Film o Merilin Monro "Uvrediće sve", kaže režiser

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.331
Prilično je neobično čuti za glavnu zvezdu koja se pojavljuje u filmu sa rejtingom iznad R. Ali, glumica Ane de Armas u ulozi Merilin Monro u predstojećem Netfliks filmu Plavuša biće isključivo afera samo za odrasle.

Udruženje za filmske (MPA) dalo je Plavuši ocenu NC-17, što ga čini prvim originalnim Netfliksovim filmom koji ima taj rejting. Fanovi neće tačno saznati zašto je biografski film o Monroe dobio ocenu sve dok Plavuša ne bude objavljena kasnije ove godine. (Netfliks još nije objavio tačan datum premijere.) Ali u novom intervjuu, režiser filma Endrju Dominik nagovestio je šta misli da bi razlog mogao biti — i obećao da će njegov film „uvrediti sve“.

Marilyn-Monroe-in-1956-e1652304929714.jpg
 
Poslednja izmena:
Plavuša (Blonde) se radila godinama.

Ana de Armas nije bila prva zvezda koja je razmatrana za glavnu ulogu u filmu Plavuša. Prvi put je objavljeno 2010. da će Naomi Vots igrati Monro; kasnije je objavljeno da je uloga pripala Džesiki Čestejn. De Armas je dobila ulogu 2019.

„To je bio najintenzivniji posao koji sam ikada radila kao glumica“, rekla je de Armas za Entertainment Vikli. „Trebalo mi je godinu dana da se pripremim za to – istraživanje i akcenat i sve što možete zamisliti. Ona je međutim dodala da je trud vredan toga. „To je bila najlepša stvar koju sam ikada uradila“, rekla je. "Jedva čekam da izađe. To je veoma poseban film, a Endru je genije. On je jedan od najboljih filmskih stvaralaca sa kojima sam ikada radio."

Naomi-Watts-in-2020.jpg
 
Prema The Hollivood Reporter-u, Plavuša je dobila NC-17 rejting krajem marta. Odluka MPA nije ulazila u detalje, samo je napomenula da je ocena neophodna zbog „nekog seksualnog sadržaja“.

U intervjuu za Skrin Dejli od februara 2022, reditelj Dominik je očekivao rejting samo za odrasle. On je tu odluku nazvao "gomila [psovki]" i rekao da je to rezultat toga što je "odbor za rejting politički" u odnosu na Monroe kao temu. „Ako pogledam epizodu [HBO drame] Euforija, mnogo je slikovitija od bilo čega što se dešava u Plavuši“, dodao je on.

Andrew-Dominik-in-2016.jpg
 
Prilično je neobično čuti za glavnu zvezdu koja se pojavljuje u filmu sa rejtingom iznad R. Ali, glumica Ane de Armas u ulozi Merilin Monro u predstojećem Netfliks filmu Plavuša biće isključivo afera samo za odrasle.

Udruženje za filmske (MPA) dalo je Plavuši ocenu NC-17, što ga čini prvim originalnim Netfliksovim filmom koji ima taj rejting. Fanovi neće tačno saznati zašto je biografski film o Monroe dobio ocenu sve dok Plavuša ne bude objavljena kasnije ove godine. (Netfliks još nije objavio tačan datum premijere.) Ali u novom intervjuu, režiser filma Endrju Dominik nagovestio je šta misli da bi razlog mogao biti — i obećao da će njegov film „uvrediti sve“.

Pogledajte prilog 1152613
Detalj sa predstave njenog (kultnog) filma sinoc.

IMG_20220512_235459.jpg
 

Back
Top