Quantcast

Filozofija i serije

Poruka
21.526
Ma ne to, nego otprilike tvoj i moj svetonazor je otprilike takav, pa bi verovatno okvirno i konverzacija tekla tako :D

Ma Harrelson je prosecni Amerikanac, u nasem slucaju Balkanac hahaha, uglavnom dobrocudan ali prek... Jedino mi se u toj tvojoj analogiji ne svidja sto je Woody pomalo u podredjenom polozaju u odnosu na ovog, sto intelektualno, sto ovako... Mislim Vudi zna dobro da nabode i raspali, al Metju je jaci.... Tako da mi s te strane nije pravo tvoje poredjenje.. :mrgreen: A da, i zenu si mi kreso.. :lol: I tu je opet podredjen.. Necu vise da se igram hahahah

момоа

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.303
Ma Harrelson je prosecni Amerikanac, u nasem slucaju Balkanac hahaha, uglavnom dobrocudan ali prek... Jedino mi se u toj tvojoj analogiji ne svidja sto je Woody pomalo u podredjenom polozaju u odnosu na ovog, sto intelektualno, sto ovako... Mislim Vudi zna dobro da nabode i raspali, al Metju je jaci.... Tako da mi s te strane nije pravo tvoje poredjenje.. :mrgreen: A da, i zenu si mi kreso.. :lol: I tu je opet podredjen.. Necu vise da se igram hahahah

Hhah nisam sad uzimao u obzir intelektualne kapacitete, vec samo njihove bazicne stavove i poglede koje imaju prema zivotu, a koji ne moraju da budu nuzno odraz intelektualnih sposobnosti.

Poslednja izmena:

Snake Lively

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.836
Marti sazreva uz Rasta, na kraju postaje sposoban da ga razume i zapravo izgovara nešto smisleno

Druga interesantna dimenzija osim metafizičke je kako ga Rast konstantno navodi da postane odgovoran muškarac, i vrlo agresivno ga proziva ga za varanje žene i traćenje nečega suštinski vrednog

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.