Fizička (ne)spremnost

Protektor

Aktivan član
Poruka
1.121
Evo pitanje za stručnjaka ali i za one koji vole da malo razmisli.Mene živo interesuje šta može da se izvuče iz svega toga.

Jesenas sam obavljao tešku fizičku aktivnost za koju nisma bio spreman fizički pa sam dva dana potom skoro doživeo kolaps.rezultati su mi bili užasni - srčani i mišićni enzimi su mi bili previoki kao i transaminaze.Sve se stabilizovao ali posle svega toga kao da je moja fizička aktivnost naglo opala te mi neki radovi teško padaju a nekad me savlada opšta malaksalost mišića.Da li može biti da je to naglo stanje pogoršalo nešto kod mene tj u meni?
Lično ne mislim ali voleo bih da čujem vas.:bye:

Ben_Adam

Poznat
Poruka
7.834
Meni da je
Da li može biti da je to naglo stanje pogoršalo nešto kod mene tj u meni?
najjasnije, ne bih Vas pitao.
U svakom slučaju, opustite se i ne zamarajte mozak nebitnim stvarima. Polako ulazite u sve buduće fizičke aktivnosti, postepeno povećavajući tempo (štagod da je ta fizička aktivnost). U slučaju dodatnih nedoumica u vezi Vašeg organizma, posetite lekara opšte prakse.
Pozdrav!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.