoga sto vas ceka jer Liverpul je sada u teskoj poziciji i sigurno nece izvoditi omladince na teren. Kolo srece se okrece.....
Jeste vremenski najpribliznije, ali po kvalitetu grupe nije ni blizu Zvezdinoj pa ste opet zavrsili sa 0 bodova a mi smo (za sad) uzeli bar 1.
Nismo nadigrali Milan vec da smo odigrali ravnopravan dvomec u nokaut fazi gde su morali da zapnu da nas izbace, dok ste vi sa Realom igrali u grupi i vec su bili ubedljivo prvi.
U zadnja 4 derbija, u 2 na marakani smo vas nadigrali, dok je 1 na JNA bio ravnopravan a u drugom ste bili bolji. To sam napomenuo zbog vase teorije da Zvezda odigra samo 2 utakmice godisnje i to bas protiv vas.

Drugi deo posta ne vredi komentarisati. Prezimili smo u Evropi i plasirali se u LS (oba puta kroz 4 kola kvalifikacija) bez ikakve zelje za pobedom i postizanjem gola. :hahaha: Sta bi tek bilo da smo imali zelju. :roll:

jevropa

Elita
Poruka
23.900
Realno ovo nam se i spremalo pre meca, maksimalno smo mogli da izvucemo 3 gola razlike.

Bilo koga iz istocne Evrope bi ovako pregazili.

Ovo su im rezultati u zadnjih par meseci:

Bajern 3-0
Seltik 7-1, 5-0
Anderleht 5-0, 4-0
Barselona 4-0

Onda ispada da je po ovome zvezda bolja od seltika i anderlehta.
Naravno da ovo nije nikakva sramota niti za kudjenje, to mogu samo zlobnici ili nepoznavaoci fudbala da se sprdaju sa ovim rezultatom.
Nisam gledala utakmicu, al pretpostavljam da je trener isao na sve ili nista, jer u sustini nije imao sta da izgubi, poraz je po logici stvari vec unapred bio ukalkulisan.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.