Filmovi za odrasle

Ja sam misljenja da je prosecan konzument tog sadrzaja obican degenerisani pacenik i konzument jeftinog uzbudjenja za sirotinju.
Najblaže rečeno patetično!

Razloge ne bih navodio jer smatram da oni koji treba da znaju vec znaju, a oni koji ne znaju to i onako ne bi doživeli kao istinu vec kao lični utisak.

Btw bilo bi previse radikalno za osetljive neoliberale i politicki nekorektno kada bih ovo gore naveo kao apsolutnu istinu sto i jeste a ne kao deo ličnih shvatanja.

Stoga cu u duhu korektnosti reci da je za mene lično ovo apsolutna istina.
 
Ja sam misljenja da je prosecan konzument tog sadrzaja obican degenerisani pacenik i konzument jeftinog uzbudjenja za sirotinju.
Najblaže rečeno patetično!

Razloge ne bih navodio jer smatram da oni koji treba da znaju vec znaju, a oni koji ne znaju to i onako ne bi doživeli kao istinu vec kao lični utisak.

Btw bilo bi previse radikalno za osetljive neoliberale i politicki nekorektno kada bih ovo gore naveo kao apsolutnu istinu sto i jeste a ne kao deo ličnih shvatanja.

Stoga cu u duhu korektnosti reci da je za mene lično ovo apsolutna istina.
Brateee ti imas da je...sta hoćeš,a ja ne bih da me j.....svaka šuša pa cu radije gledati porniće i sama sebe zadovoljiti toliko.Hvala za lep naziv
 
Ja sam misljenja da je prosecan konzument tog sadrzaja obican degenerisani pacenik i konzument jeftinog uzbudjenja za sirotinju.
Najblaže rečeno patetično!

Razloge ne bih navodio jer smatram da oni koji treba da znaju vec znaju, a oni koji ne znaju to i onako ne bi doživeli kao istinu vec kao lični utisak.

Btw bilo bi previse radikalno za osetljive neoliberale i politicki nekorektno kada bih ovo gore naveo kao apsolutnu istinu sto i jeste a ne kao deo ličnih shvatanja.

Stoga cu u duhu korektnosti reci da je za mene lično ovo apsolutna istina.
Toliko si me sada uvredio da evo tri puta čitam i ne verujem...
 

Back
Top