Quantcast

Filmovi pravljeni po igricama

Paja Cutura

Poznat
Poruka
9.564
Kao sto neko rece rece ovde jedini film koji valja a tice se Resident Evil serijala je onaj filmic od 10 minuta,odnosno intro iz prvog dela igre.Ikona survival horor zanra,preneta na filmsko platno je u startu osudjena na propast jer je radnja filma morala biti izmenjena.Mislim da se ne lazemo....Kako da snime film koji ce ceo da se desava u velikoj kuci?Da gledamo Dzil i Krisa kako jure mansion key da otvaraju nove sobe.Igra ujeda zaista a o filmu nemam neko misljenje.Treci deo dobija plus kod mene zbog post apokaliptik atmosfere.
Voleo bi da vidim Half-Life film.Prepreka je sto Frimen ne govori ali gledao sam jedan film u kojem kurt Rasel rec jednu nije progovorio tako da....Moze i Half-Life moze moze...
Takodje voleo bi Metal Gear Solid,genijalna igra,mozda i naj svih vremena za mene.
Nije los scenario Sons Of Liberty ili cak scenario prvog dela na Aljasci.

Half-Life
uxxxxx
jao
kako bi to bilo dobro

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.