Quantcast

Filoloski Fakultet Nemacki

facebookovac

Početnik
Banovan
Poruka
48
Zdravo, zeleo bih da upisem nemacki ove godine i zanima me da li izlaze neke zbirke za prijemni i kakva su iskustva sa prijemnih ispita iz nemackog i srpskog. da li je lako ili tesko, da li zaista moram da uzmem 2 jezika pored glavnog? i ako da koji mi vi preporucujete? uzeo bih holandski jer znam i italijanski ali mi je bzv holandski jer sta cu sa njim.

kakvi su profesori, sve me zanim

hvala unapred...

cosmicforce

Početnik
Poruka
1
Hallo zusammen,

Da li ima neko ko sprema prijemni iz nemackog? Ostalo je jos dva meseca do istog, pa ako ste za, mozemo da napravimo neki tandem ili tim u spremanju prijemnog. Ja sam ziveo skoro 2 god. u Hamburgu i tamo sam zavrsio C1 ali opet imam dosta toga nejasnog. Imam dosta materijala za ucenje sto sam doneo odande. 5.-og maja pocinje neka online intenzivna priprema na faksu. Kosta 10,000 din. mozemo da se istalimo jer u tom slucaju treba samo jedan da se prijavlje i da podeli i materijal. a mozda nam nije ni potrebno. Nadjemo se u biblioteci i da se spremimo kako valja. moj broj je 064.347.5240 ili mail: vuspra@gmail.com mit freundlichen Beste Grüße.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.