Фин момак / фина девојка

Да ли је добро бити фин?

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ne znam je l' prednost ili mana biti fin inače, al', imo - poželjno je biti fin prema svojoj curi ... u smislu da je ne psuješ ....znači, ne nepsovanje u smislu da ne psuješ uopšte, nego da ne psuješ nju :lol:
primer: nije frka na pitanje "kako bilo danas na poslu?" odgovoriti sa "ma piččka im materina ona nesposobna, sve na mojim leđima stoji, a ona pizzda od šefa samo gleda kako da mi se naebe majke, jer zna da vučem za trojicu.... nek mi se napuši kurcca skotina jedna"
ali treba izbegavati da direktno curi, prijatelju i bilo kojoj dragoj osobi, kažeš čak i "ne seri"
eto, u tom smislu pazim da sam fin prema dragim ljudima, tj. ne teram ih u materinu, ne preporučujem da jedu govvna ili ne seru, čak ni u šali :lol:
i mislim da je ok biti na taj način fin.... ok, nije me majka rodila finog, psujem, al' ipak pazim koga psujem :lol:
 

Back
Top