Filmovi za izbegavanje!!!

Sve je ok, svako ima svoje, nego kad mu vidim samo ovu facu sa tim nekim "molim te nasmej se na moju glumu" kezom...
Ако некада будеш имао прилику погледај филм, ја сам се пријатно изненадио.
Просто је разбио, мислим пре свега глумачки.
Писао сам некада о њему пре две године.
https://forum.krstarica.com/threads/gledali-obrazlozili-ocenili.521662/page-758#post-39387238
 
Ono što stvarno ne gledam su akcioni filmovi bez ikakve dublje priče, samo eksplozije, jurnjave kolima i klišeizirani zapleti. Volim psihološke trilere, drame, komedije ne pretjerano i slažem se da su većina novijih američkih komedija jako loše, sa vulgarnim humorom. Ipak ima i nekih odličnih: Duplex sa Drew Barrymore I Ben Stillerom, School of rock, Analyse This sa de Nirom, Big Lebowski mi je super film isto.
 
Cinderella

cinderella-camila-cabello-poster.jpeg
 
Sramota za vampirsku vrstu.
Vala jeste, ja sam probao da gledam dva dela po 10ak minuta....

Više sam posvećena domaćoj kinematografiji i baš je volim ali...
Srpaki film i Klip su teeeeško njesra.
Srpski film nisam ni gledao, niti imam nameru, ne znam ni jednog zivog coveka koji je rekao da je film moguce gledati a da ti se ne smuci.

NottingHillRobertsGrant.jpg

Ovaj film je baceno vreme, uopste Grant me iritira kao pojava, ne secam se da sam gledao jedan film sa njim da mi se bar malo svideo.
 
- Да ли си гледао филм "Тома"?
- Онај хорор кад тип ради на гробљу, па се учлани у странку код неког лудака, па постане војвода током рата, па формира своју странку, па штрајкује глађу и постане председник, па дели одликовања шаком и капом, заврши факултет за викенд и сина постави за градоначелника, па се онда запосли у непостојећој агенцији за сарадњу са Кином и Русијом и усели у државну вилу са базеном...?

Сви смо гледали тај хорор, да смо само могли да га избегнемо.
 

Back
Top