FINSKA PROFESORKA: Nad Srbima je izvršen genocid!

Има љобера у Београду једнако као и светских људи у Хаменлини...
То није битно за ову причу.
Него је поента да сви проговоре истину кад "чика Пера" покуца на врата...
Па схвате да немају пуно времена да се покају.
 
Има љобера у Београду једнако као и светских људи у Хаменлини...
То није битно за ову причу.
Него је поента да сви проговоре истину кад "чика Пера" покуца на врата...
Па схвате да немају пуно времена да се покају.
nisam mislio na ljobere vec na zemlju... ima prirodne lepote kao retko koja ali je klasican lokalitet...kao kad poredis svedsku i dansku... u svedskoj ne bi ziveo da mi platis au danskoj bi plivao ko stuka
 
Да, другари, ви не знате али на Западу одувек постоји један милимикронски део становништва - разноразни троцкисти, маоисти и други аутсајдери чак и на левици - који без задршке подржавају сваког левог диктатора и његов режим по аутоматизму. Волели су Пола Пота, волели су и вашег Слоба, сасвим искрено, и то још онда, не тек сад, као што ви огорчено и безубо мрмљате.

Али ти људи су сасвим небитни, као и ова матора комунисткиња, одличан пример за ту причу.
 
Да, другари, ви не знате али на Западу одувек постоји један милимикронски део становништва - разноразни троцкисти, маоисти и други аутсајдери чак и на левици - који без задршке подржавају сваког левог диктатора и његов режим по аутоматизму. Волели су Пола Пота, волели су и вашег Слоба, сасвим искрено, и то још онда, не тек сад, као што ви огорчено и безубо мрмљате.

Али ти људи су сасвим небитни, као и ова матора комунисткиња, одличан пример за ту причу.

Sta li ce tek biti kad postanu bitni,...kad ste sad vec na aparatima.
 
Да, другари, ви не знате али на Западу одувек постоји један милимикронски део становништва - разноразни троцкисти, маоисти и други аутсајдери чак и на левици - који без задршке подржавају сваког левог диктатора и његов режим по аутоматизму. Волели су Пола Пота, волели су и вашег Слоба, сасвим искрено, и то још онда, не тек сад, као што ви огорчено и безубо мрмљате.

Али ти људи су сасвим небитни, као и ова матора комунисткиња, одличан пример за ту причу.
Ама нама је важно да си ти БИТАН и да си ти СВЕЗНАЈУЋИ....:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ама нама је важно да си ти БИТАН и да си ти СВЕЗНАЈУЋИ....:hahaha::hahaha::hahaha:

Да, па за разлику од тебе, који си тупа животиња, ми смо девесетих на СИЕМ-у покушавали да организујемо неке медијске кампање у току рата.

Једини који су нам ту били од руке су били неки SWP ликови (Бил) који су били до неба одани идеји комунизма. За Србе се нису конкретно интересовали, али су мрзели Запад и волели комунизам, и кроз ту призму су гледали све догађаје.

Међутим, пошто су...

Али теби не вреди причати, зар не? Као да објашњавам псу.
 
Да, па за разлику од тебе, који си тупа животиња, ми смо девесетих на СИЕМ-у покушавали да организујемо неке медијске кампање у току рата.

Једини који су нам ту били од руке су били неки SWP ликови (Бил) који су били до неба одани идеји комунизма. За Србе се нису конкретно интересовали, али су мрзели Запад и волели комунизам, и кроз ту призму су гледали све догађаје.

Међутим, пошто су...

Али теби не вреди причати, зар не? Као да објашњавам псу.
А докле мислиш да ВРЕЂАШ - сељачино простачка необразована и тупава глупердо.........
Ја наравно ПРЕЗИРЕМ КОМУНИЗАМ али и ЛИКОВЕ ПОПУТ ТЕБЕ........
 
. A trgovina decom, robljem je ok.

Malo je ko uočio jednu izjavu Hilari Klinton iz vremena kada je bila državna sekretarica, naime ona je imala spasonosnu ideju da uvede određene sankcije zemljama iz kojih DOLAZI!!!! belo roblje.

Dakle ne kupcima odnosno destinacijama već zemljama porekla.

To je takva boleština da ja nemam reči.
 

Back
Top