Quantcast

FIFA World Cup Fantasy

Decky_Nis

Elita
Poruka
18.333
Ау, где нађе Митра. Ти баш верујеш у њега. :D
Nego sta! Inace birao sam igrace iz reprezentacija za koje verujem da ce daleko dogurati i 3 nasa igraca Milenkovica, Mitra i Tadica. Mitar ima finu cenu a prvo sam stavio Aguera tu medjutim posle bih stavio neke anonimuse u rezerve a ovako mi je ispalo fino. Kasnije cu transferovati nekoga ako neka reprezentacija ispadne.

Vasilij Zajcev

Veoma poznat
Poruka
10.799
Лепо си их послагао, доста великих имена.
Imao sam orginalno Eriksena i Mitra u ekipi, sa Fernandešom u zameni. Malo sam bolje razmislio sinoć o tome koliko će stvarno Srbija i Danska daleko dogurati, pa sam njih dvojicu plus Fernandeša prodao i kupio Iska i Kostu. Ostalo mi 4.5 miliona pa sam uzeo ovog Kolumbijca, čisto jer mislim da će dogurati dalje od Portugala :D

DjomlaSPLAT

Aktivan član
Poruka
1.834
Zna neko kako da ostavim da mi ovakva postava bude.
untitled.JPG

Ja napravim ovako, ali iz nekog razloga nece da mi sacuva.
Pa mi Aspilikueta igra stopera a Tosic beka, Blacikovski nije na krilo itd.
Voleo bih da promenim, da bude kao gore. Ako uoste to i ima neke veze.

Poslednja izmena:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.538
Zna neko kako da ostavim da mi ovakva postava bude.
Pogledajte prilog 495937

Ja napravim ovako, ali iz nekog razloga nece da mi sacuva.
Pa mi Aspilikueta igra stopera a Tosic beka, Blacikovski nije na krilo itd.
Voleo bih da promenim, da bude kao gore. Ako uoste to i ima veze.
koliko sam ukapirao potpuno je nebitno koje su pozicije, osim ugrubo "golman,odbrana,sredina,napad",tj bodovi se skuplju po tome.

mada ja sam novajlija...šta znam. Ja sam sastavljao za prvo kolo tim ne kapirajući da će to da traje celu rundu....srećom ima transfera.

Ненад

Iskusan
Poruka
6.595
Не знам да ли имам право да коментаришем своје бодове, пошто нисам у вашој лиги. Ако немам бришите, ако имам, имам 18 бодова, пошто је Годин играо а Хименез још и дао гол...

DjomlaSPLAT

Aktivan član
Poruka
1.834
И нисам. Ја сам у купу Дејана Анђуса, тако се зове лига у коју сам ушао...
Aha. Ok onda. Ja sam mislio da zelis sa nama. Pa reko, mozda ti promaklo to da nisi uso u nasu ligu.

- - - - - - - - - -

Mozes da im izmenjas pozicije tako sto ces ih kombinovati sa rezervnim igracem odbrane.
Znam, tako sam i radio. Ali, uvek vrati na staro. Kad vec nije bitno, da se ne cimam. Nema veze.
Mada, malo mi glupo za gledati. Ne deluje postava lepo za oko. :D

Poslednja izmena: