Film decenije

Poruka
21.521
Na izmaku je decenija 2011-2020 pa da saberemo utiske...

Moji favoriti: 1. Get Out 2. Whiplash 3. The Hateful Eight

A svakako su pri vrhu i Interstellar, Manchester by the Sea, La La Land, The Lighthouse, Roma i ajde Revenant i Tri Bilborda...
I Spotlight je dosta dobar i jos ima tu filmova, ali cu se zaustaviti, ovo je dovoljno...
 
Poslednja izmena:
Na izmaku je decenija 2011-2021 pa da saberemo utiske...

Moji favoriti: 1. Get Out 2. Whiplash 3. The Hateful Eight

A svakako su pri vrhu i Interstellar, Manchester by the Sea, La La Land, The Lighthouse, Roma i ajde Revenant i Tri Bilborda...
I Spotlight je dosta dobar i jos ima tu filmova, ali cu se zaustaviti, ovo je dovoljno...
Dobra mi je scena u tri bilboarda kada protagonistkinja zavali nogu u srednjoskolku.


Film ispada nekako nedovrsen.
 
Na izmaku je decenija 2011-2021 pa da saberemo utiske...

Moji favoriti: 1. Get Out 2. Whiplash 3. The Hateful Eight

A svakako su pri vrhu i Interstellar, Manchester by the Sea, La La Land, The Lighthouse, Roma i ajde Revenant i Tri Bilborda...
I Spotlight je dosta dobar i jos ima tu filmova, ali cu se zaustaviti, ovo je dovoljno...

Немаш Џокера на листи?

Можда сам субјективан, јер сам одувек обожавао суперхероје, а Џокер ми је био невероватан лик и пре овог филма. Филм сам очекивао још док су највљивали рад на филму. Дочекао сам и превазишао је моја очекивања.
 
Немаш Џокера на листи?

Можда сам субјективан, јер сам одувек обожавао суперхероје, а Џокер ми је био невероватан лик и пре овог филма. Филм сам очекивао још док су највљивали рад на филму. Дочекао сам и превазишао је моја очекивања.

Dobar je i Joker, gledao sam ga u bioskopu prosle godine.. Al mi on nije u top3 ni za tu godinu, a kamoli za 10 godina...
 
Tezak izbor, od ovih kojih mogu da se setim izdvojio bih: Spotlight, Mad Max: Fury Road, Motherless Brooklyn, The Lighthouse...

Spotlight je maltene kao dokumentarac, al ko to voli taj film je savrsenstvo..
Vidis bas bih mogao pogledati Grand Budapest ponovo...
Gledao sam ga kad je tek izasao i nije mi bio nesto, a sad bas mislim da bi mi lego.. Slicno kao i La La Land.....
 
Spotlight je maltene kao dokumentarac, al ko to voli taj film je savrsenstvo..
Vidis bas bih mogao pogledati Grand Budapest ponovo...
Gledao sam ga kad je tek izasao i nije mi bio nesto, a sad bas mislim da bi mi lego.. Slicno kao i La La Land.....
Spotlight mislim da definitivnno zasluzuje mesto na top 3 listi, najbolji novinarski film koji sam gledao, bez previse patetike i melodrame, samo profesionalan pristup novinarskom poslu...
Grand Budapest mislim da ima jednu od najhvaljenijih scenografija ikada, daj mu jos jednu sansu ;)
 
Ја сам пасионирани љубитељ хорор филмова, па ћу свој фаворит на ову тему ограничити управо на тај жанр.

https://www.imdb.com/title/tt1457767/?ref_=nv_sr_srsg_7
1595535159562.png
 
Sad gledam svoju watchlistu, recimo:

The Tree of Life
The Lighthouse
Ad astra
Us
Blade Runner 2049
Julieta
Capernaum
Long Day's Journey Into Night
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Everything Beautiful is Far Away
The Florida Project
American Honey
God's Own Country
Columbus
Arrival
Manchester by the Sea
Mad Max: Fury Road
 
Poslednja izmena:

Back
Top