Quantcast

FILOZOFIJA U ZIVOTU SVAKOG OD NAS !!!

Ana_lepotica

Zainteresovan član
Poruka
102
Xaxaxaa ,Beti, ti ochigledno nisi student,jer bi trebalo da te bude sramota shto ne znash shta je sekundarna literatura.Evo i tebe cu prosvetliti: naime,primarna literatura obuhvata originalna dela filozofa,npr.Platonova "Drzava" ,a sekundarna ono shto su drugi pisali o njima,uglavnom istorijski deo i interpretaciju uchenja njihovog.Pri tom ,da nema sekundarne literature ne bi se znalo nishta o onima koji nisu ostavili neshto za sobom,ili isto nije sachuvano. E takoc,sad cesh i ti nadam se biti mudrija.

azuro

Početnik
Poruka
21
Dakle duzan sam da jos jednom odgovorim na tehnicki problem.
Obracam se clanu : Ana_lepotica >>>
Kao autor ove teme vas molim da prestanete da ispravljate gramaticke greske . Slazem se sa vama kada je rec : " u vezi sa ovim problemom " , to zaista jeste moja greska ali mislim da ovo nije lektorski forum tako da je besmisleno raspravljati. Mislim da je glupo razbacivati vreme na takve stvari !
p.s. Ako imate potrebu da me ispravite , uradite to preko privatnih poruka . Hvala !

cartman

Zainteresovan član
Poruka
318
Svaka ti čast! Pa kako uspevaš da pišeš non-stop u ženskom rodu, kako se već nisi odao?
Mora da je izučavanje filozofije za tebe dosta teško pošto zamjećujem često provodiš vreme recimo na železničkoj stanici, sa polupismenim narodom koji pričaju prostim žargonom kao i ti!
Ti me ne iznenađuješ jer za očekivati je da se svremana na vreme pojavi pojavi tako neko sličan tebi.
Iznenađuje me Nitche koji se na jedan miran i staložen način ipak upušta u prepisku sa ....
Pozdrav svima

123loncar

Veoma poznat
Poruka
14.293
...ajde da vas oživim ...sad ste podosta stariji i verovatno ste okončali studije ... pa ako ste živi u ovom sajber svetu , red je da okončate temu koju ste sabotažom umrtvili ... predpostavljam da možete sad nešto reći u vezi ove teme ...
..ja sam zapeo kod ove rečenice sa citatom ...
"Dela , a ne reci ! Dakle manje price , vise rada "

...trudio sam se onoliko ... ostalo iza mene toliko rada i metrijalnih stvari ; samo za gledati ( hale , mašine ..... )... dođoše kriminalci i sve prisvojiše ...( neka su ) ... oduvek sam sumnjao da je čovek stvoren za rad i matrijalno delanje ( da tako kažem ) ; a ovo ispred rečeno potvrđuje .. rad je za volove / konje / magarce i njima sličnima ... dakle , čoveku preostaje samo dokoličarenje ; sa sebi sličnima ( dokoličarima ) .... ili ja grešim ?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.