baš_čelik
Primećen član
- Poruka
- 658
Hm, dakle na prvi pogled fizicka lepota stecena rodjenjem zvuci kao definitivno pozitivna stvar u musko zenskim odnosima.
Ali nesto razmisljam. Imam druga, nebitno kako se zove, koji vazi za lepog momka... u pocetku mu je to pomoglo.. tako da bez obzira sta je radio sa curama imao je uspeha. Jedino sto, on se za taj uspeh nije ni malo pomucio, dosao mu je sam od sebe. I tako mu je islo sjajno jedno vreme, a da on uopste nije znao sta radi dobro a sta lose. Nakon nekog vremena malo je izgubio samopouzdanje, i sa tim poceo losije prolaziti sa curama, i opet nazad jos vise gubiti samopouzdanje dok nije skroz propao. Nakon toga mu je trebalo par godina da se uopste malo povrati.
Sad, imam drugog prijatelja, koji nije neki lepotan... i nije ga islo sa curama, ali nateran okolnostima, on je se unapredjivao, radio na sebi, bio uporan, eksperimentisao, izgradio stav ka zivotu... i teskom mukom dosao do uspeha. No za razliku od ovog prvog druga on je na tom putu naucio mnogo i izgradio vestinu koja ga jos uvek sluzi i sumnjam da ce ga kad izneveriti.
Sad, sta vi mislite, koliko je lepota mac sa dve ostrice, koliko dobra a koliko losa? Tim vise sto je prolazna, i nekad lepe osobe ostvalja cesto i bez izgleda i bez licnosti.... ?
Ali nesto razmisljam. Imam druga, nebitno kako se zove, koji vazi za lepog momka... u pocetku mu je to pomoglo.. tako da bez obzira sta je radio sa curama imao je uspeha. Jedino sto, on se za taj uspeh nije ni malo pomucio, dosao mu je sam od sebe. I tako mu je islo sjajno jedno vreme, a da on uopste nije znao sta radi dobro a sta lose. Nakon nekog vremena malo je izgubio samopouzdanje, i sa tim poceo losije prolaziti sa curama, i opet nazad jos vise gubiti samopouzdanje dok nije skroz propao. Nakon toga mu je trebalo par godina da se uopste malo povrati.
Sad, imam drugog prijatelja, koji nije neki lepotan... i nije ga islo sa curama, ali nateran okolnostima, on je se unapredjivao, radio na sebi, bio uporan, eksperimentisao, izgradio stav ka zivotu... i teskom mukom dosao do uspeha. No za razliku od ovog prvog druga on je na tom putu naucio mnogo i izgradio vestinu koja ga jos uvek sluzi i sumnjam da ce ga kad izneveriti.
Sad, sta vi mislite, koliko je lepota mac sa dve ostrice, koliko dobra a koliko losa? Tim vise sto je prolazna, i nekad lepe osobe ostvalja cesto i bez izgleda i bez licnosti.... ?





