FILM

Bate, da ti kazem, ljubio sam strankinja, ne zna im se broj, i super su, keve mi.

A i Juricu gotivim, on je nas drug zagrebacki. Ima dojajne pesme i nije neka kurba. Pozdrav njemu
 
Moj prvi poljubac je bio u nekom parku pre cirka 15ak godina sa nekom malom, ne secam se imena, ali je imala nebo plavu haljinu uz telo i nije znala da se ljubi. Mislim, nisam ni ja, al sam folirao, kao ne tako bre, ovako ebote.
 
Moj prvi poljubac je bio u nekom parku pre cirka 15ak godina sa nekom malom, ne secam se imena, ali je imala nebo plavu haljinu uz telo i nije znala da se ljubi. Mislim, nisam ni ja, al sam folirao, kao ne tako bre, ovako ebote.

:lol:
ja sam se pitao sta to ona radi jezikom :neiskusko:
ali pamtim to kao da je bilo danas (odosmo na ZP) :))))
 

Back
Top