Quantcast

Finansiranje Crkava i verskih zajednica

Padre

Veoma poznat
Poruka
10.004
Padre, Adventisti imaju teološki fakultet. Logo fakulteta izgleda ovako...

O tom fakultetu možeš pogledati ...ovde...

A JS naravno nemaju jer...imaju Stražarsku Kulu...
Znam i da ga imaju i da se nalazi u zgradi bivseg katolickog samostana na Banovom brdu i koliko je kostao itd itd it. Ali nemaju svi adventisti koji govore teoloski fakultet. To imaju propovednici.
I JS imaju svoje institucije za obrazovanje poput Galada. Ali to je mali broj naspram vernika koji revnosno svedoce o svojoj veri.

jerohinac

Buduća legenda
Poruka
48.651
Znam i da ga imaju i da se nalazi u zgradi bivseg katolickog samostana na Banovom brdu i koliko je kostao itd itd it. Ali nemaju svi adventisti koji govore teoloski fakultet. To imaju propovednici.
I JS imaju svoje institucije za obrazovanje poput Galada. Ali to je mali broj naspram vernika koji revnosno svedoce o svojoj veri.
A ja verovatno na brzinu u vezi sa tvojim postom, pomislih ono...da adventisti kao organizacija, nemaju fakultet.
Da sam čitao postove ispred i iza, ne bih tako pomislio ali...nema se vremena.
Pozdrav tebi.

vcbccbc vcbcvb

Ističe se
Poruka
2.019
Сви хришћани се ослањају на Библију, али по неким изворима постоји преко 40000 хришћанских заједница чије се учење разликује у већој или мањој мјери, зашто је то тако кад је извор исти?
sve se vrti oko 1000 godisnjeg carstva [milenijumskog], razdor/zavadu koji je napravio antihrist sa laznim otkrivenjem, da bi zavladao [divide and conquer]

pre, mid ili post tribulation
What do these mean? Or why does your way of interpreting scripture make a difference. Does pre-millennialism mean that Christ will be on the earth when that happens?
https://www.discoverrevelation.com/40.html

izvor jeste isti, ali sotona [sa svojim laznim otkrivenjem] se deli i ne moze opstati,
a mi hriscani postajemo jedno telo kome je glava Hristos,
- od ovog ne moze prostije objasnjenje

u stvari, dva su izvora, onaj koji ujedinjuje jevandjeoski,
i onaj koji razjedinjuje, lazno otkr. - klasican diverzantsko-propagandni rat, modernim recnikom receno.

Poslednja izmena: