Finale izbora za MISTERA

Finale izbora za MISTERA

  • POP Mare

  • Keeper

  • Shinoda

  • DJ_MaRe

  • Alexxandar


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zahvaljujem se svojim glasachima banshee, _mis_ i ludoj_budali koju nazhalost ne znam, na glasovima koji su me uveli u mrtvu trku s gospodinom popom (:

pope, ajd daj ti sad meni taj glas koji si mi obecjao i na kom sam ti se zahvalio, pa da zavrshimo ovaj izbor :lol:
 
Keeper:
shta sam ja radio?
ja nikog nisam pozvao niti na bilo koji nachin uticao, svaki moj glas je spontan (:

a samo cju da te potsetim na ovo shta si mi rek'o:


ajd' ajd' da te vidim :mrgreen:
a vi ljudi gledajte kako ste glasali za choveka od rechi :P
Moj glas dobijas na kraju ako izgubis :D
Nije fer, ti si dobio vec jedan glas od takmicara a ja ni jedan :?
 
a mi svi debili zhivimo u nezagadjenim gradovima (:

nego pope, digitron u ruke i rachunaj. svega shest tvojih glasacha postuje ovde. a to je 32% tvojih ukupnih glasova. znachi priblizhno 70% glasova ti je skrpljeno "ispod tezge", sa strane :lol:
 
@ bane:
ne brini se, ne ljutim se... taman posla. volim glasove samo od ... khm... kako da kazhem... ;p
nemam livnicu na srecju, samo kanal toliko zagadjen da ljudi u neposrednoj okolini masovno oboljevaju od raka, no nije to nishta (:
 
hanibaI77:
ja sam dva glasa dala muzu i onda dobijem jedan pp i treci glas je odleteo nekom drugom al ne smem da kazem jer ce svi znati ko mi je treci klon,a ti sto sam glasala za tebe da cutis inace ce svi znati koje prljave trikove si korsitio da pobedis :lol:
Bivsem muzu, nazalost! :cry:
Ali drago mi je da sam ti i dalje drag, zeno moja! ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top