Quantcast

FIFA Svetsko Prvenstvo 2018 - Rusija

dalmata

Primećen član
Poruka
992
Ja se nasalih da umesto Nade Macure sada RTS ima Nedica koji ostaje na vestima dok se svi voditelji i urednici menjaju, ali sam pogresio gospodja Nada je pristojna zena, a Nedic je seljacka dzukela.
Neko ko moze celoj naciji da kaze "Ja sam strucnjak, a vi ste budale."
Svi gledamo utakmicu na televiziji kao i on, a on kaze da je sudjenje dobro.
Ovo izmedju Hrvatseke i Engleske je klasican primer bezobrazluka od sudjenja, ali gospodin Nedic
je tu da kaze "niste videli opasnu igru iz koje je dat go." Jok, niste videli ni korner i sudija je slucajno digao zastavicu, Ne, ne nije bilo faula i sudije su u pravu sto daju zuti karton za svoju gresku.
Jos jedan strucnjak u Srbiji koji bolje zna od ostalih gradjana.:)

jesmo li ovo mao ljubomorni???

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
5.120
Joooj nista gore i vise pateticno od Srbina koji kuka nad sudbinom Engleza i kako je sudija ostetio jadne Engleze protiv jedne velike i mocne Hrvatske.

Cista patetika, jadnije cak i od one izjave Milojka Pantica kada je rekao da ce u Srbiji samo klero fasisti da navijaju za Rusiju.

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
5.120
Gol je cist kao suza , jer on je prvo zahvatio loptu nogom , takodje ne moze biti opasna igra i visoko podignuta noga ukoliko se igrac bacio na zemlju i glava mu bila prakticno pola metra od zemlje , doduse jedino da je odbrambeni igrac prvi stigao da lopte pa tek ovaj ga sibnuo nogom po glavi pa to je onda faul u napadu ili da je igrac odbrane ostao u prirodnom stajacem polozaju pa ovaj skocio i digao nogu u visini njegovog lica, ali kad napadac prvi stigne da zahvati loptu i igrac odbrane "zaroni" i glava mu bude na pola metra ili metar od zemlje to se nikako ne moze okarakterisati kao opasna igra.

Uostalom niko ni od Engleza se nije bunio, nit je trazio da se pogleda snimak , sto znaci da je sve bilo cisto.

Boljarin

Buduća legenda
Poruka
28.422
Joooj nista gore i vise pateticno od Srbina koji kuka nad sudbinom Engleza i kako je sudija ostetio jadne Engleze protiv jedne velike i mocne Hrvatske.

Cista patetika, jadnije cak i od one izjave Milojka Pantica kada je rekao da ce u Srbiji samo klero fasisti da navijaju za Rusiju.
Pa ono jes bitno za sudjenje kome se sudi, Muji ili Sulji, pogotovo sto je fudbal postao predstava za zaradu para, a sudije bitan faktor umesto neprimetnog. Tako je i ova budaletina na RTS umislio da je neprikosnoven.
Fudbaleri se i ne bune jer im se za svaku glupost uzimaju pare i pravi negativan image.
Dodjosmo do toga da su svi drugi vazniji u fudbalu nego fudbaleri i fudbal.

Sudjenje gospodo ne moze da bude deo predstave vec objektivan posten i sasvim moralan cin koji ocigledno nije to.

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
5.120
Pa ono jes bitno za sudjenje kome se sudi, Muji ili Sulji, pogotovo sto je fudbal postao predstava za zaradu para, a sudije bitan faktor umesto neprimetnog. Tako je i ova budaletina na RTS umislio da je neprikosnoven.
Fudbaleri se i ne bune jer im se za svaku glupost uzimaju pare i pravi negativan image.
Dodjosmo do toga da su svi drugi vazniji u fudbalu nego fudbaleri i fudbal.

Sudjenje gospodo ne moze da bude deo predstave vec objektivan posten i sasvim moralan cin koji ocigledno nije to.
To je tacno ali nema sumnje da bi sviz aradili mnogo vise para da Engleska igra finale umesto Hrvatske, jos pogotovo finale Francuska : Engleski koji su ono manje vise oduvek bili neprijatelji jos od Stogodisnjeg rata i u tradicionalni rivali.

Truman

Elita
Poruka
15.422
Пада у воду Блајбијева теорија о намештеним резултатима из финансијских разлога. Светско првенство је чисто к'о суза, а ФИФА се држи подаље од политике. :cool:

Straks92

Elita
Moderator
Poruka
24.274
Pa ceremonija zatvaranja, ne bi do jutra zavrsilo da se igra u 20h
Pa pogledaj u koje vreme su bila finala na zadnjim svetskim prvenstvima.

Gotovo sva su bila uvece a i onaj vatromet sto na kraju krene da prska oko stadiona ti je sniman u mraku jer vatromet tako i ima efekat neki a ne pri zalasku sunca.

Ocigledno je da nije ni bilo zatvaranja sad nekog koje traje a sad ce ga kao biti?

Agram14

Aktivan član
Poruka
1.538
Сасвим могуће, ал онда ко зна кад би се завршило...замислим продужетке па пенале па церемонија затварања...
Al mislim da su finala u Europi do sada igrana na većer. U biti, gdje god bilo finale, igrano je na večer po lokalnom vremenu. Od kad ja pratim, jedino finale koje je bilo po danu je ono 1994 ( makar sam po snimkama vidio da su ranija finala igrana po danu). Zbog TV prava jbg. Mislim da i ovaj termin ima veze s TV pravima za Aziju.