Fitness

Bruzli ti pravo kaze, made moze i neke varijacije u zavisnosti kakva ti je izdrzljivost potrebna. Manje od 2 minuta ili duze, napolje ili unutra, sa ili bez opreme,...

Evo covek trenira boksere

Ako je samo trčanje, koja grupa mišića je tada neaktivna?
Kakva izdržljivost? hm.... za lakši fizički rad, ali naravno koji treba trajati barem 8 sati, a ne da kad se penjem na peti ili šesti kat "zadišem", a nekad sam do dvanaestog u cugu i nije mi padalo na pamet da drugi ne bi mogli, bilo je i po 20-30km biciklom svaki dan, ali to su tinejđerski dani, to uspoređivat nema smisla......

E upravo o tome se radi, kako započeti, i stjecanje navike, i ovo brzo a ne teško, to sam načuo ali nemam detaljnih info, zato i pitam. Al to bi bilo po prilici to.

Fitness je danas popularan i veoma je dobar za zene, i za muskarce naravno, ali ja sam zena i meni je ovaj vid odlican za odrzavanje opsteg zdravlja, kondicije, raspolozenja i mentalnog zdravlja. Muzika i vezbanje je ono sto veoma volim!!! Samo napred!

pa kaseta Lokice Stefanovic-Novo telo za 30 dana... Mislim ovo 30 dana je malo pretereno, ali svakako da ima puno rezultata i nakon 30 dana. Doduse ko nema mnogo viska.. i moze dobiti novo telo.. ali bas neko sa previse kilograma..nema sanse za 30 dana! ali naravno..nista nije carobni stapic! i sto sporije postizez rezultate to ce duze trajati!

ima nekoliko bloka vezbi? hoces da ti nabrojim za koje delove tela..? ili?

Ja trazim tu kasetu, vezbe, kako god vec skoro godinu dana, obzirom da su ih skinuli sa youtuba ne znam kako da dodjem do njih. ja bih da otkupim kasetu, kopiju, ukoliko je to moguce? :) veliki sam fan Lokicinog rada i moram da imam te vezbe opet, nista mi ni upola nije toliko pomoglo. help! :)

pa kaseta Lokice Stefanovic-Novo telo za 30 dana... Mislim ovo 30 dana je malo pretereno, ali svakako da ima puno rezultata i nakon 30 dana. Doduse ko nema mnogo viska.. i moze dobiti novo telo.. ali bas neko sa previse kilograma..nema sanse za 30 dana! ali naravno..nista nije carobni stapic! i sto sporije postizez rezultate to ce duze trajati!

ima nekoliko bloka vezbi? hoces da ti nabrojim za koje delove tela..? ili?
MOLIM VAS ALI MOLIM VAS KAZITE MI DA I DALJE IMATE TU KASETU I DA IKAKO MOGU DA DODJEM DO NJE? trazim je vec godinama ali bezuspesno, iskreno se nadam da cete videti poruku. mozete mi odgovoriti i na mail mmilojevic@ymail.com

Ja trazim tu kasetu, vezbe, kako god vec skoro godinu dana, obzirom da su ih skinuli sa youtuba ne znam kako da dodjem do njih. ja bih da otkupim kasetu, kopiju, ukoliko je to moguce? :) veliki sam fan Lokicinog rada i moram da imam te vezbe opet, nista mi ni upola nije toliko pomoglo. help! :)

Hej i ja sam jos jedna od neuspelih tragaca za ovom kasetom. Zene kazite cenu samo da dodjem do snimka, ocajna sam!

Back