Quantcast

ФК Борац Бањалука

Koje sadržaje najradije pratite na temi FK Borac:

• Detaljne najave derbi utakmica

• Aktuelne rezultate i izvještaje

• Snimke utakmica u tekućoj sezone

• Podsjetnik na istoriju Borca slikom i riječju

• Snimke najvažnijih utakmica kluba u istoriji

• Izdanja navijača Borca u slikama

• Marketinške aktivnosti na promociji kluba

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Marko BL

Domaćin
Poruka
4.322
И од тренера гостију лијепе ријечи за данашњи Борац ...

Oleksii Mykhaylychenko:
"Био је то добар меч, било је доста борбе на терену, посебно у првом полувремену, када је противнички тим био још свеж, пружио одличан отпор, и натерао нас да се покренемо".

Marko BL

Domaćin
Poruka
4.322
A reci mi Mare kakva je Zvijezda 09 ? Cuo sam da nisu losi
Hm, bodovno jako zaostali za sigurnom zonom, ali u igračkom smislu su odigrali dosta dobrih utakmica, promašili na desetine mrtvih šansi. E sad, rekli su tokom pauze jako pojačati igrački kadar, međutim otišli su neki važni igrači, doveli 7-8 ali poprilično nepoznatih, ima i nekih Nigerijaca ... Uglavnom jednom su bili u ovako teškoj poziciji i izvukli se, ovaj put mislim da su šanse jako male.

Smartanabil

Elita
Moderator
Poruka
19.732
Hm, bodovno jako zaostali za sigurnom zonom, ali u igračkom smislu su odigrali dosta dobrih utakmica, promašili na desetine mrtvih šansi. E sad, rekli su tokom pauze jako pojačati igrački kadar, međutim otišli su neki važni igrači, doveli 7-8 ali poprilično nepoznatih, ima i nekih Nigerijaca ... Uglavnom jednom su bili u ovako teškoj poziciji i izvukli se, ovaj put mislim da su šanse jako male.
Sto znaci nesto ala FK Jagodina .. steta

Marko BL

Domaćin
Poruka
4.322
Sto znaci nesto ala FK Jagodina .. steta
Ne baš Jagodina. Oni su neki pokušaj, možda da kompariram sa Voždovcem. Bez navijača, mnogo su uložili u stadion, privatnik drži, nešto sa Zvezdom pokušavaju ... Uđu u sezonu sa mladim igračima nastoje afirmisati i prodati, pa zaostanu puno, onda na polusezoni probaj dovesti iskusnije igrače i spasiti se i tako. Žao mi je kad ljudi ulažu, ali 10ak bodova zaostaju za Slobodom i Čelikom a to su ipak veći klubovi, i bolje su se pojačali, pa u kolikoj god finansijskoj gabuli bili, u prednosti su.

Smartanabil

Elita
Moderator
Poruka
19.732
Ne baš Jagodina. Oni su neki pokušaj, možda da kompariram sa Voždovcem. Bez navijača, mnogo su uložili u stadion, privatnik drži, nešto sa Zvezdom pokušavaju ... Uđu u sezonu sa mladim igračima nastoje afirmisati i prodati, pa zaostanu puno, onda na polusezoni probaj dovesti iskusnije igrače i spasiti se i tako. Žao mi je kad ljudi ulažu, ali 10ak bodova zaostaju za Slobodom i Čelikom a to su ipak veći klubovi, i bolje su se pojačali, pa u kolikoj god finansijskoj gabuli bili, u prednosti su.
Zar njih ne drzi onaj sto drzi i Etno selo Stanisici ?

Marko BL

Domaćin
Poruka
4.322
Бора Милутиновић је дошао да пружи пуну подршку играчима, и пожелио титулу ...

1582039536561.png

1582039643288.png

Народна Скупштина РС усвојила је нови закон о спорту којим се дозвољава да удружења грађана пређу у Спортска привредна друштва, чиме се отвара могућност за приватизацију клуба, како је раније и најављено.

Poslednja izmena:
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.