Filozofski forumi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.252
Trazim neki filozofski , psiholoski forum, koji mora da ispuni sledece uslove:

-Postovi ostaju arhivirani do poslednjeg dana,ili do clanstva nekog clana.
-Postove je moguce search pretrazivati
-Kvalitet ucesnika moze kao na krstarici ,a moze i bolji.

Navedite forume i vase ocene i procene.

Krstarica vise ne zadovoljava moje osnovne zahteve tako da joj u skorije vreme sledi likvidiranje sa moje strane...tj putuje iguman...

oziman

Veoma poznat
Poruka
11.370
Trazim neki filozofski , psiholoski forum, koji mora da ispuni sledece uslove:

-Postovi ostaju arhivirani do poslednjeg dana,ili do clanstva nekog clana.
-Postove je moguce search pretrazivati
-Kvalitet ucesnika moze kao na krstarici ,a moze i bolji.

Navedite forume i vase ocene i procene.

Krstarica vise ne zadovoljava moje osnovne zahteve tako da joj u skorije vreme sledi likvidiranje sa moje strane...tj putuje iguman...

Imam utisak da ce Borac da izbirse ovu temu :think: a mrzim da mi brisu postove koje napisem ali ipak cu ti odgovoriti.

Mislim Patku da je problem u tvom nepoznavanju funkcije pretrazivanja na ovom forumu. :)
Koliko vidim nijedan moj post nije izbrisan do sada. Tema "Korelativnost subjekta i objekta" prva je koju sam otvorio ovde i eno je i dalje ziva i zdrava. :) Tako je i sa tvojim temama. A cak i da izbrisu, ja imam naviku da sve sto napisem sacuvam u tekst fajlu na svom hard disku.
Takodje pretrazivanje radi savresno! Doduse, od ovih promena pretrazivanje blogova, bar kod mene, ne funkcionise ali moze se isto uraditi uz pomoc naprednih opcija glavnog pretazivaca.

Tako da.. Patku, malo bolje prostudiraj mogucnosti foruma . :bye:

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.252
Procitaj svoj post i vidi na sta lici.
A da ne pricam da korelacija subjekta i objekta apsolutno cini tvoj post besmislenim.
Ne znam kako vezujes teoriju i praksu,ali meni tvoja stvarnost nikako ne egzistira u realnosti.

Tako da izvini sto si se mucio da priblizis svoju stvarnost mojoj stvarnosti,ali ne ide....

Poruka
51.043
Ne, neću da obrišem. Ali moram da zaključam, s obzirom da se traži preporuka drugih foruma, što bi bilo kršenje Pravilnika jer bi svaka preporuka ujedno bila i reklama.

p.s. Ne briše se ovde mnogo - pogotovu ne stare teme. Ako je stara tema atraktivna i kvalitetna, može se aktivirati.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.