ФИНАЛЕ ~ ХОЛАНДИЈА - ШПАНИЈА ~ - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Ко осваја СП 2010

  • Холандија

  • Шпанија


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Браво шпанци. Ови што признаше "косово" испушише :veseljaci: :okok:

:super:
spain-flag.gif
 
Ovaj svet ce definitivno da propadne, kad je ovakva stoka kao sto su ovi spanci postala prvak sveta.

Gol nije trebalo da bude priznat jer je Iniesta u pocetku akcije bio u ofsajdu...ali kako bi drugacije spanci nego ciganski.
Ne volim Špance, ali bila bi sramota da su ovi Holanđani postali svetski prvaci ... Bila bi sramota da genijalci poput Krojfa, Gulta, Van Bastena nemaju tu titulu, a da je imaju Van Bomel, ili Jong, gde u finalu dobiju 10 žutih kartona, gde im je oprošteno 2-3 crvena, gde su onako ciganski i nesportski vraćali lopte posle prekida itd. ...

Iniesta nije bio u ofsajdu, mada se čini, a pošto je on sjajno započeo akciju dodavanjem petom, red je bio i da je završi :worth: ... Španija nije osvojila ciganski nego su jebbigaa najbolji, i jedna su od boljih generacija u istoriji fudbala ...

Ćavi, Pujol i Iniesta mogu mirno u penziju sada, jer posle svih mogućih titula sa Barselonom, sad su osvojili i sa Španijom ... I Kasiljas takođe ...
 
Ovaj svet ce definitivno da propadne, kad je ovakva stoka kao sto su ovi spanci postala prvak sveta.

Gol nije trebalo da bude priznat jer je Iniesta u pocetku akcije bio u ofsajdu...ali kako bi drugacije spanci nego ciganski.



Meni su spanci isto cigani,i navijao sam za Holandiju zbog mog miljenika Snajdera...

Realno Spanija je na kraju vise zasluzila...Ali ne bi bilo nezasluzeno i da je Holandija sampion...

Zao mi je Snajdera sto nije uzeo zlatnu boginju,ali ostali nisu bili na visini zadatka.Roben nije mogao da se prepozna,dve prilike jedan na jedan je imao i on obe upropasti,a to tako ne moze u finalu svetskog prvenstva...

Kod prve prilike kakvu mu je loptu poslao Snajder i kako je dobro asistirao:worth:
Steta sto takav majstor nije osvojio zlatnu boginju,ali Vesli je prakticno sam njih doveo do finala,on je i preokrenuo onaj mec sa Brazilom...

Ne treba Snajder da bude tuzan bice on sampion sveta ove godine sa Interom...:)

Sto se tice spanaca,drago mi je da je odlucio Iniesta majstor:worth: Ja imam averziju prema Spaniji jer ima najvise Barsinih igraca(jer ne volim Barsu),ali ovog coveka bas gotivim i on je igracina kakva se ne radja cesto...Drago mi je zbog Inieste,Kasiljasa,Serhia Ramosa...
A zao mi je zbog Pikea,Cavija,Busketsa i jos par igraca...

Vreme je bilo da se zavrsi,smorile su me i ove vuvuzele i ona Larisa,oktopod koji pogadja sve i ova mrtva Afrika:lol: Terajte sve svi u PM,jedva cekam sledece Evropsko da gledam:D
 
Meni su spanci isto cigani,i navijao sam za Holandiju zbog mog miljenika Snajdera...

Španci možda jesu cigani, ali u ovoj utakmici su Holanđani definitivno bili cigani, jako gruba igra, mogao je i više od jednog crvenog da da Veb, foliranja, pogotovo Roben, čim ga pipneš on pada...to mi se jako ne sviđa...Van Bomel, jedan od najvećih retarda, i puno puta mu je na ovom SP opraštano...a o onim vraćanjima lopte Holanđana neću pričati...nisu zaslužili pobedu, drago mi je što je Španija pobedila...

Vreme je bilo da se zavrsi,smorile su me i ove vuvuzele i ona Larisa,oktopod koji pogadja sve i ova mrtva Afrika:lol: Terajte sve svi u PM,jedva cekam sledece Evropsko da gledam:D

Više volim Svetsko, zato što učestvuje Brazil, a i veće je.:D
Kod Evropskog mislim da bi trebalo da bude više učesnika, i da se igra za treće mesto, ne razumem zašto se ne igra za treće?!:think:
 
Polufinale:

Juzhna Afrika-Holandija, ovo je vrhunac domatjinu, tako da Holandija ide u finale.

Shpanija- Nemachka, e ovde nemam pojma! Znam samo jedno, koja god da pobedi, pobeditje i Holandiju u finalu.

Dakle prva tje biti Shpanija ili Nemachka, druga Holandija, tretja porazhena iz Shpanija-Nemachka a chetvrta tje biti J.Afrika.

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12155822&postcount=9

Ајде сад мало репутација за овако сјајну прогнозу још у децембру.
 

Back
Top